• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ursus troši osjetno manje za isti posel na oba su dosta dobri motori , gdje Ursus potroši 15 litri plavca 560potroši 23 litre . čak i 6945 koji je osjetno jači od njih troši manje od 560.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Ursus troši osjetno manje za isti posel na oba su dosta dobri motori , gdje Ursus potroši 15 litri plavca 560potroši 23 litre . čak i 6945 koji je osjetno jači od njih troši manje od 560.

Kad mali pročita nadrapal si.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kad mali pročita nadrapal si.

Neznam ja o čemu pričaju al ja bi svoj 560 poklonio ako uspije u danu rezervar spalit nafte.
Meni na kraju troši manje od 539 u poslu.
A očito imaju dobre boš majstore.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
more biti kaj veli i mali... mada ja sam nekad davno imo 560,i u siliranju je rokno bačvu ložaka,a siliralo se cirka 2,5 rali.. a imo sam i Ursusa poslije toga svega... koji je bio odmor za bačvu,po potrošnji. zato sami pito Željka kakva je kod njega situacija
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Traktori koji su na linkovima imaju veliku pocetnu cijenu. Svaki model koji spomenete ima neku manu. Ja ne vjerujem da je ursus bas tak los i tolko puno losiji od zetora. Mislim da je odrzavanje i nacin koristenja jednako kao i kvaliteta izrade.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Manje je snage pa i manje troši. Logično.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zakaj manje snage a motor isti ? Koliko znam razlika 2 zuba u bočnom reduktoru .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
A valjda negdje u nekoj knjizi tak piše, sigurno su negdje ukrali :(nod):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ah, ti Ursusi i njihovi jadni korisnici... ali zato je dobil novog koji je kroz mjesec dana prosviral. Jebo ga onaj koji ga je napravil i ja koji ga nisam znal podmazati :(rofl):


 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ili je ručna pre napeta ili nije dobro poštelana pa vozi.
Za početak probaj popustiti pojas ručne i vidi dali se onda kotač može lagano rukom okrenuti.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Samo se lijevi doboš grije i kad povučem ručnu taj lijevi točak prije koči od desnog,a probaću popustiti pojas pa ću onda vidjeti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh