• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarski strojevi i priključci

P

PPP

Guest
Traktor je 35 ks, no 45cm je kako ste rekli dovoljno za deponaciju.Pitao sam jer sam mislio da deponator na videu ide pliće na oko 25 cm što ne bi bilo dovoljno...

da Vaš traktor bi mogao raditi sa deponatorom ima dovoljno snage.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
mislim da to nije za TV preteško za nosit kada ga natrpa do pola vjerujem da ga prekreće a u vućnu silu isto sumljam ipak je korjenje pod zemljom
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Ako ima neko na prodaju atomizer od jedno 200 litara ili tu negdje nek mi se javi.

:gitarist:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
jel ima tko zainterisiran za frezu(motokultivator)Goldoni-labinka,motor 10ks(skoronovi),sačuvano,cijena 1000eura
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
b749a1e29af8394ca4543df.jpg


jel može ovo pikat drvene stupove?

jel posjeduje ovo netko?
 
N

nikolalon

Guest
jel ima tko zainterisiran za frezu(motokultivator)Goldoni-labinka,motor 10ks(skoronovi),sačuvano,cijena 1000eura

Šta ima od opreme?Prikolicu? jel dizelka ili?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Molim da se prilikom citiranja izbrišu slike , osobito ako su ovako kratki komentari
žuti


Lijepo odorano kao sa malim traktorom , ako je to recimo urađeno u jesen
dali u proljeće može vratiti brazdu to jest tanjurati na razbacivanje ??
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
nego, slatky... jel tvoj fendonja ili??
fino su tanjurače upale u zemlju...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
ajme,koliko samo ima gumbića....treba ti jedan tečaj osposobljavnja za njega....:scratch
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Ma nije, to sam i ja mislio kad sam prvi put sijeo ali je jako jednostavno. 4 gumba otpadaju na prednju vuču i blokadu difa. jedino što treba malo znat je ući u menađment i podesit tempomat a to je lakše nego na prvim mobitelima kad su se pojavili.
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Svaka čast i za traktor i za deponator korisna stvar i za vinograde i za voćnjake
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
inaće ima ali trenutno ne to stavljam preko ljeta radi špricanja a preko zime obični sad ću ga stavit za koji dan.....
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
Pa iskreno i je.....mada kad si cijeli dan u njemu dosta ti je da je bilo kakav ali traktor je za sad odličan.....ima ravno 1000 sati i za sad bez ikakvog većeg kvara..........
 

Country

Član
Tu od
28 Lis 2010
Poruka
72
Evo malo kasnim sa stavljanjem slika sa prvim radovima ( osim rezidbe naravno). Ovo je slikano 2.4. dakle prvo ovogodišnje frezanje






Ovako ispadne kad prođem drugi put













Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh