• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pa to pali ko mina...@mali vidi kako pali stroj po zimi...

Borislave jesi probao šta mjenjati oko duplaka?

Snimit ću ti ja ostog tog kako pali nikako.
S kojim znam radit ljeti vergla.
A stroj je kako za koga ako te zadovoljava za radit s takvim i sretan si s ničim onda ti je to stroj.
Meni tako nešto ne zadovoljava jer nisam zadovoljan s malim stvarima
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ma ovo nije nikakva ozbiljna zima,kod mene ovaj isto ovako pali kad je i -10,-15.Inače ovaj Ursus će biti na prodaju na proljeće.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Od kotača, motora, do kabine, sve je odlično utegnuto.
I boja je pogođena odlično....
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Pokriva po sredini točkova.A kašika je duboka oko 65-70cm i opet može dosta stati a nosivost utovarivača je 800kg.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Evo danas primjetio da mi opet pusta ulje izgleda na semeringu radilice ali nije mi jasno kako je mogao tako brzo propustiti a zamjenio prošle godine čini mi se komplet deklo i semering....
23194

I mali test kašike...
23195
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
I ja sam zamjenio kad sam radio remont pretprošle godine i mislim da sad opet pušta... Samo čekam kad će proklizati lamela...
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ja se ne brinem toliko za lamelu jer kod mene je keramička lamela pa ona teže prokliže.Najviše me nervira to ulje ispod traktora.
 
Na vrh