• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene ih bilo dosta večina zamijenjena za zapadne Zelene jedan mislim da je 91 spucale pikse kad smo ih promijenili (pomagal sem kod montaže) slučajno otkrili aksijalni luft radilice oko 5 mm poslije toga izgorel anlaser (zablokirala kuglica u prekidaču) . i evo ga ide do danas sate neznam ali su na njemu treče gume .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,612
Kod mene ih bilo dosta večina zamijenjena za zapadne Zelene jedan mislim da je 91 spucale pikse kad smo ih promijenili (pomagal sem kod montaže) slučajno otkrili aksijalni luft radilice oko 5 mm poslije toga izgorel anlaser (zablokirala kuglica u prekidaču) . i evo ga ide do danas sate neznam ali su na njemu treče gume .

Zato si i ti kupil URSUSA da te spasi dok ostala ergela stane :(clap)::biggrin:
 

vuk360

Član
Tu od
19 Sij 2017
Poruka
43
ja sam za svoga ursusa kupovao dijelo u tgovina antoš Zagrebačka ul. 21, 10370, Dugo Selo
kao i za ferkana i nemam prituzbi na dijelove (dosta ljudi vamo sa moga kraja kupuju tamo dijelove za svoje masine i niko se nezali)
http://antos-trgovina.hr/shop/
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,733
mali tak je meni sa 560.


"i ja znam jednog"koji ima isti problem sa krnjom(560 kak ga od milja zove), sva sreća pa traktor niš ne radi pa se i ne kvari...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
"i ja znam jednog"koji ima isti problem sa krnjom(560 kak ga od milja zove), sva sreća pa traktor niš ne radi pa se i ne kvari...

Za male novce riješim ga odmah muke,
kao od one dvojice , što sam kupio :icon_e_biggrin:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,257
Zato si i ti kupil URSUSA da te spasi dok ostala ergela stane :(clap)::biggrin:

Stari patak izgleda nije dobro stavio naočale svoje :icon_scratch:
Nije se htel pohvaliti s usranom da je na remontu, ali bitno da je za 560 to napomenul :(rofl):

Ali, mali i kad stoji smišlja kak da ga ujebe .....
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
Pozdrav ljudi ove jeseni sam primjetio da mi kapa ulje iz one rupe koja je valjda ispod lamele kada idem niz brdo i lamela mi klize kada idem uz brdo 5-om na vecim obrtajima, pa gdje bi mogao propišati i da li je potrebno lamelu mijenjati ili se moze oribati?

Послато са HT17 уз помоћ Тапатока
 

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
I kontao sam tako pa kasnije ovu pođonit i ostaviti za rezerve ali reko da ne dajem pare bezveze ako nije veliki problem
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Medo mi je podero limove poluzja hidraulika i raspalo se to bilo svojevremeno pa nije bilo drugog rjesenja nego zavarit da budu na okupu.
E sad bi to trebalo vec i promjenit pa mi savjet treba smijem li ja to izvuć van iz poklopca i na sta moram pazit,vidim da ima jedan vijak sto to sve drzi a na njemu se i zakreće.
IMAG0251.jpg
[/url][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,257
Smiješ. Odpustiš maticu (krunasta matica s rascjepkom) ključ 17 i onaj vijak ključ 19 i izvadiš limove. Tu na ključu 19 se kompletno da zakrenuti pa si zabilježi za svaki slučaj.
Naravno, ako nije zahrđalo, ako je onda buš malo prigrijal.

Ako mjenjaš samo vanjski lim onda nemaš brige s ničim.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Hvala Muha,nisam siguran da cu uspeti spasiti i unutarnji lim jer tu gdje su nekad bili vijci za spajanje oba lima sad je var naravno.
Bumo vidjeli pa idemo dalje,moram i drugi izvod hidraulika slozit pa da to liči na traktor.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
opet remont otisla lamela zamojac sav ispucan
url=https://postimg.org/image/l32jn7gnr/]
DSC_0288.jpg
[/url]
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nemam pojma izgleda podosta a vjerojatno radi ulja.
Spojnicke masne i jako klate nezz jel na njemu to tako .
Lamelu tms uzeo je i tako ce slozit .
Koliko ce durat nez ubacio sam mu dva grijaca u granu ode fergusona
 

Najnoviji postovi

Na vrh