• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
885
"Sine odričeš li se sotone?" pita svećenik na ispovjedi
"Ne mogu oče ... imam s njom dvoje djece.
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Svađaju se Bosanac i Crnogorac !
Kaže Bosanc podrugljivo : -Vi Crnogorci ste svi pederi !!
Veli Crnogorac : -Ma ko je peder , oca ti ***** !!
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
514
Popeo se električar na banderu, nešto radio oko žica i pala su mu kliješta. Spustio se na zemlju, a mali Ivica, koji ga je posmatrao, mu reče; moj tata je isto električar i kad ide na banderu uvijek sa sobom ima dvoja kliješta. Električar se ponovno popne, i ovaj put mu padne šarafcifer. Spusti se dolje, a mali Ivica mu ovaj put reče; moj tata uvijek kad ide na banderu ima dva šarafcigera. Električar, ljut ko ris što ga Ivica zajebava, popiša se u grm kod bandere i veli Ivici: Tvoj tata sigurno ima i dva pimpeka. Ivica mu odgovori: nema, ali mu je dva put veći od vašega.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
5055972dbd12d6b9b21bf7995b6a6ab4.jpg
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Mlada Milana zašla dobrano u pubertet, proradili hormoni i postala sva nemirna, ne zna šta će sa sobom, sve nešto fali....pa se požali popu. Pop skužio odmah šta se događa, ali ne zna kako Milani to objasniti pa joj veli -
- E, Milana, to ti ušla u tebe jedna muha, i tebi sada treba jedno muško da je istjera.
Gleda Milana popa u čudu, razmišlja, pa veli -
- Pa ajde pope, ti si muško, pa istjeraj je ti.
- A ne mogu ja, ja sam ti čovjek od vjere i meni je to zabranjeno, moraš naći nekog drugog.
I ode Milana, i usput sretne nekog starca i misli - eto muškog - ispriča mu šta joj je pop rekao i pita bi li on to mogao.
- Ne mogu ja to - govori joj starac - ja sam ti već prestar za to, ti moraš naći nekoga mlađeg.
Dođe Milana kući sva snuždena, ispriča majci što joj je pop rekao, a majka je ljuta posla u planinu da čuva ovce. Tamo sretne Milojka, dečko mlad, dvadesetak godina, visok, zgodan. Ispriča Milna i njemu svoju problem i pita ga bi li on mogao kako pomoći.
Gleda Milojko Milanu, sviđala se ona njemu već poodavno, i veli joj razdragano - - - Ma kako ne bih, pomoći ću , naravno da hoću, i to odmah. Istjerati ću ja tu muhu sada odmah. Hajde sada ti lijepo najprije skini hlače.
Skine Milana hlače.
Gleda Milojko nju, promatra i veli -
- Sada skini i gaće.
Skine Milojka i gaće.
- Sada legni tu na travu - govori joj Milojko.
Milojka legne.
- Sada digni i raširi noge i miruj.
Milojka digne i raširi noge.
Gleda Milojko nju, smiješi se, skine polako svoje hlače, skine gaće, čučne pola metra od Milojkinih raširenih nogu, posere se i ponosno i samouvjereno veli -
- Ako ovo ne izmami tu vražju muhu, onda bogami ništa neće.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Kako Crnogorac poredi pridjeve?
O: Lijep, lijepsi, a vidju mene !

Gdje zena od crnogorca sakriva pare?
O: Ispod lopate.

Kako se javlja Crnogorski macak na telefon?
O: Alo, odje tigar.

Kako se pozdravljaju crnogorski vrapci?
O: Dje si sokole.

Zasto Crnogorac pere noge u Zepter posudju?
O: Zato sto ne mora ici po vodu..

Koju zivotinju najvise vole Crnogorci !
O: Zmiju, lezi a ide!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Koja je Crnogorcu najdraža životinja? Zmija. Leži a ide.

Utapa se žena u rijeci, a dva Crnogorca stoje i gledaju:
Viđ' čoče pa ona se utapa. Ama, što stojimo?... Sjedimo

Uputio se Crnogorac s ženom i magarcem uz Lovćen. Prenatovarena životinja stala i ni makac. Na to će Crnogorac: Magarče, ovo ti je prvi put. Nakon nekog vremena uputili se oni dalje, a jadna životinja opet stala. Magarče, ovo ti je drugi put. I krenuše oni opet dalje. Pretovarena životinja opet stala, a Crnogorac reče: "Ovo ti je treći put" izvadi kuburu i ubije magarca.
Zatim skine sav teret sa mrtve životinje i natovari ženi na leđa. Ali čoče, ja ne mogu ovoliko nositi, uzvrati žena
Ženo, ovo ti je prvi put.........

Kako Crnogorac hita žensku:
Viđe li đevojko ovo brdo? Viđem........Viđe li đevojko onu šumu? Viđem..........A viđe li ono najveće stablo u sredini? Viđem...........A viđe li onu gomilu ispod stabla? Viđem........(Crnogorac,Busajući se u prsa).........E pa to je moje gov*o...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Leteli avionom Lala, Srbin i Crnogorac. Avion se iznad Egipta pokvari
i padne pored Nila, putnici izadju iz aviona dohvate ih tri krokodila
i pojedu. Posle tri dana leze krokodili na obali reke i pricaju:
K1: - Gde pojedoh onog Lalu, tako je debeo i mastan vec mi je tri
dana muka.
K2: - Ma ti si jos i dobro pros'o onaj Srbin je tako zilav nikako da
ga svarim.
K3(bolno): - Ama, sta tek ja da kazem vec tri dana serem ordenje.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Sljego Crnogorac u grad, pa otiso u prvu kavanu. Narucio on kavu, kad vidi: kelner mu donio uz salicu i
nekakvu plasticnu zlicicu. Bi njemu to cudno, jer je prvi put vidio tak'i predmet, pa uze onu zlicicu i vrati se u
selo. Dodje tako zeni pa veli: -Nu, zeno, kazuj znades li ti kak'a je ovo stvar? - A zena ce: -Ne ja, bogumi. Ode
tako ocu s istim pitanjem, a on ce: -Ne ja, casti mi. Nego ti otidi onomu starini na vrh sela, pa ako on ne zna -
'ko ce znati... - I ode nas djetic tom starini, ali cim izvadi iz dzepa onu zlicicu starina poblijedi sav preplasen i
poce da vice: -Nu, avetinjo, dje si to nas'o - Baci to odma' u vatru - U vatru -Ali, sto, djede?-Ma, djavle, znas ti
da ti je to sjeme od lopate!
 

mijo

Član
Tu od
31 Srp 2014
Poruka
247
Dogovaraju se Mujo i Fata da se kresnu dok je Haso ,Fatin muž na poslu .
Veli Fata " A đećeš ti bolan Mujo pobjeći sa petog kata ,ako Haso dođe ranije ili naleti neko od komšija ?"
Veli Mujo " Nemaš brige ,ja dojašem na konju ,ostavim ga dole ispred zgrade ,točno ispod tvog prozora ,i ako neko pozvoni ja skočim kroz prozor direktno na konja i odjaha !"
I sutradan dojaše Mujo na konju ,ostavi ga ispred Fatine zgrade ,ispod prozora. Dođe on gore ,skinu se oni i u krevet .Taman počeli ,kad neko zvoni
na vratima stana !!!
Mujo odmah ,bez gaća i bez razmišljanja skoči kroz prozor !
Otvori Fata da vidi ko je ,a na vratima stoji Mujin konj i veli "Fato ,kaži Muji da vani pada kiša ,pa ću ga čekat u haustoru ."
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Da pokaže ljudima da je običan građanin gospodin Todorić se počel voziti tramvajem , kak je bila gužva stal je zagorcu Štefu na nogu a štef ga ošamaril . Skupina studenata vidjevši Štefa krenuli i oni i pretukliTodorića. Policija ih pokupila i ispitivala prvo Štefa koji je rekel da mu netko nepoznat stal na nogu i zato ga ošamaril jer ako njegova Bara njemu stane na nogo on ju ošamari . Policija tad počne ispitivati studente zbog čega su ga pretukli i dali su znali tko je on ? Naravno da smo znali ali kad ga je Štef ošamaril mi smo mislili da je "počelo".
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Sreli se Štef i Joža i razgovaraju o svemu i svačemu.
Nakon podužeg razgovora veli Štef Joži moram ti reči
dvije jako važne stvari jedna je loša a druga dobra.
Reci mi najprije lošu??
Dok si ti na poslu žena ti se sexa.
A koja je dobra??
Jako se dobro sexa.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Joza i Stef bili skolski prijatli a zivot ih razdvoji kak to i bude v zivotu.Sreli se oni nakon nekih 5 let i ajd v birtiju da se malo pospominaju(popricaju) a dojde i tema sex na red.
Zapita joza stefa,prijatel kak je pri tebi v krevetu; sve pet veli stef triput na noc; a ti joza,ma jemput na tjeden slegne ramenima joza.Razisli se oni tako nakon razgovora i svak svojim putem.Prodje nekih 10let sretose se ponova i ajd u birtiju,otego se razgovor,redale se litre i opet nezaobilazna tema seex.Pita joza; stef kak je vkrevetu si vreden; fala bogu saki den jemput pa smo mi mladici, a pri tebi joza? a tak jemput na tjeden.Prosla i ponoc te se polako razidju.
Prodje jos nekih 10let te se oni opet sretose te po starom obicaju u gostionu,pricali o svemu i svacem te opet stara tema sex,joza veli;kaje stef ide kaj,ide,ide jemput na tjeden a pri tebi;a isto tak veli joza,te oni zavrsise s vecerom njihov susret.
I tak kak to u zivotu biva sretose se oni nakon nekih 20let na sprovodu(sahrani) kolegi,pa opet u krcmu.Raspricali ti se oni kako je nekad bilo bolje i ljepse i bijahu malo utuceni.No nakon nekog vremena poce joza sa starom temom,stefo kak je ljubavni zivot;a kak bi bil ,nikak v nasim letima nej reci da ti jos mores veli stef,a tak jemput na tjeden odgovori joza.
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Dva prijatelja razgovaraju, i jedan se žali da nema sreće sa ženama.
- Kako to?
- Prva mi umrla...
- A druga?
- Druga nije...
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
885
Pita učiteljica djecu sto su im očevi po zanimanju. Djeca odgovaraju uobičajeno: nekome postar, nekome inženjer, nekome prodavač, samo Perica neuobičajeno šuti.
Pita ga učiteljica: "Perice, a što je tvoj tata?"
Perica odgovara: "Moj tata je muška striptizeta u klubu za pedere, i pleše gol pred drugim muškarcima. Ponekad, kad mu dobro plate, uzme sobu u jeftinom motelu, pa spava s njima."
Učiteljica u šoku izvede Pericu iz učionice i pita ga: "Perice, nije valjda to istina?"
Perica odgovara: "Nije, moj tata je saborski zastupnik, ali me je sram pred ostalom djecom."
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
885
Petrovi vjetrovi

Bila je to sedamdeset i druga.
Mi pioniri, sve drug uz druga!
Priredba školska u čast Prvog maja,
recital traje, nema mu kraja!

Velike rime o legendi, mitu,
o NOB-u i drugu Titu.
Na bini parola svih proletera,
u publici hrpa funkcinera:
*******, kakva atmosfera!

Drugarica Zebić znak nam je dala
da krene Internacionala.
Odjednom se prolomi nezgodan zvuk,
a u dvorani nastane muk:
to Petar pustio je vjetar!

Zvali u školu mamu i tatu,
držali slovo o prošlom ratu.
Došao lično i drug sekretar:
zar Titov pionir da pusti vjetar?

I to u takvom svečanom času?
To duboko vrijeđa radničku klasu!
Pozvali tajnu državnu službu
da otkrije terorističku družbu!

A Petar?
Tek dječak siromašan i plah.
Tri su dana doma jeli grah,
pa mu je bilo malo zlo,
pa mu je samo malo pobjeglo!

Bila je to osamdeset i druga,
Niš, JNA i drug uz druga!
Bratstvo-jedinstvo u istoj četi,
Petokraka zvijezda simbol nam sveti!
Ma, još se ježim kad se sjetim!

''Hej, Slaveni'', zastava vijori,
a, Petar se opet s probavom bori.
U stavu ''mirno'', nitko da mrdne,
a Petar opet, da prostite, prdne!
E, ljudi moji, frke grdne!

Prijavio Janez ''hrvaškeg hudiča''!
I onda opet počinje priča
o bratstvu-jedinstvu što ima''vrednost'',
držao govor drug za bezbednost,
o Petrovom djedu, koji se krio,
u prošlom ratu domobran bio!

Jer dobro sve znaju i prate oni:
on pripada, kažu, ''petoj koloni''!
A Petar?
Dečko ni izdajnik, ni hulja.
Samo se prejeo, bre, vojničkog pasulja,
pa mu je bilo malo zlo,
pa mu je samo malo pobjeglo!

Bila je to dvije tisuće druga.
Sve sama gospoda, ni traga od druga!
Za LIJEPU NAŠU mnogi su pali,
sad se vrte u grobu, ej kad bi znali
kako su neki poslije krali!

Sreo sam Peru potpuno sijedog,
pogleda prazna i lica blijedog.
Sjeti se često Bljeska, Oluje,
kad popije koju, državu psuje.
Jebi ga, stari, šta je - tu je!
Dali mu otkaz u poduzeću,
sad radi na crno i kopa po smeću.

Za život sve manje on ima volje,
sumnja da ikad bit će mu bolje.
Sve oko njega jad je i tuga.
Utjeha njemu samo je cuga.
Suze mu krenu ko kapi kiše
za ženu i sina i ne zna više.
I Petar živi uz malu plaću, bijednu,
uz grah u pučkoj, tri dana u tjednu.
U životu mu nije baš sve jasno,
pa mahne rukom i pusti vjetar glasno
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,434
Kaže,, pružio Slovenac, Bosancu (Muji) dvije jabuke,
U jednoj ruci je manja jabuka, a u drugoj ruci je veća jabuka,,
Kad će ti Mujo, klap za onu veću jabuku,,
Veli mu Slovenac,,
"Eto vidiš kakvi ste vi Bosanci,, bedasti,, odma za onu veću jabuku,,,"
"A štooo" Mujo će,, " koju bi ti uzeo""
"Pa ovu manju, zna se, bonton" veli Slovenac,,
"Pa eto ti je, jebla te ona" veli Mujo,,
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Grdi tast zeta -
- Ništ koristi si, sam trošiš novce, pušiš, vucaraš se po birtiji, napijavaš, bančiš, niš ne delaš, nesi nikši gospodar. K hiži treba gledati a ne sam trošiti..
Drugi dan ode zet k susjedu prek puta koji je imal klupu za sjedenje ispred svoje kuće na kojoj se susjedstvo skupljalo navečer na druženju i sjedne na nju.
Za malo vremena dojuri tast do njega, izgrdi ga opet i na kraju ga pita -
- Pa kog vraga tu sad sediš v pol bela dana dok svi drugi delaju?
Zet ga pogledne i veli mu -
- Kaj si ti senilen? Si mi rekel jučer da moram gledati k hiži. Evo - gledim.
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
885
Intervju za posao sekretarice

- Znate li engleski?
- Naravno.
- Recite mi na engleskom 666-3629
- Seks seks seks fri seks tu najt
- Odlično... primljeni ste!
 

Najnoviji postovi

Na vrh