• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

K

KRESO

Guest
14" su ti coli (1 col=2,54 cm) tj zahvat po plužnom tjelu , v&n lm 950 je okretač ima zahvat 10-16"
 

hurli

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
55
14" su ti coli (1 col=2,54 cm) tj zahvat po plužnom tjelu , v&n lm 950 je okretač ima zahvat 10-16"

Gdje i kako se na tom plugu regulira taj zahvat?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Plug je ok, ali za cijenu ne znam, ako nije poderan vrijedi toliko. Rešetkaste daske se mogu stavit koliko znam.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dali neko onda ima za prodat plug Vogel&Noot sa rešetkastim daskama??
I koji su po vašim mišljenjima bolji plugovi sa rešetkastim daskama ili sa punim??
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kolko sam videl bolje su rešetke,usitni brazdu,al opet nemre ič ak je teška zemlja.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Dali neko onda ima za prodat plug Vogel&Noot sa rešetkastim daskama??
I koji su po vašim mišljenjima bolji plugovi sa rešetkastim daskama ili sa punim??

kakav plug trebaš okretača ili običnog ???

a koji su plugovi bolji sve zavisi kakvu zemlju imaš ak je pjesak onda bolje puna daska , ako je teška zemlja ( masna) onda je bolje rešetkasta daska
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
kaj ju nebi trgalo ak je veliki otpor?

nebi
kolko ja znam rešetkasta daska je napravljena za teške zemlje jer je manji otpor daske na zemlju pa je lakše vuć pluga :weedman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
pitam neznam,videl sam kak dela i to je vrhunski kak zdrobi brazdu.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
lol jesi našel sliku.smrznuta zemlj kak ju bu mrvil:confused:.
mislim da bi to sa punom daskom gore izgledalo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh