• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Nisam Zagorec, no otprilike bi to išlo ovak:
Došel Štef kod Jure v pekaru i veli:
-"Jura de mi jen burek!" Jura, daj mi jedan burek
Veli njemu Jura:
-"A ščim Štef,ščim?!" Jura pita: A sa čim, Štef, sa čim?, no to je dvosmislica, ščim zanači: pišam. Dakle, Štef je razmel: A pišam, Štef, pišam?
-"Ma dobre je Jura same se ti polafke pošči a onda mi donesi jednega bureka za vun!":(rofl):[/QUOTE]
Ma, dobro Jura, smo se ti ti polako popišaj, a onda mi donesi jedan burek za van!
 
E

el pibe

Guest
Zagorska vina iz prave bačve:(nod):

Dojde Štef u gostionu,sedne se za šank i vidi natpis:"Vino 2 deci za 3 kn"
Ajde veli on ,žedan sam kak graba da probam kaj se to nudi i još za tak male novce.
Štef pozove konobaricu i naruči:
-"Mala daj donesi dva deci da probam kaj to imate".
Konobarica njemu odgovori:Evo samo moram u podrum friško natočiti.
Ode ona u prostoriju iza i popiša se u čašu,donese Štefu on to lagano nagne počne bučkati po ustima i veli.
-"Mala aahhaa ovo je dobro i strusi čašu do kraja.
Konobarica ga gleda u čudu.
Veli Štef njoj:"Mala daj još dva deci ovo je dobro vinčeko".
Ode ona opet u prostoriju iza ali ne ide ne može se više popišati.Otiđe ona u kuhinju i veli tamo staroj kuharici u čemu je problem i da joj napuni čašu sa "vinčekom".
Stara se čučne napuni čašu točno do oznake 2deci:icon_thumright:
Konobarica sva sretna odnese napunjenu čašu i posluži Štefa.
Štef opet nagne čašu proba,malo probučka,dobro,dobro strusi on to na eks i veli:
-"Mala priznaj ovo si natočila iz druge bačve!":icon_e_biggrin:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A da je to muški napravil pa ženskoj podvalil, bi on videl svoga vraga, bi drkal oko stola......:icon_razz:


ZJ, daj im prevedi da ne ispadnem vulgarna.
 
E

el pibe

Guest
A da je to muški napravil pa ženskoj podvalil, bi on videl svoga vraga, bi drkal oko stola......:icon_razz:


Ne samo da bi bežal oko stola neg bi dobil z nogom od stola po pleči:biggrin:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Nemam kaj prevoditi, osim ak netrebe prevesti riječ bežal.
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Došao seljak kod kurve u javnu kuću pa ju pita jel ju može je... na seljački način.
A ona mu kaže , pa probala sam s crncem, s kinezom, s ženom, s dva tipa.... ma sve sam probala.
Šta je to na seljački način ?
Seljak joj kaže , većeras te je... a platim ti kad budu poticaji!! :(rofl):
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,440
Došao seljak kod kurve u javnu kuću pa ju pita jel ju može je... na seljački način.
A ona mu kaže , pa probala sam s crncem, s kinezom, s ženom, s dva tipa.... ma sve sam probala.
Šta je to na seljački način ?
Seljak joj kaže , većeras te je... a platim ti kad budu poticaji!! :(rofl):

To je bilo i kad je Mujo u NJemačkoj otišo u javnu.
Pita je pošto je, ona kaže 100 eura
Ja ću ti dati 200 al da na bosanski način
Em ona nikad nije probala na bosanski, a i 200 je 200 i pristane
Obavi on poso, ona razočarano pita, šta je tu po bosanski,
Plivam ti 200 eura, odgovori Mujo
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nakon sto su umrli svi ljudi na Zemlji, čekali su put na nebo.
Pojavio se Bog i reče: "Neka se muškarci postave u dva reda..
Jedan red je za muškarce koji su glavni u braku, a drugi red je za muškarce koji su podređeni ženama."
Žene neka se sve postroje pred sv. Petrom.

Muškarci se razvrstaše.
Red podređenih muškaraca bio je kilometre dug, a u redu muškaraca koji su glava porodice ostao je samo jedan.

Bog reče: Vas podređene bi trebalo biti sramota. Stvorio sam vas da budete glave porodica.
Razočarali ste me. Od svih vas je samo jedan ispunio moja očekivanja. Učite od njega.
Reci mi, sine moj, kako ti je uspjelo da si jedini u tom redu?"

Muškarac odgovori: "Nemam pojma, žena mi je rekla da tu stanem."
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,440
Pitali Fatu : Koji ti je broj cipela,
Jedne , jedine- odgovori Fata.


Pred izbore, jedna politička stranka sabjere glasove, i došli na selo u svom nacionu.
Naletjeli na jednu babu, pa je ispituju:
"bako jel ti voliš ovu zemlju,"" jakako da je volim"
"pa kako je najviše voliš"
"Pad kad je isfrezana"
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Jedan za El Pibeka

Dođe Zagorec kod doktora i veli mu doktor da mora ići u prizemlje da mu izvade krv i urin za analizu.

Pita ga sestra:
- Zašto ste došli ?

Zagorac:
- Moral bi vaditi krf.

Ubode ga sestra u prst, ali krv neće poteći, pa ga ponovno ubode ali krvi ni tada. Onda ga sestra ubode u drugi prst, ali krvi ni od kuda.
Veli sestra:
- To još nisam doživjela!

Zagorac:
- Sestro, to vam je zato jer sem vam ja Zagorec. A mi vam imamo više alkohola v krvi nek drugi.

Sestra uzme zagorčev prst, pocucla ga, krv počne teći, a ona će na to ponosno:
- Jeste li vidjeli da ja mogu riješiti taj problem!

Zagorac:
- Sestro, dokter je rekel da mi se i urin mora zeti!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Meditacije jedne žene

1. Imam ja gomilu mana, ali mi nekako sve savršeno stoje.

2. Slava mi je udarila u glavu. Sad ne znam jesam li slavna ili udarena.

3. Muškarac se nikada ne treba bojati riječi koje žena izgovori, već riječi koje prešuti.

4. Nikada ne glumim ono što nisam, zato jer volim ovo što jesam.

5. Nikada ne prekidaj ženu dok šuti.

6. Nekim ljudima sve opraštam, ali sebi ne mogu oprostiti neke ljude.

7. Život je kao kava. Ako vam skuhaju gorču, uvijek imate mogućnost dodati šećera.

8. Najjednostavniji način da pokažemo koliko smo posebni jeste da budemo ono što jesmo.

9. Ne pravim greške često u životu. Ali kad ih napravim, napravim remek-djelo.

10. Kada se muškarac povlači, on se uistinu povlači. Kada se žena povlači, ona to radi samo da bi uhvatila bolji zalet.

11. Život je kao šalica kave: ponekad je gorka, ponekad slatka, a najvažniji sastojak jeste osoba sa kojom ste je odlučili podijeliti.

12. Nikada ne odustajem od onoga što želim. Ili dobijem ili se predomislim.

13. Ili imam problem, ili napravim problem. U oba slučaja mi ide savršeno.

14. Nema slučajnog susreta. Svaka osoba u našem životu ili je ispit, ili kazna, ili dar sudbine.

15. Kažu da se na greškama uči. Ja, evo, već spremam doktorat.
 

novcky

Član
Tu od
27 Srp 2012
Poruka
292
Bil ja v petak nekaj v Zagrebu pa reko ajd kad sam već na Dolcu da kupim neke ribe za doma. Gledam ja tak cijene a prodavačica me pita jel me interesira morska ili riječna riba. Velim joj da bi zel skuše al sam čul da nisu z Drave. Počne ona mene uvjeravati da su jutros ulovljene v Jadranskem moru i da ona garantira da su zdrave. Velim ja njoj da se odluči - jesu li z mora ili z Drave. Tek je tu skužila zezanciju. Veli mi, fakin jen sad zemi bar dvije kile. I zel sam.
 
Na vrh