• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

Jourek

Novi član
Pridružen(a)
20 Lis 2014
Poruka
14
Neznam. Daleko mi je, neznam dal bude imal jos koju zemlju za probu. Privukla me cijena od 500 €, a npr imt 757 koji gledam su skuplji. Radije bi neki njemački plug al su rijetki i skupi

Marko96

Član
Pridružen(a)
23 Velj 2018
Poruka
231
Ekipa pozdrav! Trebam pomoć, kupio sam V&N M1020 ravnjak od 12 do 18 cola, daske su UN400 i trebao bi promjenit lemeše, di kupujete lemeše i dali bi mogao stavit lemeš koji ima izmjenjive špiceve? Ovi orginal nemaju izmjenjive i od kojeg proizvođača kupujete? Hvala i LP

zloocko

Član
Pridružen(a)
18 Ruj 2015
Poruka
52
Agronom Pozega ti je zastupnik pa tamo zovi.Oko 1500 kuna dodje lemes i spic .

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,054
Oko 1000 kn sam za svog placao, 3 komada i 9 sarafa s maticama u agronomu. Obicni bez spiceva. I pokazali su se dobro.

miksan

Novi član
Pridružen(a)
27 Ožu 2019
Poruka
7
Kupio sam novi vogel 756.20 ali nisam kupio fabricko crtalo uz njega nego sam nabavio od imt 756 pluga.

Ofarbao bi u zelenu fabricku boju kao sto je boja deflektora ali nemogu da iskopam podatak koji je tacan kod za boju.Zelena kao deflekor, ako neko zna kod za boju neka napise pls.

Na vrh