• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
imam majstora tu kod sebe za obloge al neznam kolko uzima,budem vidio s njom kolko bi mi uzeo za to i lamelu. a jel Milos salje u Hr. dijelove?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
pre je slao ali vise mislim da ne.dacu ti broj telefona na PP pa se dogovori najbolje. obloge je najbolje iznitovati i lamelu ako je srce dobro jer obloge ruske su sumnjivog kvaliteta i desi se da nece da koce ili jako slabo.ali ima i kvalitetnijih i Milos zna koje su.
 

dejan8787

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
27
Nesto me zeza masina nema mi ostrinu ko drugi traktor sad jel to do pumpe dizne il sta vec ne znam nisam strucnjak
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
dejane prvo ima razlike stari i novi tip po snazi. takoreci ima sa 3 verzije. 25-31-34 ks. tako da neznamo koji je tvoj drugi traktor. ako nema snage ko sto je imao opet ima vazda cinilaca. zapuseni filteri , losa kompresija , losa pumpa ili dizne. a moze da bude i samo do kolicine goriva koju ubrizgava a to se steluje.napamet se nemoze reci tacno sta moze biti
 

dejan8787

Novi član
Tu od
23 Sij 2014
Poruka
27
Evo par slika masine
novo-1.jpg


novo-3.jpg


novo-4.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Taj predfilter ljudi često eliminišu a to nije dobro jer se radi o taložniku koji veoma uspiješno sakuplja vodu i teže komponente nate
Ja sam ga skoro ispustio na mom T40 i jako sam se iznenadio kada je iz njega izašlo pola litra vode :icon_eek:
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Danas prevozio "malo" vestaka sa Vladimircem... Bruto 8t tezine...
Dve prikolice bila zakacene jadna iza druge a ispred kompozicije naravno vladimirec...

Nemam sliku kad su bile obe zakcene ovde sam jednu vec otkacio zbog istovara nemogu sa obe da pridjem blizu objekta...

img2832.jpg


img2835.jpg
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6IIuFLh1ouU[/YT]Vlatko danas radio punom parom bacio veštak na 14 kj i potrošio čak 13 l dizela
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Kod mene vlatko još spava zimski san , nesmijem da budim zvjerku za sitne poslove :(emo):
 
O

Obrisani član 40474

Guest
na mom vladimircu je bivši vlasnik upaso kučište i filter za naftu od fiata.meni paše lakše mi je doć do filtera za fiata nego vladimirca
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ostali traktori jos spavaju... :icon_wink: A i zasto da budim toliki traktor zbog sitnice... :D:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ma te velike i prodaj. koji ce ti djavo da lencare a vlatko to ionako sve zavrsi umesto njih.tenkic je tenkic
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
Samo napred Ćiro može on to moj kolega sa vlatkom već niz godina tera frezu po baštama zahvat 1,8 m i vlatko samo peva
 
O

Obrisani član 40474

Guest
kaj vi tocite naftu u traktor.amateri:icon_eek:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Pa neću vodu valjda , pogrešno sam se izrazio , mislio sam na lož ulje
 

Najnoviji postovi

Na vrh