• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarski strojevi i priključci

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
slatky kaže:
sutra ću malo detaljnije snimit stroj izvana unutra iznad itd.
Onako neka procjena , koliko propadne uroda , štete, uništenih trsova itd.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
puknuti kaže:
slatky kaže:
sutra ću malo detaljnije snimit stroj izvana unutra iznad itd.
Onako neka procjena , koliko propadne uroda , štete, uništenih trsova itd.

trs ne uništi ni malo, ponekad ako se ne ulazi dobro zna slomit stupac a ako je vinograd pripremljen za strojno branje prosipanje je minimalno kao i na svakom drugom kombajnu.
 
J

josipbunjevac

Guest
pozdrav vinogradari, novi sam na forumu,moje obiteljsko gospodarstvo se bavi vinogradarstvom tek 15 godina, radimo 5 ha vinograda, trenutno u planu imam praviti vinski podrum, pa me zanima zna li tko od vas gdje se mogu naći rosfrajne prikolice za prijevoz masulja iz vinograda do vinarije, polovne ako je moguće.. unaprijed hvala.
:)
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Evo malo i naših priključaka za vinogradare:



ad3abd886bda0c42aec1eda.jpg


b749a1e29af8394ca4543df.jpg




 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
evo malo vinogradarskih strojeva...




















Evo ako je netko zainteresiran za nesto,znam da je dosta povoljniji nego trgovine,evo od covjeka broj
Adam 098253600
 

adviser

Član
Tu od
23 Lis 2009
Poruka
148
mini balirka

za baliranje posle rezidbe vionograda , upotreba za kvalitetnu BIOMASU -- 1ha daje toplotne enrgije '' kWh'' koliko i 800-900 lit lož ulja -
 

Prilozi

  • 227655.jpg
    227655.jpg
    13 KB · Pregleda: 555
J

jopo

Guest
pozdrav ekipi. imam vinograd u dalm.zagori nije velik ali čovika veseli.
zanima me može li se ovaj kako ga zovu nož za obradu unutar reda nabaviti i za manje traktore tipa yanmar.
 

Prilozi

  • plug ticalo.jpg
    plug ticalo.jpg
    79.3 KB · Pregleda: 228
P

PPP

Guest
pozdrav ekipi. imam vinograd u dalm.zagori nije velik ali čovika veseli.
zanima me može li se ovaj kako ga zovu nož za obradu unutar reda nabaviti i za manje traktore tipa yanmar.

Poštovani

odgovaramo na Vaš upit na temu noža za rednu obradu vinograda.Možete pogledajte našu web stranicu www.perkovic-orh.com u ponudi imamo strojeve i opremu za sve veličine traktora.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
evo malo vinogradarskih strojeva...




















Evo ako je netko zainteresiran za nesto,znam da je dosta povoljniji nego trgovine,evo od covjeka broj
Adam 098253600

pozz

da li netko ima iskustva u radu sa deponatorom kakav na slici nosi crveni Tomo Vinković ili sličnim deponatorom? Ja imam Pasquali Vanth pa me zanima kako bi se on ponašao sa takvim priključkom jer mi se čini da je to za njega i traktore sličnih karakteristika kao Tomo to pre teško?
 
P

PPP

Guest
pozz

da li netko ima iskustva u radu sa deponatorom kakav na slici nosi crveni Tomo Vinković ili sličnim deponatorom? Ja imam Pasquali Vanth pa me zanima kako bi se on ponašao sa takvim priključkom jer mi se čini da je to za njega i traktore sličnih karakteristika kao Tomo to pre teško?

Poštovani

imamo iskustva s deponatorima različitih dimenzija a rad s deponatorom možete vidjeti na www.perkovic-orh.com odite na link strojevi nakon toga na voć.i vin. strojeve i onda na video u rubrici podrivaći i kultivatori tamo će te vidjeti rad sa hko 100 mini.
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Poštovani

imamo iskustva s deponatorima različitih dimenzija a rad s deponatorom možete vidjeti na www.perkovic-orh.com odite na link strojevi nakon toga na voć.i vin. strojeve i onda na video u rubrici podrivaći i kultivatori tamo će te vidjeti rad sa hko 100 mini.

Hvala,
a dali mi možete reći na koju dubinu od prilike radi deponator na videu i dali bi mogao traktor za kakav sam pitao vući podrivač na nekih 50 cm?
 
P

PPP

Guest
Hvala,
a dali mi možete reći na koju dubinu od prilike radi deponator na videu i dali bi mogao traktor za kakav sam pitao vući podrivač na nekih 50 cm?

Poštovani

kao što ste vidjeli na videu taj traktor sličan vašemu vuče podrivač sa dva radna tijela na dubinu 45 cm, što je dovoljna dubina za deponaciju u vinogradu no imamo mi u ponudi i deponatore koji rade na dubini i 70 cm. Koliko Vaš traktor ima ks ?
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
Poštovani

kao što ste vidjeli na videu taj traktor sličan vašemu vuče podrivač sa dva radna tijela na dubinu 45 cm, što je dovoljna dubina za deponaciju u vinogradu no imamo mi u ponudi i deponatore koji rade na dubini i 70 cm. Koliko Vaš traktor ima ks ?

Traktor je 35 ks, no 45cm je kako ste rekli dovoljno za deponaciju.Pitao sam jer sam mislio da deponator na videu ide pliće na oko 25 cm što ne bi bilo dovoljno...
 
Na vrh