• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vedrankc

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: DF&Torpedo

Kontam kaže:
Dobar dajc ;)
Jako dobar dajc!!!!
Kolko ima sati i kako si zadovoljan? Mane?

Malo pitanjce!
Na drugoj slici, traktor iza, čudno stoji u brazdi ili slika vara, ili plug nije dobro naštiman?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

petar kaže:
Kontam kaže:
Dobar dajc ;)
Jako dobar dajc!!!!
Kolko ima sati i kako si zadovoljan? Mane?

Malo pitanjce!
Na drugoj slici, traktor iza, čudno stoji u brazdi ili slika vara, ili plug nije dobro naštiman?
4100 rh, mana mu je što nema klimu.
Plug je dobro naštiman, možda sam ga baš ulovio dok prelazi preko hrpe koju je Rabe plug napravio, jer se dosta štopa.
Na Agrostaru je Kuhn Variomaster 120, pokazao se puno bolji od Rabe pluga. Kuhn puno ljepše brazde radi i ne štopa se uopće.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: DF&Torpedo

Ma što će ti klima, da budeš cijelo ljeto bolestan :|
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: DF&Torpedo

Kontam kaže:
Ma što će ti klima, da budeš cijelo ljeto bolestan :|
ako ju znaš pravilno koristit neče te bolit glava :!:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: DF&Torpedo

Klimu imaš da je koristiš, traktorska kabina je jednostavno premala za izmjenjivanje topline plus pto ima ogromne staklene površine, niti jedan automobil nema dobru klimu a kamoli da će u traktoru biti dobra ;) Zbog staklenih povšina i ljetnih temperatura u kabina može biti bez problema 40 stupnjeva(vjerovatno i vani je toliko), znači u kabini bi morao imati 36. Jer razlika između vanjske temperature i kabine smije maksimalno biti 4 stupnja, a niti jedan auto nema hlađenje više od 28 stupnjeva, sa tim da ni ne pomisliš izači samo nešto skoknuti van da vidiš jel brazda dobra, uštelit plug ili slično, kad uđeš u klimatiziran prostor u nejmu bi trebao biti cca tri sata. Ali ionako imamo devet života pa tko ga j... daj klimu ;)
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: DF&Torpedo

OK.
Da, nisam odma skonto, vidi se da je brazda odnosno jarak iza RABE-a prilično čupav.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: DF&Torpedo

jako lijepa kombinacija ;)
koja je ovo AMAZONKA D 8 :scratch :scratch
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

D8, super je sijačica, kupio sam je pred mjeseca dana, svidjela mi se jer ima hidr. prebacivanje markira i zatvaranje tragova.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

marko hurlimann xa86 kaže:
nova ili rabljena??
gdje kupljena koliko para??
Rabljena ali jako malo je radila, kupljena od nekog dilera u nekom selu kod Koprivnice za 3300€
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: DF&Torpedo

DF&torpedo

LIjepa kombinacija. Koje brzine postižeš s Df-om? Kak ide u teškoj zemlji? Na koliko okretaja motora?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

mario kaže:
DF&torpedo

LIjepa kombinacija. Koje brzine postižeš s Df-om? Kak ide u teškoj zemlji? Na koliko okretaja motora?
Ulaganoj zemlji od 8 km/h do 14 km/h na 1650 o/min, uopće ju ne osjeti...
dok u teškoj zemlji idem od 3 km/h do 5.6 km/h na 1850 o/min. S tim da se rotodrljača vrti jako jako brzo, jer ako nije tanjurano (donekle poravnate brazde) nemože ju vrtiti, ili ga moram prebacivati u nižu brzinu na kardanu. I nakon tih svih silnih prohoda još uvijek to nije baš previše usitnjeno, jer je zemlja katastrofa. A o oranju da i ne govorim...
 
Č

Čerevec

Guest
Re: DF&Torpedo

Sad kad smo se skužili mogla bi pasti i neka piva v Novigradu? Daj mi reči jel delate usluge siliranja?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Čerevec kaže:
Sad kad smo se skužili mogla bi pasti i neka piva v Novigradu? Daj mi reči jel delate usluge siliranja?
hehe mogla bi, navrati dok ideš kroz NP.
Ne radimo usluge siliranja...
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: DF&Torpedo

.........demi reci jer prodaješ kojega od tih kombajna.........i jel možda znaš jel ko prodaje tako nešta sam da mu nije heder manji od 4,20
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

bole kaže:
.........demi reci jer prodaješ kojega od tih kombajna.........i jel možda znaš jel ko prodaje tako nešta sam da mu nije heder manji od 4,20
Mi ne prodajemo, al znam za nekoliko kombajna koji se prodaju.
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: DF&Torpedo

Danas dođem iz Karlovca, i začudim se koliko je kod nas snijega opalo :shock:

evo nekoliko slika čiščenja snijega... ;)
DSC07566.jpg

DSC07569.jpg

DSC07570.jpg

DSC07567.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Re: DF&Torpedo

A kod mene pada i odma se topi...sranje živo... :x :x :x :x
 
K

Karlito

Guest
Re: DF&Torpedo

ma bilo ga pa se sav stopio a sad samo za ukras pada kad se ne prima.. :x nego kakva je ono ralica dftorpedo??
 

Najnoviji postovi

Na vrh