• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa 360 je jači od 355 motor.
Nešto je i lovro govorio za klipove da nisu isti od 360 i 355 kad smo mjenjali .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,083
Lovro se samo malo šalil, klipovi su isti i pašu u razno raznim kombinacijama.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ko će ga onda znati znam da je rekao da su njemu jači.
Možda od kojeg zetora.
Rekao je da su mrvicu jači sad ja nebih znao tako je rekao.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Modificiran je, imaš odlivenu shemu brzina, reduktora i kardana između nogu [emoji41]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,083
Je, samo kad su radili 355 i Zetori su bili kvalitetni, kad je počela kvaliteta Zetora opadati "izumljen" je 360........
Znači stoji moja predpostavka da je Usrus od Zetorove špene proizveden :(giggle):
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
e sad bi ja postavio pitanje,ali će mišljenja biti poodjeljena... kad bi uzimao takvog nešto do 60 ks... dal IMT ili Ursus......
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,083
Ufffff, nemoj to, ko boga te molim.

Moj glas ide Ursusu zbog jeftinog starta kod kupovine i jeftinih ne kvalitetnih dijelova kod održavanja. Mada i dijelovi za IMT nisu ništ bolji.
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
MUHA,sad da nisi pogazil onu haubu,bi dobro došla..i ko zna šta si sa blatobranima:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Malo boje čuda čini.
Ma hauba i blatobrani jeftino staviš obojaš i prodaš ga za duplo .
Tako to i rade.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,083
Što mu fali za te pare
Sjedalo vozača i kolo upravljača, uz hrpu poklopaca i još pokoja sitnica.
A tek kad se poklopci počnu skidat.... veselju nema kraja.
MUHA,sad da nisi pogazil onu haubu,bi dobro došla..i ko zna šta si sa blatobranima:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
Za drugo nije ni bila jer da je več bi se našel neko ko b8 su ju za poklon odnesel.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Muhač, ovo je otišlo za 1000 kuna
3069b55020ea1d44edafbc5a7b404182.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
e sad bi ja postavio pitanje,ali će mišljenja biti poodjeljena... kad bi uzimao takvog nešto do 60 ks... dal IMT ili Ursus......

Da kažem i ja par riječi od imtu..

Moj 560(5 brzinac) vuče plug Leopard 2x12 u 2. brzoj na 25cm dubine bez problema, sjetvospremač 3.20m isto tako ide. Traktor ima šusa za poludit, malčira sa malčerom vogel noot 2.5m zahvata u 2. sporoj a može čak i u 3. sporoj di kukuruz nije 3.5 metra visok, vjerujem da može i brže jer su meni smrdane polužice od gasa i nikak nemrem podesit da mi je ler fino nizak a da ima i pun gas o transportu pričat ne želim jer je brz a puno brzina tak da nema gdje nece ispeljat... Jednostavno ga treba agregatirat kak se spada da se kompletna snaga i potencijal njegov iskoristi. Jedino šta mu fali malo težine iza ali to je boljka svakog IMTa....

Uglavnom traktor je mrak kad mu se preprave poluge hidraulike da može dignut normalno hidraulik, moj 560 digne poluge skroz do poluosovina(trube) ima taman prostora za prst progurat :D Vožnja po terenu je jako čudno ugodna traktor doslovno pluta po njivi i brazdama.

Kupljen je za 2000€ u katastrofa stanju što se tiče struje i estetike ali zato; motor dobar, klipna PVP pali zimi vrhunski bez grijača, 5 brzina šalta se ko sir, kočnice nisu radile, hidraulik je oke. U prijevodu za taj novac traktor je zmaj i boljega, jednostavnijega i jačeg za taj novac nema...

Mogal bi pričati do sutra jer je traktor sve samo NE LOŠ!
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh