• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Drustvo ima li neko sliku tog zupcanika???? Moze da se desi da ga ja imam (stoji godinama) dao mi jedan prijatelj koji je prodao Vladimirca.... Samo mi treba slika da ga uporedim...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Siguran sam da je isti u svim modelima nebitno godište ako ga ima unutra
Znači ove nove linije 2032 za njih nisam siguran
 

gordan1982

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
366
a nista,bacam se u subotu na rasklapanje starog vlatka,skidam lijevu trubu i da vidim jel isti zupcanik. hvala vam na savjetima i pomoci,ako cu trebati kaj,trazit cu savjete
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
trebalo bi da su diferencijali potpuno isti ,a zupcanik treba da ima svaki. mislim da su isti jer cim moze da se ugradi naknadno blokada.
 

VTZ995

Novi član
Tu od
10 Ruj 2013
Poruka
21
a dali se može na t25 ugradit još ta jedna papučica za kardan


jel ima netko kakvog iskustva stim

[YT]www.youtube.com/watch?v=DX6By6WRBmw[/YT]

ovo je sa turbinom je super složeno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ovaj sa turbinom ima motor od 2048!!!! Kako bi to lepo stojalo vladimircu samo ko zna koliko kosta taj motor nov!!!!
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Pozdrav ekipi! Prije nekih mjesec dana postavio sam pitanje u vezi bošpumpe što vladika nije primao gas da valja.Jučer sam ga jedva upalio,pa sam se malo igrao sa onim šarafom što se nalazi sa desne strane bošpumpe pod plastičnim poklopcom,on je bio opušten, nije bila dotegnuta ni velika donja matica ni mala gornja,nakon malo štelovanja sad prima gas iste sekunde čim dotaknem papučicu gasa.Vrijeme će pokazati jesam li napravio dobro djelo ili loše. :drink:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
super složeno, al ne znači da može dugo vozit tako...uostalom lik je ugurao i motor s tri cilindra gore, pa je to nabrijao još turbinom...
ja znam samo kad sam mu podigao obrtaje na boš-pumpi da to nije dugo vozilo...izletil klip kroz blok i potrgal boš pumpu usput...:8):...ne vele bez veze mladost-ludost...
...al tih 120 radnih sati sam mogal vozit trke...:icon_wink:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Pozdrav ekipi! Prije nekih mjesec dana postavio sam pitanje u vezi bošpumpe što vladika nije primao gas da valja.Jučer sam ga jedva upalio,pa sam se malo igrao sa onim šarafom što se nalazi sa desne strane bošpumpe pod plastičnim poklopcom,on je bio opušten, nije bila dotegnuta ni velika donja matica ni mala gornja,nakon malo štelovanja sad prima gas iste sekunde čim dotaknem papučicu gasa.Vrijeme će pokazati jesam li napravio dobro djelo ili loše. :drink:

Dobro štelovanje je ako ideš uz konstantno brdo pod konstantim opterećenjem pod punim gasom i počneš polako puštati papučicu gasa , e ako u isto vrijeme počne manje dimiti i gubiti snagu to je dobro
Ako prvo počne manje da dimi pa tek onda gubiti snagu imaš preveliku dozu
Da bi najpreciznije to doštelovao za početak slobodno pretjeraj sa dozom o onda polako smanjuj , tako ćeš biti precizniji


@darijus , i ja mislim da bi ovaj troklipac bio sasvim dovoljan i bez turbine

Mene zanimaju ove akrobacije gdje uglavljuju turbinu na dva klipa , nešto sam malo skeptičan prema tome ali nije isključeno da neću probati onak čisto iz radoznalosti :8):
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ovaj troklipac iz 2048 e i bez turbine dovoljno jak... Posle nece imati Vladimirec tezinu za jaci motor...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Troklipac je po meni TAMAN , jedina mana je što je nedostupan
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Nama je nedostupan!!!! I ako nekako moze da se dodje do njega kosta vise od Vladimirca siguran sam!!!!
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
KAd pogledam te snimke sta sve moze kod njih da se nadje za Vladimirca dodje mi da zaprevam... Sve ima gotovo samo navrnes.. Cak i servo upravljaci i sve....
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Pa kod njih je vladimirec izgleda kao krava u indiji , nešto sveto
 

Najnoviji postovi

Na vrh