• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Nije problem ni u lameli, ni u korpi, ni u mjenjaču, niti u vilicama za šaltanje. Problem je u tebi, jer očito se prvi puta u životu srećeš s traktorom i njegovom upotrebom u prijevozu tereta.

Količina krčanja iz mjenjača direktno je proporcionalna sa neiskustvom vozača. Nakon lamele ti možeš još promjeniti i cijeli mjenjač, krčat će i dalje. Zaključak - nije problem u traktoru.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: Vladimirec

zeljko ako mislis na ovog zelenog, prodat je prije dva-tri mjeseca
img038t.jpg
 
Z

zeljkohancic

Guest
Re: Vladimirec

Edosoko odličano izgleda taj tvoj. Je li to od Savorisa? Kako služi?
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: Vladimirec

ne, nije od savorisa, ovo je (bio) moj, rekao sam prije da je prodat zimus
nisam s njim ni radio nesto posebno, posto imam i Tomu, malo smo vozili silazu kod komsije, i jesam rezao jelovinu s njim :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

ovo je moj , ne vjerujem da si ga vido proje posto nisam sliku nijednom objavio
slika je malo starija ima na njemu jos radova tak da je sad malo "ljepsi" :roll:
inace je 100% ispravan samo treba da mu zamijenim nekoliko sitnica , recimo krajnice i da dostelujem bravu na kvacilu posto zna iskociti iz brzine ako kvacilo nije vraceno unazad (a fali i opruga koja ga vraca nazad) :blackeye

jao kakva sam bijesna svjetla stavio na njega , fenomenalna gore na kabinu nemou se lako razbiti a sijaju ko luda
slikat cu ima na dupe da padnete ;)
 
D

djuro

Guest
Re: Vladimirec

Moze li neko da mi kaze koja traktorska kosa ide na Vladimirec T25 .Moze li nositi rotacionu kosu ?
 
D

DUDO85

Guest
Re: Vladimirec

a prijatelju probaj bočnu kosu gramip dubrava ili stražnja olt osijek
rotaciona kosa nije najsretnije rešenje za njega
ja imam malog ursusa i rotacionu kosu sip 135 i nije mu baš lako ju okretat
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

ide ona koju zakacis :lol:
ja sam samo jednom zakacio rotacionu sa dva diska PZ 165 i nije to za njega mani se corava posla
prvo preteska je za nositi u transportnom polozaju , a nista nije laksa ni u radnom polozaju
ako kosis uzbrdo prednji kraj nekontrolisano zabacuje udesno
jednostavno nije za njega , mozda bi mu pristajala neka od 135cm

ja sam nabavio WELGER SM4 to je ona sa 4 diska (jako slicna IMTovoj) i kosi sa pjesmom
lagana je ne osjeca je da radi , zahvat 165
picim sa njom od 1 do 4 brzine bez problema a sa onom sam isao sve u 1. brzini (uzbrdo ako je veci uspon i jaca trava jedva)
prije ove sam imao bocnu OLT koju sam prepravio na vladimireca isto je radila uredno ali nije za neke ozbiljnije povrsine , spora je ali za svoje potrebe moze
lako je za montirati porebno mi je oko 5 minuta da je nabacim samo skinem desnu polugu i ubacim je u bolcnove naspanujem remenje i tjeraj
bocna je mnooogo laksa za pracenje nego ona koja se kaca pozadi
nju cu da prodam ako nadjem musteriju
 
D

DUDO85

Guest
Re: Vladimirec

evo imam kosu bočnu od malog ursusa komplet repariran greben novi križ remenice postolje ispod traktora i nosači dečki
jako povoljno samo da nepadam preko nje u garaži
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

evo ga i moj vladimirec
obratite paznju na spaner alternatora :oops:

a ova kosa mu najbolje pristaje , i stvarno sam se namucio dok sam je nabavio i sredio ali ne zalim ni jedne kapi znoja a bilo ih je podosta :(
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: Vladimirec

savoris kaže:
evo ga i moj vladimirec
obratite paznju na spaner alternatora :oops:
dobar je mali, u novim opancima :mrgreen: a i "kajla" je dobra
kakva su ovo svjetla, maglenke s arizona pijace? nesto novo na trzistu, za nabavit?
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

Izgleda da su svi postali tuneri, samo je pitanje dana kad će led diode početi ukrašavati i traktore. savoris "tuče" sa svjetlima od gore, a bogami i ispod traktora. :roll:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

nisam ni sumnjao da cete primijetiti svjetla
nisu led obicne malo halogenke ubacene u cjevcice i to lijepo povareno
prednje su po 35W a zadnje po 20W , prezadovoljan sam sa njima sijaju ko lude a ujedno sluze i kao opomena drugim vozacima posto kad vide svjetla od traktora ne jebu te ni 1% a kada vide svjetla sa visine onda bogami sklanjaju se u stranu :twisted:

@VTZ na sta mislis ispod traktora ne razumjeh te???
 
V

VTZ

Guest
Re: Vladimirec

savoris kaže:
@VTZ na sta mislis ispod traktora ne razumjeh te???

Pa na cijevi rame traktora s donje strane se vidi nešto slično gornjim lampama. Ali sad sam malo bolje pogledao, vjerojatno se radi o mjestu nekakvog priključka?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: Vladimirec

savoris kaže:
ide ona koju zakacis :lol:

Tako nekako, moju od 2.2m je vuko 2-3 godine 539, išlo je nekako.. Ali velika je razlika između disk i bubanj kosilica. Recimo moj ursus ima pune ruke posla s bubanjastom od 185, dok disk od 2.2m ide lakše
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: Vladimirec

ja sam tek sad vidio svjetla na zadnjem kraju
savoris kaže:
....ubacene u cjevcice i to lijepo povareno
ne znam zasto ali ovo mi bas lici na tebe
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

@ VTZ to je nosac na koji sam montirao bocnu kosu , ima jos jedan takav ispod nosaca desne poluge
znaci nosaci su prisutni sve vrijeme na traktoru i kosu samo uvedes u te rupe nataknes remenje i montirano za 5 minuta

@ EDOSOKO jel to kompliment :roll:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Re: Vladimirec

evo svjetala stvarno sijaju ko luda
prednja po 35 W

zadnja po 20W
podesiva po visini zavisno od tog sa kojim prikljuckom radim sasvim dovoljno osvijetle posto im je snop veoma usmjeren
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Re: Vladimirec

savoris kaže:
@ EDOSOKO jel to kompliment :roll:
nije podyebancija :blackeye
mislio sam u smislu; ucvrsti, pojacaj....da traje ;)
 
S

suvaga

Guest
Re: Vladimirec



nema tu price,baksuz je baksuz...i sa blokadom i neceeee...da sam imao nove ume i bolje izasao bih ali sa ovim celavim nista...ferguson 539 nije mogao ni da me pomeri i onda sam morao otici po belarusa 82 koji me je iscupao,komplet kompoziciju bez problema...cak ni ovaj drugar i jos njih 5 sto je selo na prednji kraj prikolice nije mi pomolo da izadjem iz dunava :shock: .ej ljudi,imam jedan problem.pre nekih cetiri meseca menjao sam druk lezaj na vladimircu i kupio sam na najlon pijaci u novom sadu ruski.jebes i ruski druk lager kad posle cetiri meseca eno0ga dere se i susti samo cekam kad ce zastopati.moze li da se kupi druk lezaj neke druge marke,nemacke ili tako nesto koji ce pasovati na vladimira,da nemoram svakih 4 meseca traktor na pola :roll: .
 

Najnoviji postovi

Na vrh