• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

E

el pibe

Guest
Takva su vremena.Da oboje nismo materijalisti sad bi bili u nekom hramu i meditirali.Bolio bi me fifi za Vladimirca i kolko košta litar nafte.Pošto se mora živiti jer još nisam postigao takvo stanje svijesti da mogu samo živiti od zraka i promatranja pčela ,da onda sam ipak materijalist.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Ma baja nisi me razumio, svi mi računamo cijenu koju možemo postići. Ako ne može drugačije, onda može težina traktora puta cijena kg željeza i to će biti stvarna cijena.
 
E

el pibe

Guest
A kak ti uključivaš kardan prek klemi?Moreš si ugraditi onu malu ručkicu ispred zica ak ti je to baš lijepo kak je na Zetoru.Samo moraš napraviti drukčiji raspored poluga i onaj mehanizam.Ak ti se da slagati perpetum mobile.Ali po meni ti je ovaj na Vladeku bolje pri ruci.Tak da nemoj niš dirati.
 

Matija001

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
69
el pibe nisi me razumio. Budući da vladimirec nema dvostepeno kvačilo mislio sam da se to možda može riješiti kao na zetoru jer kod njega je drugi stupanj izveden preko ručice znači da netrebaš stiskati kvačilo na drugi zub nego jednostavno otpustiš ručicu i kardan radi.

puuuuuno lakše za korištenje posebno za berač ili neki slični priključak gdje moraš pripazit kako puštaš kvačilo da ti ne popucaju kajle na osovinama.
 
E

el pibe

Guest
Znam,to je bila šala mala.Imamo mi Zekija pa znam o čemu govoriš,nemreš niš napraviti .Moraš se s tim pomiriti i prihvatiti Vladimirskog takav kakav je i za kaj je.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
U spasavanju stvari i svega drugog stradalog u poplavi...

051814095353.jpg
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
en e takk oimušla voda u mjenjač , saznao sam kada je bio prvi mraz
Obavezno provjeri posle dali ima gdje vode umjesto ulja
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
U spasavanju stvari i svega drugog stradalog u poplavi...

051814095353.jpg

Nakon ovakve akcije kada se smiri situacija obavezno podmazati trube da mast istjera svu vodu van jer ako ostaviš tako za mjesec-dva borit ćeš se sa upravljačem jer će biti teško skretat a što je Savo rekao za mjenjač mislim da tu ne bi trebalo biti problema osim ako traktor nije bio potopljen pa da je voda ušla kraj ručice mjenjača. Jer inače drugdje da voda uđe bilo bi suludo to bi značilo oda da i mjenjač negdje pušta ulje van što mislim da je onda već problem.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Vladimirec jos nije zavrsio sa vodom i blatom pa ce na kraju da ode na veliko pranje i naravno podmazivanje... Voda u menjacu nemoze da udje jer ipak nisam ulazio u toliko duboku vodu...

Ovih dana mi je bila privilegija da ispustim vodu iz useva a pre toga pomoc drugarima u izvlacenju stvari iz potopljenih kuca....

Sad se situacija polako smiruje...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
I meni većeras pukla ona prelivna cjevčica na diznama , motor sav umazan , sutra ujutru odmah pranje nisam smio večeras kada sam došao on bio vruć a ja umoran
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ja cu morati dobro da ga operem i podmazem jer vec pocinje volan da mi pravi probleme od silnog blata koje se nakupilo na rukavcima.....

Gde je on ovih dana isao skidam kapu... Zaglavio sam se samo jednom pokusavajuci drugog da izvucem pa sam se i sam previse ukopao!!!!! Ali nije bilo nikog da nas oboje izvuce pa sam ja Vladimirca uspeo izvuci tako sto sam kopao oko tockova!!!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Vezanje kolca ili nečega sličnog za točak može lako da te izvadi iz rupe kada se ukopaš
 

boscanin

Član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
83
Mozes li objasniti detaljnije,nacrtati ili mozda uslikati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Tako nesto sam gledao samo na netu inace nikad nisam imao potrebe za tako necim... Za to mislim da ipak treba "malo" prakse... Ja kad negde stanem stao sam i cekam pomoc... :(wasntme):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Evo ubijam se nemožem da nađem mjere radilice po specijalama za vladimirca , zna neko?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ono sa kolcem za samoizvlaćenje je super stisneš šperu i polako napred no samo treba paziti da ne staviš lanac gdje je ventil na felgi jer ode zrak iz gume .
 

farmer george

Novi član
Tu od
24 Lip 2011
Poruka
15
Evo ubijam se nemožem da nađem mjere radilice po specijalama za vladimirca , zna neko?

Savo glavni su standard-70 mm, pa dalje specijale P1- 69,5 mm, P2-69,0 mm, P3-68,5 mm i P4- 68,0 mm.
Leteći- H1-65,25 mm, H2-65,00 mm i dalje P1-64,5 mm, P2- 64,0 mm, P3-63,5 mm i P4- 63,0 mm
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,076
Hvala ti , nešto sam se bio pobrkao u dimenzijama
Fali ti H2 69,75 na spisku ležećih
 

Najnoviji postovi

Na vrh