• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ma bravo:idea:
neka vozila su imala plus na masi (samo me jebe pamčenje , ali mislim rusi)
a što tebi u riječi masa, govori da je to minus ???
masa kaže samo da je to nešto masivno,teško (željezno),oklop, kučište itd.
pa je vjerojatno iz toga izvedena riječ masa
A kako bi se reklo da ide + na masu - plasa?
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
TRAKTOR UPALJEN:supz:
upalio je iznenadjujuce lako.stavio sam ga u 6toj,povukao me komsija svojim traktorom,al ja zaboravioo da dodam gas:rolfer:nakon nekoliko metara upalila i moja "lampica".dodao gas i opet ponovio postupak, traktor upalio ko da je bio startovan pre nekoliko minuta:D.cak ima i kratka i duga svetla, zmigavce rade...:D.kocnica odlicna,rucna isto tako.kuplug lagan ko u autu.malo je vise zadimio...crn dim.i kad dodajem gas dimi crno,a nakon postizanje obrtaja ne dimi.malo mi cudan zvuk jer je dvocilindras a i plus vazdusno hladjen...al i pored toga motor radi bas ko sat....nakon testnogvozikanja, ostavio sam ga skoro sat vremena da radi u leru... zvuk je bas ednolican bez ikakvog trokiranja.al opet nakon sam ga ugasio nece da vergla kljucem...izgleda da je u pitanju kontakt brava ,jer na alnaser okrece...utisci su mi sve naj.ukljucio sam i kardan,radi ,podizao zam poluge na hidrauliku, spustao... sve radi bez greske.
OPERACIJA USPELA :) HVALA SVIMA STO STE MI POMOGLI:prayer:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
A kako bi se reklo da ide + na masu - plasa?

EDIT sad sam pogledao u orginal upute za ursusa335, i on ima plus na masi ???
sad jedino neznam ko je u pravu jer sam imao isti traktor i zasigurno znam da mu je minus na masi,
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
a šta sam ja rekao , rus je to pravio :finga:
@savo ti si najveci "krivac" sto i moje dvoriste sada krasi jedan valdimirec ;)
citajuci tvoje postove i iskustva sa vladimircem,zavoleo sam ovog traktora i nisam prestao da ga trazim po oglasima,sve dok ga nisam pronasao :partyman:
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
masa se je "preokrenula" neke godine ..nekim dogovorom

i stare bube su imale + na masi ..mislim da i serija ladi
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
@savo ti si najveci "krivac" sto i moje dvoriste sada krasi jedan valdimirec ;)
citajuci tvoje postove i iskustva sa vladimircem,zavoleo sam ovog traktora i nisam prestao da ga trazim po oglasima,sve dok ga nisam pronasao :partyman:
neka te dobro sluzi, samo po gasu
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,108
evo da ti malo poredjenja radi pokažem šta bi u mom kraju dobio za slične pare
pogledaj ovu ''kreaciju'' molim te :finga:
slika-0-2011-10-1318215354-velika.jpg


slika-0-2011-10-1318238085-velika.jpg


slika-0-2011-10-1318206280-velika.jpg


na traktoru fali mnogo dijelova , od onoga što sam ja sa slike mogao da vidim fali :alnaser i akumulator naravno .hidraulična pumpa , pogon hidraulične pumpe , poluge , sjedište , limarija ispod nogu , od instalacije ma svega metar žice

i čovjek traži za njega 1500 evra , 'ladno :rolfer:
kao neda ga ispod 1250 :roll:
papiri su takodje upitni

u podnaslovu oglasa piše
u dobrom stanju registovan samo mu fali alneser
tvoj traktor je za ovo , ma neznam ni sam , nemogu da uporedim nikako :scratch
avion 'bem ti led
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
@dulebdp hvala;)
@savoris ma ovo na slici sto sad gledam je stvarno uzas.da je bar kompletan pa ajde...al fali mu svasta...pa jos 1500 eura :rolfer:.a i ova hauba...nikad nisam do sad vidio nista slicnom...jedino mu felne podsecaju na vladimirca...i motor kolko se moze videti iz slike...
a moj VLADTKO juce kad sam ga upalio i provozao,u dodavanju gasa oce da zadimi i to onako puno crnog dima...jel to normalno za njega?a kad postigne obrtaje onda ne dimi...isto i kad radi u mestu ne dimi.
 

vladimirec81

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
298
To je normalno. nije to auto mašina. Ima veliki zamašnjak i ostale teške elemente u motoru,mjenjaču,prenosu itd, pa treba to i zavrtiti.Pogledaj malo po netu snimke pa budeš videl sve po pitanju dimljenja. Dobro je sve dok ne dimi plavo ili bijelo :mrgreen:. Čestitam za uspješno paljenje!
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
To je normalno. nije to auto mašina. Ima veliki zamašnjak i ostale teške elemente u motoru,mjenjaču,prenosu itd, pa treba to i zavrtiti.Pogledaj malo po netu snimke pa budeš videl sve po pitanju dimljenja. Dobro je sve dok ne dimi plavo ili bijelo :mrgreen:. Čestitam za uspješno paljenje!
:supz: hvala.bas sada gledam na youtube al cini mi se da moj dimi najvise :mrgreen:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
budi sretan što je zadimio, jer si ga kupio, a nisi čuo kako radi.......
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
budi sretan što je zadimio, jer si ga kupio, a nisi čuo kako radi.......
vlasnik ga je pokusavao upaliti...al nije bio spretan u tome.nisam sumnjao da je ispravan...sobzirom na to koliko je zemlje imao(svega o.5 ha.videlo se i po motoru...suh motor...a neke sto sam ranije gledao bili katastrova...zaprljani do guse...limarija katastrofa...skoro i bez stakala na kabini...a i pored toga trazili po 1800 eura),a zadnju godinu dve paljen jedva 1-2 puta godisnje.sa ovim sto sam ovde naucio o vladimircima, ja sam sad expert za njega:rolfer:.on nije znao ama bas nista sa traktorom.
juce sam ga upalio, i malo me bunilo to sto prilikom jaceg dodavanja gasa jako zadimi...al kad sam ga ostavio da radi na mestu...sa malom turazom, radi bas ko sat.
hvala svima na cestitkama i na pomoci:)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,108
tačno je da svi rusi zadime pri podizanju obrtaja pošto imaju brzopotezen regulatore broja obrtaja
ali isto tako to zadimljavanje može biti i pretjerano što odmah povlači veću potrošnju

ja sam negdje u temi pisao kako podesiti pravu dozu pumpe u homemade varijanti

@strongboy
da bi znali jeli tvoje zadimljavanje pretjerano moraš nam prenijeti kako se ponaša traktor pri velikim i konstantnim opterećenjima
za ovaj test najbolja je prikolica u kojoj je 2-3 tone tereta i jedna uzbrdica kojoj je konstantan nagib
znači konkretno me zanima dali traktor mnogo dimi pri konstantnom punom gasu i konstantnom težem optrećenju
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Steta se nisam sjetio ranije
@strongboy ovo bas ko za tebe
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nJCC-3GqGm4&feature=related[/YT]
ovaj s vladimircem izgleda da uopste nije ni drzao kvacilo
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Strongboy
Čestitke na kupnji Vladimirca, nek te dobro služi. :)
Oče li sad Tomo van iz dvorišta? Vjerujem da neče :mrgreen:

Što se tiče ovog videa gore, to je naš forumaš Gvozdeni, onaj na TV. 8)
Inače dečki, volim čitat ovu temu jer su mi ti vaši rusi zanimljivi.
A kod mene u okolini sam zapazijo do sad samo dva Vladimirca. Vjerujem da ima još koji ali ređi su ti traktori.
 

Najnoviji postovi

Na vrh