• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,591
Svojevremeno nekog lika u Čitluku zvali Sarma. Dopizdilo mu što ga tako zovu pa u kafani naglas kaže: Ko me još jednom zovne sarma razbit ću ga. I tako jedno 3-4 dana mu se nisu obraćali, pa uveče bila pijanka. Jedan se zadere: Kupus meso! Kaže Sarma: Aj zavij ako smiš!
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,797
Otvoriš u jutro vijesti na mobitelu, ili novine i čitaš da svi osim pezionera štrajkaju, prosvjeduju, traže povišice, povlastice i više plaće.

Dosta više takvog zanemarivanja penzionera!

Penzioneri ujedinite se, da i mi glasno zatražimo nove i veće kontejnere za smeće, moraju biti barem 20% večeg volumena od sadašnjih, da i mi možemo nešto više iskopati za sebe iz njih...
Obrazloženje neupučenima:
Imaju neki, toliko viška jaja da s njima farbaju fasade u Briselu, ali ne bi spustili cijenu za 10 Euro centi, ako je tako onda neka i nama kao (ne)ravnopravnim građanima EU instaliraju "kontejnere za smeće večeg volumena" .

Svaka sličnost sa stvarnim životom je slučajna.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,961
Ja bih penzičima dao 10000€ jedan mjesec.
Neki bi se ponapijali, neki posvadili sa ženom i ..."nek ti grobar prekoriti zadnji grumen zemle hiti"
Mam bi nas manje bilo!
 

Goran S

Aktivni član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
109
Bakica uhvatila za ruku AP-a i rekla: sinko za tebe ću glasati dok sam živa.. AP: i poslije ćeš bako..
 
  • Tužno
Reactions: ZJ

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,285
-Oče, zgriješio sam…-Bog će ti sine oprostiti, ispričaj mi…-Juče sam pokupio prelijepu stoperku, bila je tako oskudno obučena…smješkala mi se…pohotljivo me je gledala…dao sam gas, i brzo je odvezao tamo gde je krenula!
-Sine, a kako si zgriješio? -U mislima, oče, u mislima……
-Dobro…slijedećih mjesec dana, svako jutro i veče ćeš popiti po kantu vode, i Bog će ti oprostiti…
-Ali oče, zašto toliko, tko još pije toliko vode?
-BIK, sine, BIK…!!!..
 

Najnoviji postovi

Na vrh