• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

B

boro123

Guest
molim za pomoc... neznam dali da uzmem plug vogel ili kuhn tri brazde okretac... ako neko ima iskustva ili neko prodaje nek se javi... hvala
 

hurli

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
55
Da li netko ima za prodati dobar plug v&n 2 brazde okretač sa hidraulikom?
Normalno da objavi i cijenu.
 

hurli

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
55
Molim sve koji nešto znaju o plugu Vogel&Noot Euromat 950 da se priključe u raspravu.
 

hurli

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
55
hurli kaže:
Molim sve koji nešto znaju o plugu Vogel&Noot Euromat 950 da se priklju?e u raspravu.

Nigdje nisam našao da se spominju Pottinger plugovi. Kakvi su,napišite iskustva sa njima.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Vidi ga, ko sunce!

DSC01625Kopiraj.jpg


DSC01626Kopiraj.jpg
 
T

tpetrac

Guest
molim za pomoc... neznam dali da uzmem plug vogel ili kuhn tri brazde okretac... ako neko ima iskustva ili neko prodaje nek se javi... hvala

Kuhn! Ljudi ih hvale na veliko!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Antonio_JD dali pluga poslje pranja premažeš snečim ili ga samo ostaviš tako vani :scratch:scratch vidim da se sjaji ko uskrsno jaje pa pitam
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Plug je nakon oranja dobio gen. pranje miniwashom i dok se posusio cijeli je presprican rabljenim uljem a rubovi daske i lemesa jos dodatno premazani s mascu. Steta je da propada. Vise strojevi propadaju vani od hrdje nego u radu.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Odmah nakon prelaska vodom počinje hrđati, a ne mažem ga ničim jer nemam s čim. Nabavit ću rabljeno ulje pa ću ga s njim namazat dok ću ga prat.
 
B

Bobo

Guest
Ja imam mjesavinu pola pola rabljeno ulje i dizel gorivo... Lako se maze zastita od hrdje puno bolja nego rabljeno ulje, a mazanje radnih djelova mascu struka cvrsto zabranjuje, jer u masti ostaju sitni mjehurici zraka i dolazi do pojave "lokalizirane hrdje, koja se ne siri po cjeloj daski pluga, vec prodire u dubinu i tako oslabljuje materijal. Ulje moze, ali mast strogo izbjegavati
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
zanima me dali neko zan koliko bi košto plug V&N od 2 brazde 12 coli novi ili polovni?
 
B

Bobo

Guest
Kao moj 2x12" Je kostao 7500Kn... ne zalim ni jedne jedine kune dane za njega.
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Kao moj 2x12" Je kostao 7500Kn... ne zalim ni jedne jedine kune dane za njega.

kum mi ima od 3 brazde i ima samo riječi hvale za njega,a ja pošto nemam traktor za vuć 3 brazde bio bi mi dobar i sa 2. pretpostavljam da si ti kupio polovni?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega bobo ima IMT plug, odnosno Vogel sa IMT ramom i plug je odličan, (neznam kak da ti drugačije objasnim, vogel je kupio tvornicu plugova u srbiji i tu pravi sad svoje plugove na IMT platformi)

A ti predpostavljam misliš na original vogel dvobrazni Farmer L950 ??

Neznam točno koje je oznake Bobin plug.
 

heik

Član
Tu od
27 Velj 2012
Poruka
87
Kolega bobo ima IMT plug, odnosno Vogel sa IMT ramom i plug je odličan, (neznam kak da ti drugačije objasnim, vogel je kupio tvornicu plugova u srbiji i tu pravi sad svoje plugove na IMT platformi)

A ti predpostavljam misliš na original vogel dvobrazni Farmer L950 ??

Neznam točno koje je oznake Bobin plug.



mislima da sam negdje vidio slike tog v&n sa ramom imt,al mene zanima pravi v&n
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
zanima me dali neko zan koliko bi košto plug V&N od 2 brazde 12 coli novi ili polovni?

cca 15 000kn više manje,ovisi kako se dogovoriš sa trgovcima. Prošle godina je jesenskom sajmu smo mi dali za V&N l950 3br i dali smo 21 000kn nešto malo više neznam točno u lipu.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
dobra makina, je li to onaj član sa poljoinfo foruma koji ima 2 claas medion kombajna.
 

Najnoviji postovi

Na vrh