• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa to pali ko mina...@mali vidi kako pali stroj po zimi...

Borislave jesi probao šta mjenjati oko duplaka?

Snimit ću ti ja ostog tog kako pali nikako.
S kojim znam radit ljeti vergla.
A stroj je kako za koga ako te zadovoljava za radit s takvim i sretan si s ničim onda ti je to stroj.
Meni tako nešto ne zadovoljava jer nisam zadovoljan s malim stvarima
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ma ovo nije nikakva ozbiljna zima,kod mene ovaj isto ovako pali kad je i -10,-15.Inače ovaj Ursus će biti na prodaju na proljeće.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,714
Od kotača, motora, do kabine, sve je odlično utegnuto.
I boja je pogođena odlično....
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Pokriva po sredini točkova.A kašika je duboka oko 65-70cm i opet može dosta stati a nosivost utovarivača je 800kg.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Evo danas primjetio da mi opet pusta ulje izgleda na semeringu radilice ali nije mi jasno kako je mogao tako brzo propustiti a zamjenio prošle godine čini mi se komplet deklo i semering....
23194

I mali test kašike...
23195
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
I ja sam zamjenio kad sam radio remont pretprošle godine i mislim da sad opet pušta... Samo čekam kad će proklizati lamela...
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ja se ne brinem toliko za lamelu jer kod mene je keramička lamela pa ona teže prokliže.Najviše me nervira to ulje ispod traktora.
 

Najnoviji postovi

Na vrh