• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Mene nisu tak nešta pitali na popisu.

Došao popisivač stanovništva kod Muje i Fate i postavi cijelu hrpu pitanja prvo Fati, a zatim i Muji. Na kraju razgovora s Mujom, on mu prijateljski u povjerenju kaže:
Jarane, moram ti nešto reći, ali onako u povjerenju. Na pitanje koliko puta tjedno vodite ljubav ti si rek'o dvaput, a Fata pet puta . Eto, samo da znaš!
Mujo slegne ramenima:
Nema problema jarane, čim mi kredit vratimo, i ona će dvaput k'o i ja!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kaj se ne bi za te "posebne" korisnike dalo nekaj skemijati, da kod njihovog poziva umjesto broja pokaže tekstualnu poruku, slično kao kad je broj upisan u imenik? :unsure:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
To je problem. Kad te zove Policija sa službenog broja, navodno ne vidiš broj.
I onda likson cajkanu "nek zajebava svoju mater sa skrivenog broja i sve mu po spisku"!
Zanimljivo uz svu tehniku ne može se pojaviti naziv ustanove, recimo "MUP" ili "POLICIJA"
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
718
To je problem. Kad te zove Policija sa službenog broja, navodno ne vidiš broj.
I onda likson cajkanu "nek zajebava svoju mater sa skrivenog broja i sve mu po spisku"!
Zanimljivo uz svu tehniku ne može se pojaviti naziv ustanove, recimo "MUP" ili "POLICIJA"
Točno, piše unknown.

 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Kak je ovo na Koroni, a ni za tam, nego ovdje....i slijedeći komentar uz pomicanje sata.
pa nastavak!
Sjećanje na prvo pomicanje sata u Rafineriji Sisak:
-jedan likson navio budilicu u 3 sata da ga probudi jer mora pomaknuti sat
-drugi došao u smjenu, koja počinje u 6 sati, već u 5 sati po starom vremenu
-treći tražio da mu se plati prekovremeno taj sat
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Ukradeno! :hahah: :unsure: :(
Finci posvećuju veliku pažnju brizi o okolišu - štede vodu i razvrstavaju smeće. Ali ako netko odluči očistiti smeće na javnom mjestu, možda će biti kažnjen. Da biste čistili smeće s javnih površina - morate završiti obuku i dobiti licencu, bilo kakav samoinicijativan pokušaj, makar i s najboljom namjerom - smatra se prekršajem.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Kak je ovo na Koroni, a ni za tam, nego ovdje....i slijedeći komentar uz pomicanje sata.
pa nastavak!
Sjećanje na prvo pomicanje sata u Rafineriji Sisak:
-jedan likson navio budilicu u 3 sata da ga probudi jer mora pomaknuti sat
-drugi došao u smjenu, koja počinje u 6 sati, već u 5 sati po starom vremenu
-treći tražio da mu se plati prekovremeno taj sat
Moj stric živi do crkve, pa veli kad se mijenja sat babe na misu (u 11h) dolaze od pola 10 pa do pola 1
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,935
Ima pravde

Štefa je Jožeka optužila za silovanje, pa daje iskaz na sudu
- ja sam vam gospon sudec v polju kopala krumpire kad mi je Joža prišel iznenada odostrag.
Zdignul mi je kiklu pak me počel siluvati.
- a što ste vi na to rekli pita sudija?
- ja sam mu lepo rekla. Same ti daj, same ti daj..... ima suda i pravice
 

Najnoviji postovi

Na vrh