• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarski strojevi i priključci

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
E ovo je strava priključak spasio si se okopavanja,ali i košta,ali i vrijedi:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Zlatna makina,,,,vijeruj mi da vrijedi svaku kunu,,,,,ako ne i lipu...

Kad si je uzeja,,,ima dugo,,,,dali je bila polovna ili......:scratch:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Koliko love dođe ako nije tajna,,,,,i dali se špaga,,ili čime veže kupi i kod nas...:shock::scratch:scratch
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
oko 5000kn ti kosta,veze sa zicom,ima je kupit kod nas i kosta kolut 17kn
 
B

BAGERISTA

Guest
Reci mi princip ako nije tajna,,,kod ovog stroja je da kopa do trsa,,,ali sistem samog povlačenja,,,ili nagračanja...zanimljiv stroj,,daj malo opiši princip rada...ako nije tajna..;)
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Radi na istom principu kao i roto drljača od Vinogradara. hidraulika širi motike dok ticalo ne naiđe na prepreku otvori ventil i vrati motiku da zaobiđe prepreku.
imam video samo me upload zeza.
 
B

BAGERISTA

Guest
Radi na istom principu kao i roto drljača od Vinogradara. hidraulika širi motike dok ticalo ne naiđe na prepreku otvori ventil i vrati motiku da zaobiđe prepreku.
imam video samo me upload zeza.

Volija bi je vidit u poslu,,,dali si je kupio od malo,,ili je imaš dosta več...
Evo ja se još razmišljam ča uzet,,,,vidit čemo nešto bi stari htio,,sad čemo vidit...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ode jedan trs.........ali makina je stvarno opaka.........:supz::supz:
Da nisi možda iša malo previše ujednu stranu,,,pa je poša trs,,,ili nije otvorilo na vrijeme,hidraulika..........:scratch:scratch
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Ma vinograd nije pripremljen za stroj treba svaki imat kolčić od sadnje i onda izraste ravan i nema problema. ako je nagnut motika dođe do njeg prije ticala. nema takvih puno al hebiga. uglavnom šefovima prihvatljiva šteta pa i meni svejedno.

Sad sam došao iz vinograda koji potop majko mila. sad će video.

http://www.youtube.com/watch?v=7_41sIqEpW0
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Bogaio ljepo si ga lije,,,,,,,,a blata ko u priči ja mislim..:supris::shock:
Znači mlad je vinograd,,,ili su to sađeni bez kolčića....ali opet dobro,,,samo da ih više ne lomi....:!:8)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Kako vam se čini kopačica vinograda marke" Ag cret"? Tko to proizvodi? Pronašao sam jednu od 6 god za 1200€. Jel to puno?
 
B

BAGERISTA

Guest
Re: Home made Atomizer

Za sigurno ima,,,,,,ali radiš li nošeni na traktoru,ili neki samostoječi,neznam na šta ciljaš....??

Otac je jednom radija sam ,ali to ti pričam davnih godina nazad,,a sad se ne isplati,jer dok kupiš sve nisi nigdje..
 
Na vrh