• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

Tu od
6 Tra 2012
Poruka
36
od novijh vogela mi odgovara samo lm 950 ili 1020, stariji euromat isto 950 ili 1020

sad imam l950 i jako mi se sviđa zato bi opet kupio vogela al nemogu nac:mad:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Da obnovimo temu...

DSC_0614Kopiraj.jpg


Nego da pitam, jel koristi ili šteti što sam daske premazao rabljenim uljem?
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
štetit ne može ,a može koristit ako je garažiran( pod nadstriješnicom barem)
 
B

Bobo

Guest
Ja preko zime daske, plazove, deflektore, raonike i crtalo mazem mjesavinom rabljenog ulja i dizela 50:50. Do sad nije stetilo iako su me ucili da se to ne smije raditi...

mazem samo zato sto me zivcira kad u pocetku oranja zemlja nece kliziti preko daske pa onda dok obidjem prva tri kruga poludim dok se malo hrdja ne usjaji... Ovako premazan plug je direktno spreman za koristenje i nema problema nikakvih.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
100 živih...new holland tl100a ga je vukel

Inače ta serija pluga je za traktore do max 100ks,ista serija pluga je radila uz 70ks bez problema. Prve godine rada sa tim plugom sam zapeo za neki korjen od oraha i samo je puko sigurnosni vijak,traktor nije ni osjetio da je zapelo.
 

RatkoPa

Novi član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
25
Ja preko zime daske, plazove, deflektore, raonike i crtalo mazem mjesavinom rabljenog ulja i dizela 50:50. Do sad nije stetilo iako su me ucili da se to ne smije raditi...

mazem samo zato sto me zivcira kad u pocetku oranja zemlja nece kliziti preko daske pa onda dok obidjem prva tri kruga poludim dok se malo hrdja ne usjaji... Ovako premazan plug je direktno spreman za koristenje i nema problema nikakvih.
Predjes ga sa nitro zavrsno bojom za metal,skine se na prvom krugu a lako se nanosi kompresorom

2zf3am1.jpg
 

juričMF

Član
Tu od
25 Ožu 2013
Poruka
48
evo kolegin V&N L950 sa novom jačom gredom



a ovo je stara...

ovakav problem sam imao i ja na V&N L850 2brazde okretac, vucem ga sa JD5705 85ks,imam velike daske na njemu sve mi je ok al da je malo jaca ova nosiva greda bilo bi puno bolje,zemlja kod nas je katastrofa pogotovo u ljetnom periodu(a tada nam je vecina oranja) pa me zanima jel netko zna da li ima kakva jaca greda ili V&N plug jace konstrukcije
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Kao što rekoh model je XM 1050, a poslikat ću ti danas ili koji već dan...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Vogel Noot p48/n plug

Ljudi zanima me dali je netko upoznat sa tim plugom i kakav je u radu? Riječ je o okretaču, našao sam taj, jedan Olt ravnjak i jedan Gassner u Sloveniji po dosta solidnoj cijeni a i nisu mi daleko u krugo 60km od mene! Mene prvenstveno zanima ovaj Vogelov plug dali je to nisko, visoko i dali je tko ikad radio sa njim i kakav se pokazao!

http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7269054
Evo i link na plug pa bih molio za komentare!:icon_pray::icon_pray:
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Pozdrav svima...Zanima me cijena novog vogel noot farmer 3SL950 3 brazde.Ako netko zna bio bih zahvalan na odgovoru...
 

Najnoviji postovi

Na vrh