• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Pitali kapetana Kuku
zašto ima drvenu nogu? On odgovori: Bila je strašna bitka, neprijatelj zasijeće i cvakne nogu..... i sad je drvena. A što je sa rukom? Bila je strašna bitka, neprijatelj zasijeće i cvakne ruku..... i sad je kuka. A što je bilo sa okom, je li i ono ranjeno u strašnoj bitci? Ma ne, odgovori kapetan Kuka, upala mi je mušica u oko......
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Muškarci su kao Bluetooth - povezuju se sa svim (prikladnim) "uređajima" u blizini

Žene su kao Wi-Fi: u moru ponuđenih "uređaja" povezuju se samo s najjačima...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Sretnu se dva penziča, prijatelji iz mladih dana, i pričaju što je i kako žive.
Veli jedan - a gle, ja sam ti u jednom nudističkom naselju uz nudističku plažu, jako je lijepo, svi hodaju goli, i mlado i staro, kupaju se goli, i mladi i stari, seksaju se svi popreko, mlado sa starim, ništa se ne bira, nitko te ne odbija, platiš članarinu i možeš zauvjek tu ostati, dokle ti srce želi. Ajde sa mnom, možeš probati dan - dva - tri, pa ako ti se dopadne, učlaniš se i ostaneš tamo.
I odu oni, uđu u naselje, i zbilja, sve se golo šeće, kupa se golo, seksaju se gdje tko stigne, sa kime stigne....i odluči penzič ostati.
Nakon par dana sretnu se oni opet i pita ga prijatelj:
- Šta je, jesi li se učlanio?
- Ma nisam - veli penzič.
- Pa šta bi, zašto? - pita prijatelj.
- Je - veli penzič - sve je to tako kako si rekao. Išao sam na plažu i spazio prekrasnu mladu golu ženu, pitao je bi li se seksala sa mnom, i pristala je. Bilo je fenomenalno, bio sam presretan i zadovoljan, pa sam nakon dobrog seksa zapalio cigaretu. Povukao sam par dimova, a onda mi je cigareta ispala iz ruke. Sagnuo sam se da je dignem, i dok sam bio sagnut, netko mi ga uštekao odpozadi. A meni se u tri mjeseca jednom digne, a pet - šest puta na dan mi nešto ispadne iz ruku......
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,272
Pošto je danas Svjetski Dan Roma,,,
Pitali Cigu,, ko je izmislio Triatlon,,
"a šta je to"'pita on,,
ma ono ,, trčanje,, plivanje i vožnja biciklom,,,
"aaaa to ,, pa brate to smo mi cigani izmislili" ,,,cigo će,,
Kako to vi izmislili,,
"trčimo na bazen,, plvamo na bazenu, i kući idemo na biciklu"
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Kad već spominješ cigane:

bacili malog cigu u bazen, pa on viče:
- Upomoć, neznam da se kupam...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,847
Sem si zamislil ovak!
-Ajmo u neku špilju uklesati face ovih ki denes nose maske! Pa oni za par ilada let buju mislili da su to marsovci, zaprav vanzemaljci i buju se čudili kak mi denes onima nacrtanima u špilji.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,847
ŽIVIO OIB!!!

Operator:
>Pizza Cut. Mogu li dobiti Vaš...<
Mušterija: >Dobar dan! Htio bih naručiti klopu za van.<
Operator: >Mogu li prvo dobiti Vaš OIB, gospodine?<
Mušterija: >Moj OIB, ah da, pričekajte malo, eh! Moj Osobni Identifikacijski Broj je: 61020499981.<
Operator: >Hvala Vam, gospodine Marko. Samo da provjerim podatke, vidim da živite u Ulici jablana 13 i Vaš telefonski broj je 332-971. Vaš broj na poslu je 301-243 i Vaš broj mobitela je 095-301-2431. S kojeg broja zovete, gospodine?<
Mušterija: >Huh? Kod kuće sam. Od kuda Vam samo sve te informacije?<
Operator: >Pa umreženi smo, gospodine.<
Mušterija (začuđeno): >Oh, da, htio bih naručiti dvije velike slavonske pizze ekstra ljute...<
Operator: >Mislim da Vam to nije dobra ideja, gospodine.<
Mušterija: >Kako to mislite?<
Operator: >Gospodine, Vaši zdravstveni podatci upućuju na to da imate visok krvni tlak i iznimno visoku razinu kolesterola. Polica dopunskog zdravstvenog osiguranja ne pokriva i taj rizik...<
Mušterija: >Pa što mi onda možete preporučiti?<
Operator: >Mogli biste iskušati našu bezmasnu soja-pizzu. Uvjeren sam da će Vam se svidjeti.<
Mušterija: >Zašto to mislite?<
Operator: >Pa, prošli tjedan ste u knjižnici podigli knjigu "Gurmanska jela od soje". Zato sam Vam to predložio.<
Mušterija: >U redu, u redu. Dajte mi onda dvije jumbo soja-pizze. I koliko to stoji?<
Operator: >To bi trebalo biti dosta za Vas, Vašu ženu i četvero djece. Sve skupa, zajedno s troškovima dostave, stoji 115,00 kn.<
Mušterija: >Platit ću kreditnom karticom.<
Operator: >Oprostite, gospodine, ali bojim se da ćete to morati platiti gotovinom. Prekoračili ste dopušteni iznos po kreditnim karticama.<
Mušterija: >Skoknut ću do bankomata i donijeti novac prije nego vaš dostavljač stigne do mene.<
Operator: >Ne će ni to ići, gospodine! Imate prekoračenje i na tekućem računu.<
Mušterija: >Nema veze. Samo pošaljite pizze. Pripremit ću račun. Koliko Vam treba za dostavu?
Operator: >Malo smo zatrpani u ovom trenutku. Oko 45 minuta. Gospodine, ako Vam se žuri, možete doći do nas, ali bit će Vam nezgodno voziti pizze na motociklu.<
Mušterija: >Kako znate da vozim motocikl?<
Operator: >Ovdje stoji da kasnite s otplatom kredita za auto pa Vam ga je banka oduzela. Ali, Vaš skuter je u potpunosti otplaćen te sam samo pretpostavio da ćete voziti njega.<
Mušterija: >K vragu i država, i OIB, i sve!<
Operator: >Preporučio bih Vam da pazite što govorite, gospodine! Već imate dvije prekršajne prijave zbog remećenja javnog reda i mira 2002. i vikanja na policajca 2009.<
Mušterija je ostao bez riječi.
Operator:
>Želite li još nešto, gospodine?<
Mušterija: >Ne, ništa više. Ali, nemojte zaboraviti dvije Coca Cole na dar, kako piše u Vašem oglasu!<
Operator: >Oprostite, gospodine, ali naš oglas je imao klauzulu da ne smijemo nuditi besplatnu Coca Colu dijabetičarima!<
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Čovjeku nije bilo dobro pa plati doktoru za pregled i kaže: "Mora i doktor živjeti".
Ode u ljekarnu, kupi lijek i kaže: "Mora i ljekarnik živjeti".
Dođe doma, baci ljiek u smeće i kaže: "Moram i ja živjeti".
 

Najnoviji postovi

Na vrh