• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

bosanac 80

Član
Tu od
27 Sij 2012
Poruka
32
pozdrav drugovi.
evo i kod mene malih problema sa vladimircem:con
jednostavno u poslednje vrijeme sve cesce nece da pali na kljuc,alnaser nov vergla dobro ali nece da sastavi:icon_question:
na guranje pali bez ikakvih problema i nema nikakvih problema u radu
nepovratni ventil je ociscen,sta drugo moze da bude:confused:
jedino zrak da vuce ili taj n ventil drugo barem ja pojma nemam.
i ovo da dodam kad odradi malo posle hoce i na kljuc da pali ali ne svaki puta,znaci rizicno ga je ugasiti negdje u ravnici,srecom pa kod nas u Bosni ima vrlo malo ravnice:D:tako da i nije neki problem paliti na guranje:eek::
siguran sam da imate odgovor.
 
S

siljo07

Guest
Danas peh,
začepio se iberlauf u brazdi dok je orao,popravljao kanal,i dok je traktor došao kući izbaci ulje po putu na kontrolnu šipku
Ugasio se sam na ulazu u dvorište
Veli stari nije nista skuzio ,a nije gledao ni pokazivač pritiska,kako slabije čuje nije ni zvuk motora registrirao
Traktor od generalke nije napravio 200 sati
Mislio sam dosuti ulja i probat ručno okrenut koji krug,valjda nije zakovao
Savjeti...molim
ako nije zakovao nije problem dospi ulje i vozi dalje
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
bosanac 80 meni to mirise da taj nepovratni zeza. mada rotacione pumpe uopsteno kad oslabe hoce se tako ponasati. u verglanju je manji broj obrtaja i nemoze probiti dizne dok na gurku dobije odjednom velik zamah i trenutno nabije pritisak i upali. e sad kod vlatka bi ja prvo probao taj nepovratni ventil jer i novi umeju cesto zezati. los kvalitet. da je vazduh opet zezao bi stalno cak i na gurku jel rotaciona pumpa to teze proguta i nestabilno radi. znaci po meni prvo ventil pa ako opet zeza pumpu i dizne proveriti. evo ja sam nasao danas viljusku reverzera sto mi se malkice do pola pojela i lezaj u kucistu upravljaca. oboje 20 eur.
z9kx.jpg
[/IMG]
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Provjerio i očistio uljni filter,špene nema,sreća,
Rastavio naprijed kod iberlaufa i odrežem 10cm te nastvim s onim bužirom za struju,nista drugo nije odgovaralo
Naspem novo ulje i upalio,pritisak na 3 bara
Rastavim komplet filter zraka do cilindara,taloga ko u priči u onoj cijevi,operem u ivasolu sve i naspem novo ulje u filter- jel netko probao stavit normalan filter od nekog auta ili slično?

Sve u svemu fali mi par litara ivasola da sve dobro operem i pospremim traktor na spavanje
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
pb270001t.jpg



@ malirus, si na ovo mislio?
ovaj je od renola 21, isti ti je na espaceu, jeepu cheroke...di god...
:(giggle):
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
ide original uložak...košta negdje oko 70 kuna...ali novog kupuješ tek svake prijestupne godine, inače je dobar i kompresor za ispuhat...:p:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kilkenny

Novi član
Tu od
8 Stu 2013
Poruka
16
Citam vas citam.. i bogme koliko vidim na puno pitanja/problema koja sam imao netko je odgovorio. Gdje ste bili prije 20-tak godina? Moj mali je tad delal ko veliki. Sad bi mu trebalo malo pripomoci da se digne. :)
Darijus, imal kakav majstor u tvojoj blizini koji zna sredit mjenjac i struju?
Hvala.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
pa imam ja majstora koji mi složi motor kad zaškripi, ali mjenjač...hehehehe...e to je jako osjetljiva stvar, pa moram sam...:(wait):...a i moral bi mi majstor na doškolovavanje...
struju mi dela obični električar (ako je problem negdje po instalaciji), a ostalo se snalazim...
mjenjač je čista mehanika, lijepo ti litru ivasola, dobro operi i gedora 10, 12, 14, 17, 19...pajser, čekić i udri...
naravno, digitalni fotić u pripremu, otvoriš-slikaš, neš raskopaš-slikaš...nađeš problem-slikaš...
treba samo imat volju...:(happy):
 

kilkenny

Novi član
Tu od
8 Stu 2013
Poruka
16
E da je bilo prije digitalaca kad sam delal, imalo bi se kaj vidit, danas je to vec malo off. Jedno 10-tak godina vladek nije palio, uspio ga dobit, sada ide malo pomalo. Da se naradio, naradio se.
 

dulebdp

Član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
246
attachment.php
Vlatko danas imao dobar posao za obaviti i pošteno ga je odradio
 

Prilozi

  • Picture 222.jpg
    Picture 222.jpg
    69.2 KB · Pregleda: 893

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
evo, novi dan novo sr...e...
veselo vrti, neće da upali...osluškujem pa nečujem dizne da štekću...
skinem dovode na dizne...niš...
pumpam na pumpicu...gorivo ide...
skinem kontrolni šeraf na boš pumpi...klo...klo...klo...pa nikak da stane...
nos bliže, a ono čista čistana nafta...
pa zatvorim pipicu koju sam napravil na dovodu odma kod rezervoara...i nafta stane...

dijagnoza: ošla pumpa u tri lijepe .....piiiii ........:mad::

hvala na čitanju...pomoć mi nemorete...:icon_rofl:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nemoraš se puno brinuti,ima još ljudi s problemima nisi jedini slučaj.:(
Sad ti dekompresor ne pomaže kod paljenja nažalost a baš si zato i kupil rusa a ne imt 533(šala):icon_axe::eek::
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
DARIJUS to valjda mora tak biti ja sam prodal vlatka sa 32 rs a dva put mu riknula pvp sreča imal je par mjeseci pa priznali reklamaciju oba puta .
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
dule, jel to onaj prelazni model što su ga radili od 74-78...hauba od novog tipa, blatobrani od starog?
ustvari koje je godište tvoj vladimirko?
...čini mi se sličan kao i od @malogrusa...
...i auspuh je imao onaj rezonantni, dolje okrenut?
 

Najnoviji postovi

Na vrh