• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,419
Definitivno zetora uzmi, ja da sam na tvom mjestu bih uzeo ovu 59ku(patim na stare originalne "zlatne" zetore iako su IMT i Torpedo u srcu). Kaj nije da ova 59ka ima amortizere na prednjem trapu?
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ima ko za prodat dobrog C-360 u KC,BJ,Zg Županiji? trebam nešto takovog...tipa Ursus 360ili 558
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Onaj Ursus s linka je pre skup i da ima 100 radnih sati, ali za manje love se može upecati dobar Ursus koji bu posel odrađival ko i Zetor ako ne i bolje od njega.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
ne mislim dat viš puno love,ni za koji traktor,taman da je zlatan.. Opeko sam se sa onim vražjim J.D -om
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
al uvijek se nađe netko ko će dat te novce...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
a vjerojatno se bude našel, i popušil bu priču kak nije farban i on je prvi vlasnik, a kad su ga od mene kupovali onda ih je to mučilo kaj je farban i kaj ja nisam prvi vlasnik..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Neki ljudi misle da je dovoljno samo to kaj su oni bili vlasnici pa da stroj vrijedi duplo više.

Neko možda naleti ali ima tih Ursusa u solidnom stanju za realnije novce.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Do nedavno se ovaj vrtio po oglasima... Krenio je sa 40 tisuća kuna, kroz par tjedana cijena je pala do 20 i nešto tisuća i brzo se prestao pojavljivati
57d15b092d637ddfe4be261789462004.jpg
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,782
auuu... znači,od tebe potiče?

Da,a ja sam ga isto kupil samo ja nisam kupoval vlasnika nego traktor,meni se jebe dal je od prvoga ili tridesetprvoga vlasnika bitno da je ime koje piše u prometnoj isto i na osobnoj onog ko ga prodaje.
Inače traktor je ok čak mi je i žal kaj sam ga prodal, :s:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Na oko izgleda dobro, kakav je i koliko još treba u njega uložiti se može otprilike vidjeti kad ga se opipa, a kasnije dolaze još i troškovi prikrivenih kvarova, a ti Markec znaš kak to ide. Imal si prilike to isprobati na svom ovu jesen. Čega god se primiš treba nekaj malo uložiti.... tak je i na onom s 1500 radnih sati ili na onom kaj je Mika link stavil.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Da,a ja sam ga isto kupil samo ja nisam kupoval vlasnika nego traktor,meni se jebe dal je od prvoga ili tridesetprvoga vlasnika bitno da je ime koje piše u prometnoj isto i na osobnoj onog ko ga prodaje.
Inače traktor je ok čak mi je i žal kaj sam ga prodal, :s:

-al ovom nije žal kaj ga je kupil... očito.!
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,419
Pa kaj fali toj cijeni za ursulu ak je u tak dobrom stanju? Ne kužim se baš u njega niti sam ga vozil, ali ak jedan IMT 549 postiže takvu cijenu i ide za te novce zakaj nebi i ursus mogal tolko koštati?
To je nerealna cijena za 549 al ipak je ursus 360 jači i teži traktor od 549...
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Sve ti je več rečeno o Usranom i IMTeima kak imam oba 355 i 560 ako bi moral jednog prodati to bi bil IMT razlog kaj je glavna bolest Usranog riješena (nemogučnost rada hidraulika bez kardana osim u mjestu) tako da Usrani može odraditi sve kaj može IMT dok IMT puno toga nemože kaj može Usrani .
 

Najnoviji postovi

Na vrh