• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,403
Raspravljaju tri ciganceta,, ciji je otac crnji(mrciji),,,
Prvi će " moj babo se porezo p ruci,,
krv je crna ko preradjeno ulje,,(u IMT539),,,
Drugi će "nije to nista,, moj babo je slomio nogu,,, kost je crna,,, ko drveni ugalj,,"
Treci će " ma nije to nista,, moj babo je prije tri dana prdno u sobi,,, jos je mrak,,,"
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,507
Ulazi čovjek u bar i sjeda za šank.
Nakon nekoliko minuta dođe konobar i upita ga da li želi piće.
Čovjek odgovori:
- Ne, hvala. Ne pijem. Jednom sam probao, ali nije mi se svidjelo.

Zatim ga konobar upita:
- Pa, želite li cigaretu?

Ali čovjek odgovori:
- Ne hvala. Ne pušim. Jednom sam probao, ali nije mi se svidjelo.

Nakon toga konobar ga upita da li želi igrati bilijar, a čovek opet odgovori:
-Ne, hvala. Ne volim bilijar. Jednom sam probao, ali nije mi se svidjelo.

Zapravo, uopšte ne bih sedeo ovde, ali čekam sina.

Barmen reče:
- Sina jedinca, pretpostavljam?
 

josip77

Iskusan lik
Tu od
4 Stu 2022
Poruka
349
Sve je počelo onda kad za mene nije bilo mjesta u vrtiću.
Bio sam mali, ali vrlo svjestan i odmah su me učlanili u Stranku.
Tog momenta sam primljen u vrtić i za mene je počeo Stranački život.
U osnovnu školu primio me je Direktor Naš Član, i povjerio Učiteljici Našem Članu.
Završio sam kao odlikaš, sa svim peticama.
U srednju školu primio me je Direktor Naš Član i upoznao sa Razrednim predsjednikom Našim Članom. Bio sam odličan učenik.
Prijemni na fakultetu bio je prava pjesma – jer ga nisam ni polagao. A i zašto bih, kad su svi Dekani Naši Članovi.
Studij mi je išao izvanredno, jer sam odmah dobio popis Profesora, Naših Članova. Diplomirao sam prije roka i ujedno i magistrirao.
Počeo sam raditi u odličnoj državnoj firmi, kod Direktora Našeg Člana. I vjerovatno bih i sam uskoro postao Direktor, da mi se nije dogodila nesreća.
Puklo mi je slijepo crijevo i hitno sam prebačen u bolnicu.
To je trebala biti rutinska bezopasna operacija, ali, nažalost, dežurni kirurg bio je Naš član! Diplomirao je također prije roka!
Tako ja također ispustih dušu prije roka...
 

Najnoviji postovi

Na vrh