• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
167
Neznam. Daleko mi je, neznam dal bude imal jos koju zemlju za probu. Privukla me cijena od 500 €, a npr imt 757 koji gledam su skuplji. Radije bi neki njemački plug al su rijetki i skupi
 

Marko96

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2018
Poruka
316
Ekipa pozdrav! Trebam pomoć, kupio sam V&N M1020 ravnjak od 12 do 18 cola, daske su UN400 i trebao bi promjenit lemeše, di kupujete lemeše i dali bi mogao stavit lemeš koji ima izmjenjive špiceve? Ovi orginal nemaju izmjenjive i od kojeg proizvođača kupujete? Hvala i LP
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Oko 1000 kn sam za svog placao, 3 komada i 9 sarafa s maticama u agronomu. Obicni bez spiceva. I pokazali su se dobro.
 

miksan

Novi član
Tu od
27 Ožu 2019
Poruka
17
Kupio sam novi vogel 756.20 ali nisam kupio fabricko crtalo uz njega nego sam nabavio od imt 756 pluga.

Ofarbao bi u zelenu fabricku boju kao sto je boja deflektora ali nemogu da iskopam podatak koji je tacan kod za boju.Zelena kao deflekor, ako neko zna kod za boju neka napise pls.
 

Juraaa

Novi član
Tu od
30 Sij 2020
Poruka
2
Kupio sam polovan vogel&noot m 1020, a trebao bih na njemu izmijeniti dio potrošnih dijelova. Čuo sam da ima trgovina u Pečuhu koja je povoljnija nego kog nas. Pa me zanima dali tko zna gdje se u Pečuhu nalazi ta trgovina?
I zanimaju me općenito iskustva s tim plugom...
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Dali je ovo 14 coli trenutno, plug je vn l 950 12 14 i 16 coli.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Ako je na srednjoj rupi, trebalo bi biti 14".
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Sad sam probao sa df 75 ks i do dubine 25 ide dobro ali na 30 cm hoće malo da prokliza. Vjerovatno bi 12 coli moglo proći.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Da, to je 14".

Garantiram ako traktor ima prednju vuču može to vući bez problema na 30cm samo treba fino uštimati plug, naravno, ako sada oreš strnište, a suho je, to je kao da kidaš asfalt tako da nije mjerodavno.
 

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,253
Da stnjik je i suvo. Zato i kažem da bi trebalo 12 coli ići lako.

Ima prednju vuču.
 

Vogel m1020

Novi član
Tu od
13 Sij 2023
Poruka
3
Zanima me u vezi pluga vogel noot m1020 3 brazde ravnjak, nemogu nakako poštelat da mi ne nosi traktor u poorano
 
Na vrh