• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Veli Mujo Hasi:
- Planirao sam ići u Englesku, ali sam odustao.
- Pa zašto si odustao? - pita ga Haso začuđeno.
- Zašto, tamo voze lijevom stranom ceste - veli Mujo.
- Pa što onda, nije to ništa stršnoga, budeš se uz malo vježbe brzo prilagodio - govori mu Haso.
- A je, vražju mater se budem prilagodio - veli Mujo srdito - probao sam voziti lijevom stranom u Bosni, probao sam voziti lijevom stranom u Hrvatskoj, i jedva sam živu glavu izvukao.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,950
Dlaka sa ženskog brka
Da, ali "doljnjeg". Česi bi rekli pipinke!
U Rafineriji Sk smo nulirali iastrumente tako da smo mehanički podešavali pretvarač u pogonu dok na ekranu ne pokaže nulu.
I zato operater - "daj bručku gore ili bručku dolje"!
Amerikanci koji su puštali pogon u rad u rječniku nisu mogli pronaći tu riječ pa su pitali što je to.
Likson počupa jednu dlaku sa glavurde i ....sve bi jasno!
Taj Amer, tamo gdje je bio na stanu i hranio se, a gazda isto radio u Rafineriji, pronađe dlaku u juhi i ........ "bručka" :unsure:
Ukućani popadaše od smijeha! Ali zabraniše gazdi da o tome priča na poslu.
Jedva dočekao da dođe na posao!:hahah:
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,901
Razgovaraju Haso i Fata:
Ajde da ti zadam jednu zagonetku, pa ako pogodiš, vodit ćemo ljubav, a ako
ne pogodiš nećemo.
Ajde. - odgovori Fata.
Što je to: crno je, ima četiri noge i rep, lovi miševe i vrapce, mijauće i pije
mlijeko? - pita Haso.
To je, krokodil - kaže Fata.
Pa ti, Fato, uvijek pogodiš!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,031
Mujo kosi, a Japanac uzeo štopericu, olovku, papir i mjeri Muji produktivnost. Poslije prvog otkosa, kaže Japanac:
- Ne valja Mujo, imaš prazan hod.
- Kako ba prazan hod?
- Pa lijepo. U jednom smjeru kosiš, a kad vraćaš kosu vraćaš je u prazno. Nego, da naoštrimo kosu i sa druge strane, pa da i u drugom smjeru kosiš.
I tako i bude. Kosi Mujo, a Japanac opet:
- Ne valja Mujo. Imaš prazan hod.
- Pa kako bolan opet prazan hod?
- Lijepo! Kosiš u oba smjera, ali imaš prazan hod jer vrtiš guzicom džabe. Nego, da ti zavežemo grabljice da odmah travu rastresaš da se brže suši.
I tako i bude. Kosi jadni Mujo tako opremljen, kad eto ti Fate. Nosi ručak. Na glavu stavila posudu sa kiselim mlijekom, u jednu ruku posuda s pitom, a u drugu košara s hranom i pivom. Ide polako prema Muji, a on kad je vidi kako zanosno njiše bujnim bokovima, kaže:
- Bona Fato, ne njiši tako bokovima, ako Japanac vidi da mi se diže, odmah će mi utvrdit prazan hod i objesiti fenjer, da kosim i noću!
 
Na vrh