• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Semering propusti kad mu dođe, nema tu nekih razloga. Nisam mislio da ćeš vraćati stari ležaj, nisu nešto preskupi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Pokušao sam sa dva pajsera ali ne ide, a toliki radapciger nemam. Jedino onda možda da zagrijem ležaj ali ne znam može li mu naštetiti ako ga zagrijem.
I dali je moguće ako je u reduktoru bilo malo više ulja pa je zato semering propustio?
Ako ga malo ugriješ ništ mu nebu. Problem je kaj je tesko košuljicu zgrijati jer su rolice prije nje pa one preuzmu večinu topline.

Znam, malo je problem s pajserima jer se sve klima.... neznam, da probaš neke cvike podbiti pod poklopac, možda krene.
Najlakše je radapcigerom ali kad ga nemaš.
Ako nebu išlo drugačije reži, ali pazi osovinu.

Neznam kolko je to malo više?
Problem je uvijek višak ulja, a naročito na takvom reduktoru koji nema oduška, ali ako je bilo pol litre više to nije uzrok prepuštanja.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
A jel duboko na osovini ukopano na onom dijelu gde semering vozi?
Neznam točan podatak kolko ulja ide, imam negde na kompu knjigu u kojoj piše, ali ako natočiš do čepa to je ok količina.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Nisam nešto ni obraćao pažnju ali čini mi se da je osovina dobra i nije na tom dijelu poderana. Ulja ima tako nešto do čepa.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Nadam se da neće tu više pustiti ulje, mada sam ga prethodnih dana vozio dosta preko strane pod opterećenjem.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Da krov je uradjen zimus, ima ovde slika na prethodnim stranicama. Mi smo i pravili kabinu prije 6 godina.
 

Najnoviji postovi

Na vrh