• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Sjedi plavuša u autu čekajući zeleno na semaforu.
U traku do nje stane Hercegovac sa svojim Mercedesom.
Gledaju se oni međusobno, a Hercegovac počne spuštati prozor. Plavuša sva sretna, očekujući flert s njim, počne spuštati svoj prozor. On joj se lagano nasmiješi i reče:
Što je, i ti si prdnula?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Je l ima tema karma?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Otišli Mujo i Haso na rad u Njemačku i dobili posao kopanja kanala.
Kopaju oni, kopaju, iz dana u dan, mjesecima, godinama, kad jednog dana vidi Haso da je čovjeku koji je prolazio pokraj njih ispala iz đepa novčanica a on to nije primjetio.
Trkne Haso Muju:
- Vidi bolan, ispalo onom što prođe deset eura iz đepa. Odi tamo, uzmi ih, pa ćemo nakon posla na pivo da se počastimo.
Skoči Mujo iz kanala, ode do novčanice, sagne se, podigne je, i zagleda se u nju. Okreće jednu stranu, gleda, okreće drugu stranu pa je gleda, pa je premeće opet i zagleda sa svake strane, a onda je pocjepa na sitne komadiće i baci.
Vrati se Mujo u kanal, a Haso ga pita: -
- Pa što bi bolan, što si pregledavao tolko tu novčanicu i na kraju je pocjepao i bacio?
- Ma sranje - veli Mujo - bila je čisti falsifikat. Tko je ikada vidio deset eura sa tri nule?
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ciga ide za Novi Sad, pa stopira.
Naiđe Lala sa konjskom zapregom.
-Jel daleko Novi Sad?
-Pa i nije.
-Jel mogu sa vama?
-Može.
Voze se već jedno dobrih tri sata, kada ciga ponovno pita.
-Jel daleko Novi Sad?
-Eeeeee, sad već jeste...
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Otišli Mujo i Haso na rad u Njemačku i dobili posao kopanja kanala.
Kopaju oni, kopaju, iz dana u dan, mjesecima, godinama, kad jednog dana vidi Haso da je čovjeku koji je prolazio pokraj njih ispala iz đepa novčanica a on to nije primjetio.
Trkne Haso Muju:
- Vidi bolan, ispalo onom što prođe deset eura iz đepa. Odi tamo, uzmi ih, pa ćemo nakon posla na pivo da se počastimo.
Skoči Mujo iz kanala, ode do novčanice, sagne se, podigne je, i zagleda se u nju. Okreće jednu stranu, gleda, okreće drugu stranu pa je gleda, pa je premeće opet i zagleda sa svake strane, a onda je pocjepa na sitne komadiće i baci.
Vrati se Mujo u kanal, a Haso ga pita: -
- Pa što bi bolan, što si pregledavao tolko tu novčanicu i na kraju je pocjepao i bacio?
- Ma sranje - veli Mujo - bila je čisti falsifikat. Tko je ikada vidio deset eura sa tri nule?
Da si stavila maraka, pa još i nekako, ali sa eurom vic nije smiješan kad apoen od 1000 eura ne postoji.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Navratio jedan znanac i malo o penzićima pa i ovima koji nisu nikad vidjeli HV! :unsure:
I onda došli i do toga kak je bilo u YU, a ovi kopirali danas: Tri svjedoka i partizanska penzija:D
Jedan Mato isto tražio penziju i naveo svjedoke: Bakarića, Špiljaka....
Ovi popadali od smijeha! (jer je čovjek bio ajmo reči seljak i neuk, skoro nepismen)
Najavio se on kod Bakarića, dao ličnu, objasnio tajnici i....
- O, zdravo druže Mato, pa kako si?
Mato bio Bakariću u ratu konjovodac!
Mato objasnio zašto je došao, malo si cugnuo u ime starih vremena tak da je Bakarić zaključio da je najbolje da ga vozač odveze kući.
Poslije Mato priča da je penzija došla prije, nego se otrijeznio!
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Da si stavila maraka, pa još i nekako, ali sa eurom vic nije smiješan kad apoen od 1000 eura ne postoji.
Ja jbga, ja sam financijska sirotinja pa nisam polovila informaciju, ali sam bogata duhom. :)
Ti zamisli vic u umanjenici za pedeset posto. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
.Fata se ujutro iskrala iz kuće i otišla do robne kuće kupiti Muji poklon za Valentinovo. Ode na odjel muške odjeće i počne razgledavati kravate, pa joj priđe prodavačica:

- Mogu'l vam kako pomoć'?

Fata sva zdvojna odgovori:

- Jašta da b' mogla ... 'oć' kupit' svom Muji kravatu za Valentinovo, al' ne znam koja b' mu najbolje smeđe oči istakla?

Prodavačica se nasmije:

- Slušaj, bona, uzmi ti koju 'o'š', svaka će mu dobro istaknut' oči ako je pravo dobro zategneš!.


Voze se Mujo, Haso i Ibro prema zatvoru odgulit svaki po pet godina.
Pita Mujo jarane sta su ponijeli u zatvor da se zabave.
Haso izvuče bojice i kaze: oduvijek sam htio crtat sad imam vremena.
Ibro izvuče karte i kaže: ja ponio 3 špila pa ćemo moć poker, belu svašta...
Pitaju Muju šta je on ponio a on klima glavom i izvadi kutiju tampona.
Haso i Ibro ga zapanjeno pogledaju i pitaju: bolan Mujo jesi ti prolupo pa šta ćeš radit sa tim tamponima?
Mujo pokaže na kutiju. Vidi šta piše mogu svašta: jahat, rolat, plivat
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Kupio likson onaj sad što pokazuje korake. Otišao na spavanac s njim na ruci i ono drugi dan on pokaže 200ikusur koraka. Vratio likson sat u trgovinu i objašnjava da je ležao u krevetu i išao samo na zahod i da nije napravio više od 20 koraka.
Veli mu trgovac: - drugi puta skinite sat kad mlatite majmuna!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Svaka čast ako je uspel u 20 koraka izmlatiti majmuna 🤭
U vicu kojeg sam ja pročital bilo je dosta više koraka ;)
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Prije vjenčanja:
On: Yes! To! Konačno sam dočekao!
Ona: Hoćeš, da idem?
On: NE! Nisam niti pomislio na to!
Ona: Voliš me?
On: Naravno!
Ona: Jesi li me kad prevario?
On: Ne! Zašto uopće pitaš?
Ona: Želiš li me poljubiti?
On: I te kako!
Ona: Želiš li me udariti?
On: Nema šanse! Nisam ja takav čovjek!
Ona: Mogu li ti vjerovati?
A što se zbilo nakon vjenčanja, pročitaj tekst odozdo prema gore!
 
Na vrh