• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,781
Danas bil u gudovcu na štandu kod ursusa pita čovjek prodavača dal se na novom čuju reuktori ko na starima:icon_eyes: ovaj mu je nekaj trkeljal al se nisu baš skužili. Pa gde on to čuje reduktore :icon_eyes: bilo kuda radio Banovina svuda :icon_super: View My Video
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Pozdrav svima,
Evo imam mali problem sa svojim ursus-om C360, Posle zamjene dizni tj reparacije dizni traktor neradio kako treba, ima nestabilan rad motora i cuje se neko lupkanje.
Uspeo sam da najdjem slican video https://www.youtube.com/watch?v=sUwnhiW1DdI
bas tako radi i moj. Dizne sam poskidao pregledao rade sve super Magle, podloske su ok ne pusta kompresiju, ventili su dostelovani, Gledao sam malo po netu i po komentarima od poljaka koliko sam ja razumio trebalo bi ustimati bos pumpu sa diznama? Evo nsao sam neku sliku https://html1-f.scribdassets.com/9ubgpdkc1szj9ub/images/41-53398d13e1.jpg pa sad dali je neko imao slicni iskustava? I gde mogu naci Prirucnik ali na nasem jeziku?
Hvala vam.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nije mi jasno što ne ština na tom traktoru.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Na kolko si ventile poštelal i na koliko su dize?
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Neravnomjeran rad, obrtaji se stalno smjenjuju, evo uspjeo sam prevesti sto pise dole u komentaru kako je ovaj jedan navodno uspjeo popraviti ovo "Imao sam istu stvar s uspavanku, podregulowalem ventila i podesiti kut ubrizgavanja i gitare ... na oko 100-300 okretaja u minuti hoda kao sat"
Znaci ima neke veze sa kutom ubrizgavanja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Neravnomjeran rad je direktno povezan s pumpom, na koliko su ventili i dize?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Na koji tlak su novi ulošci poštelani i na kojem su bili stari?
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Iskreno stvarno neznam, jer ja sam to dao covjeko da on odneso tom covjeku drugom da on to odradi, samo znam da dvije dizne nisu dobro prskale.
Edit: Dizne sam bio poskidao ali povezao na gorivo i verglao traktor, dizne su maglile sve.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Ako radi ko onaj s linka (zaletava se) problem je u boš pumpi.
Ulje si vjerujem natočil u nju?
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Ulja ne fali, Mucime to sto je traktor fino radio pre nego sam stavio nove uloske,
Dali bi trebalo podesiti kut ubrizgavanja?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Ne fali ulja, ali se možda razredilo pa ne vrši svoju funkciju kak treba.
Stavi ti njemu novo pa da vidimo rezultate, kut paljenja ostavi za sad tu gdje je. Ako mu je do sad pasalo....
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Dogovoreno, 2 dizne nisu bile u redu, tj kad se traktor zagrije pocne da prdeka i gubi vucu.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Možda nisu dizne dobro podešene a možda treba i pumpu podesiti.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Kam si točil ulje, na dva mjesta ili samo tam gdje je mjerač?
 

Stefag40

Novi član
Tu od
7 Lis 2016
Poruka
17
Tam gdje je merac samo, nasuo sam oko 0.7l ulja
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,622
Kad gledaš u pumpu s desne strane tog mjerača (iznad poluge kojom si ručno gas daval) ima još jedan čep gdje se ulje toči.
Moraš otvoriti haubu da bi ga videl, nalazi se na vrhu tog dijela pumpe gdje je poluga gasa.
Tu unutra sukni 2-3 deci ulja, ako imaš hipenola možeš i njega.
 

Najnoviji postovi

Na vrh