• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

E

el pibe

Guest
Trudna majka pita sinčića: Što bi htio za poklon na Božić bracu ili seku?
Mali se obrecnu:"Pa ak ti se ***** neće raspast ja bi rađe sanjke!":eek:
 
E

el pibe

Guest
Pa baš i nije to je grdi sarkazam :(shake):ali ako je tebi smješno neka.Nije poanta svih viceva da budu smiješni ali se pričaju.Nemoj bit takva konzerva ti sigurno nikad nisi ispričao neki crnjak:(angel)::icon_mrgreen:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Evo jedan takav!!
Drži Hitler govor na pozornici i padne mu pahulja pepela na rame te ju otepe rukom i kaže;
-A jebote jesu ovi židovi dosadni!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,215
Dođe Hitler židovima i veli hajd vodim vas na koncert!
-Pita židov ko svira?
- Hans na strojnici
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,326
Mujo, pjan ko torba, jednom se rukom naslonio na auto,
a drugom, već pola sata pokušava da otključa vrata, al neide.
Na tri metra od njega stoji policajac, gleda, pa će:
"Pa dobro gdje si pošo"
"Hik.. idem na predavanje" odgovori Mujo, a ljulja se ko kugla.
"Kakvo predavanje sad u tri ujutro" pita drot?
" Kod moje žene, hik.." odgovori Mujo.
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
došo hitler u logor i svi se zatvorenici počnu skrivati
spazi on da se metla trese pa vikne
ej ti iza metle ,kad se čuje koji dvojica smo
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
784
50+ i 60 + fantastično...
samo za nas starije od.........



Imam sve što sam želio kao
tinejdžer, samo 50 g. poslije.
Ne moram ići u školu ili na posao.
Dobivam džeparac svaki mjesec.
Imam svoj vlastiti stan.
Nemam ograničenje izlazaka.
Imam vozačku i svoj auto.
Nitko iz mog društva ne boji se
da će zatrudnjeti, i ne koriste droge.
I nemam prišteve.
ŽIVOT JE SUPER!
 
E

el pibe

Guest
Gleda šef PU kroz prozor,ispred zgrade stoje dva njegova policajca sa policijskim psom.Kad ono malo malo netko od njih mu podigne rep i gledaju.Zbunjeno se gledaju njih dvojica i sliježu ramenima:icon_scratch::^):.Šefu to dokipi sjuri se on pred zgradu i počne vikati na ovu dvojicu."Pa dobro vas dvojica jeste li vi normalni?"
-"šta tome jadnome psu stalno dižete rep?"
-"Pa ne znamo."Odgovore njih dvojica.Eto šefe maločas ovuda prošli mladić i djevojka i kaže ona njemu:"Gle krasnog vučjaka sa dva šupka":(happy):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,983
Na autobusnoj stanici

Na prepunoj autobusnoj stanici, mlada dama u pripijenoj kožnoj suknji stoji prva u redu. Nailazi autobus, vrata se otvore i ona se pokuša popeti, međutim, od neobična kroja svoje suknje, ne uzmogne dovoljno podignuti nogu. Sramežljivo se nasmiješi vozaču i pruži ruku iza leđa da malo spusti svoj patentni zatvarač (cif) kako bi se mogla uspeti.

Pokuša ponovno stati na stepenice, ali opet, ne ide.
Zavuče ruku otraga i drugi put, te još malo spusti cif.

Ponovo pokuša zakoračiti, no i ovaj put bez uspjeha. Sad već prilično rumena od stida, mlada dama i treći put stavi svoju ruku iza leđa i spusti cif, ali ovaj put do kraja.

Neka ljudeskara od čovjeka, koji je stajao iza nje, zgrabi je za bokove, podigne ju kao perce te je spusti na vrh stepenica. Ona u tom trenutku poludi od bijesa i izdere se na njega:
- Gospodine, kakav je to način?! Kako ste se samo usudili dodirnuti moje tijelo? Ja vas ni ne poznajem!?

Ljudeskara se samo nasmiješi, te joj mirno odgovori:
- Gospođice, ja bih se s vama i složio, ali obzirom da ste mi u kratko vrijeme tri puta otkopčali šlic, bio sam uvjeren da smo postali prijatelji.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Profesor književnosti odluči u Bosni provjeriti pismenost . Vidjevši Muju upita ga Mujo dali si čitao "Na Drini ćuprija " ma nisam čito ali sam šeto , profa proba sa drugim pitanjem Mujo dali si čitao "Agatu Kristi" ma jok čito jebavo !
 
E

el pibe

Guest
Dojde Štef sa vatrogasne zabave dotetura pijan v dvorišče sfrkne ga i ispovrača onu svu kotlovinu ,gemište i odojka kaj je tam požderal.Primjetil to njegov vjerni pes i počne ga lizati da ovaj malo dojde k sebi.A Štef onak mrtav pijan pogleda prema pesu i veli:"Jebate vrag a gde sam pak tebe pojel Medo?":icon_e_confused::icon_mrgreen:
 

dario

Novi član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
28
Jebivjetar je čovjek koji piša u vjetar,a može i popišanko.
Po tome tko živi u šupi bio bi š..ak.
 
E

el pibe

Guest
Onda u ovom slučaju možemo zaključiti da su bića sa planeta Merkura a tko drugi nego Merk..ci.
 

Najnoviji postovi

Na vrh