• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Ako pušta može i podloška znam par slučajeva gdje je podloška izdržala punoljetnost (18god) na starim Zetorima .
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Tako što vergla ko lud a treba mu pola minute da upali, nebitno dali je ljeto ili zima a zimi vergla dosta više dabi upalio.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Susjed je na svoga imt grijač stavio sad nezz jel spojio.
Isto nešto slabo pali ali ima onaj stari alanser ko na 533 mozda je do njega sporo vrti.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Ako odjednom sastavi, provjeri dovod goriva, negdje mozda vuce zrak. Osnovna provjera paljenja ti je da provjeris grijace jesu li ispravni, pa odvrnes lajtunge sa dizni da vidis jel baca gorivo. Ako dugo sastavlja, onda je mozda i motor pri kraju. Ako bi se islo u sirinu onda treba pregledat pvp i ventile. Kad upali, mozes i po dimu iz auspuha otkrit stanje ili problem motora
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Da, radi sve normalno i ima snage samo to prvo palenje ga zeza znači kad je hladan a poslije lakše pali.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Trebas onda provjerit da li ima zraka u dovodu goriva. Na prozirnim crijevima se vidi ako ima zraka. Moze biti i do pvp da ne dihta vise. Nek odstoji preko noci pa ujutro prvo poskidaj sva cetri lajtnuga sa dizni, pa kreni verglat - ako baca gorivo na sva cetri crijeva, onda nema zraka...
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Motor je uradjen prije 3 mjeseca, znači novi sklopovi motora, ležajevi i dihtunzi glava. Ursus nema grijače, akumulator kupljen nov prošle godine, boš pumpa i dizne nošene kod bošiste i sve stavljeno novo i na alneseru promjenjene piksne nove a filteri goriva su stavljeni prije dvije godine.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,481
Valjda mi se izmijesalo koji ima koji nema grijace, nisam mehanicar i malo sam manje u traktorima pa mi se s vremenom okrene baza podataka.. napravi ono sto sam ti ranije napisao..
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Motor je uradjen prije 3 mjeseca, znači novi sklopovi motora, ležajevi i dihtunzi glava.godine.
Meni se dešavalo isto nakon promjene sklopova radil je Muhač naravno nije bil zadovoljan te rekel da Usrani ima jednu manu koju je on otklonil nakon toga pali od prve kad je bil mraz i zamrznuta stakla kabine išel sem probat upalil je na zub koja je mana u pitanju neznam ali je to naš MUHA uspješno otklonil :icon_kidra::icon_thumright::icon_thumright:
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,604
Evo sad ga išao upaliti i počne verglati onda baci bijeli dim i kao dabi upalio i nakon nekoliko sekundi sastavi.
Stefag40 jesam, sa dovodom goriva nema problema.
 

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Pre nekog vremena kada sam orao za strn poceo mi izbacivati iz druge brzine pa posto nisam isao duboko uradio sam sve trecom mada mi je treca prebrza i izlomim se sav . Danas skinem poklopac menjaca da vidim o cemu se radi . Osovina gornjeg snopa ima jako malo lufra u spojnickoj
pa mislim da nije zbog toga izbacivao .

Letve viljuski imaju riseve od utvrdjivaca pa sam dovario i obrusio a viljuske se klimaju i tu nastaje belaj . Ubusio sam sa izvadim zakovice koje drze viljuske i izvadim ih kad one debele 6.5 mm i prevrnuo sam celu okolinu i ne mogu ih naci . Sta bih mogao uraditi ?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Nek ti tokar napravi takve zakovice.
Trebal si samo stare zakovat jače i kad ne bi imala više lufta zavarit ju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh