• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

medo360

Član
Tu od
3 Lip 2015
Poruka
38
Koliko je komplikovano za napraviti posto je i kod mene podmazana, i jel bolje potkovat ili uzeti novu?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Super ti ručna jedina mana drži samo unatrag :icon_thumright:. Kako si namontiral pumpu ispred kompresora ?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Željko drži ručna i unapred haha. Ako misliš na hidrauličnu pumpu za volan,uopšte je i nema, nema hidro volan.
Evo još koja slika

 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislil sam da je crijevo za ulaz ulja u pumpu ovo kaj ide ukoso ispod auspuha jedan kolega je ugradil pumpu za volan ispred kompresora nisam vidio izbliza a i osovina nema kronere bar kod mene (osovina koja vrti kompresor i pvp ) . Dalo bi se iskoristiti remenica od radilice ali ja lijen ,
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Željko ovo ispod auspuha je cijev koja je spojena na ovaj nosač od prednjeg utovarača, znači spojena je na nosač kabine šerafima a tako i na ovo od utovarača. I ja imam neku hidro pumpu za volan ali ću to ugraditi na jesen na zimu kad budem imao vremena a odma sam mislio i komande postaviti za utovarač,i ja ću kad budem ugradjivao pumpu isto postaviti ispod hladnjaka na remenicu od radilice samo neznam gdje bi postavio rezervoar za ulje.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pumpa bi mogla koristiti ulje iz getribe i uz prioritetni ventil imaš stalno hidrauliku
njegova orginalna pumpa više nebi trebala .
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Gledao sam na YouTube-u da poljaci tako isto rade (koriste ulje iz mjenjača)samo trebao bi filter za ulje kad bi spojio na pumpu za volan zato što ulje iz mjenjača i ne bude baš tako čisto, vidio sam da se crijevo spoji ondje gdje bude mjerač za ulje u mjenjaču i ide do pumpe samo neznam kuda ide povrat ulja u mjenjač.
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Pozdrav, trebam malu pomoc, popucali su mi zubci na zamasnjaku nece vise da pali iz prve sve dok ne okrenem koji put srafcigerom, pa sam planirao rastaviti traktor .... mozelim neko objasniti na sta bi trebao obratiti paznju? da li moram podesavati kvacilo?
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
U pravilu ne bi trebalo podešavati kvačilo ali ako ima puno sati ne bi bilo loše mjenjati lamele. Imaš u planu novu koronu ili okrenuti postojeću?

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Okreno bi postojecu, za lamele neznam dok ne rastavim mislim da bi trebale biti u solidnom stanju.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Vidi da ti nije preko pola oderana i da ju ne pregriješ kad budeš skidao.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Op evo rastavio traktor pre neki dan, stvari i nisu kako sam bas ocekivao, izgleda da je korona vec okretana a lamele su ipak svoje odradile cak su i dosta zamascene sto u stvari nije uopste bila losa opcija rastavljanja traktora.
E sad interesujeme osim lamela sta jos na kvacilu bi trebalo da se zamjeni kad se to vec radi?
I jel neko podesavao kvacilo vec? na koju mjeru i kako bi se to izvelo

Ph1Oimih.jpg


MxTTlvyh.jpg


VXXB2Kxh.jpg


EqUpm1Qh.jpg


8ehta9Zh.jpg


XGqqzdYh.jpg


TFWA0Unh.jpg


3BhdFSFh.jpg


QCL9wAdh.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Na slici se ne vidi da je okretan ali ja ti ne bi preporučio okretanje.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh