• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel & Not u cvijeću , khmm , gorušici ...

R

Ratarko

Guest
Meni je sasvim jasno da je jedan plug nekima dobar dok ga drugi ruže . Tako je i sa V&N plugom . Jednostavno je premekan za našu zemlju i naše traktore . Na drugoj strani kupimo Overuma , Rabe , Lemken , Kuhn , Kverneland , Eberhardt , Pottinger ili Regent i nemamo tih problema , odnosno imamo puno manje problema . Redosljed navođenja proizvođača plugova nema nikakvo značenje .
 
M

marko

Guest
Slažem se sa bobom! Jedno su želje a drugo mogučnosti! moj san je Lemken!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
dok cigani ne saznaju za njega pa ga odvezu na otpad... hehe
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Ma neče, on je namjerno u takvom korovu, to je taktika, nek zaraste pa ga nitko neče vidjet, pa ga neče ukrasti... :lol: Ipak je šteta, mogao ga je barem odvesti u dvorište....
 
R

Ratarko

Guest
zjockoo kaže:
Ma neče, on je namjerno u takvom korovu, to je taktika, nek zaraste pa ga nitko neče vidjet, pa ga neče ukrasti... :lol: Ipak je šteta, mogao ga je barem odvesti u dvorište....

Istinu zboriš ali mislim da je baš taj dio polomio pa ga ne može traktorom odnijeti kuči . To opet nije razlog da se ne odveze u prikolici ili bilo kako drugačije . Znam samo da moj plug ne bi niti prenočio a gdje toliko dugo u polju bio .
 
B

Bobo

Guest
cuj, da imam traktor koji ga moze vuci, otisao bih ja po njega s nekom prikolicom i vjerujem da bi ja i lik vrlo brzo dosli do pogodbe ;)

V&N je ovdje odlican plug jer zemlja nije crnica, nego rahla zutulja, tako da nema problema i da mu lemese poskidas...
 
R

Ratarko

Guest
Ajde dam ja vama Google Earth koordinate i noč upomoč :lol: :lol: :lol:
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
Hehe... Kad krx dotera MF-a dolazimo da vas rijesimo krsa...

Ovo je 4 brazde okretač , jel taj popišani MF može toliko nositi :lol: :wink: :lol: :?:
Ma mogao bi ali ti onda sjediš na haubi do Požege kao protuteg , hehe .
 
B

Bobo

Guest
Ma, svakako ga moramo utrpati u neku prikolicu... Sam si rekao da ga je nemoguce zakopcati...
 
K

krx pozega

Guest
Ratarko moj nemože biti popišano ništa pošto sam ga ja sa nepunih 25 godina sam samcat zaradio...eto jedino na čačinoj zemlji,a večina je u biti u zakupu... :x :x ..
 
R

Ratarko

Guest
krx pozega kaže:
Ratarko moj nemože biti popišano ništa pošto sam ga ja sa nepunih 25 godina sam samcat zaradio...eto jedino na čačinoj zemlji,a večina je u biti u zakupu... :x :x ..

Ma nije popišan način na koji si došao do love , odakle bih to znao .
Popišan je MF a da je bobo rekao da stižete sa krx-ovim JD onda bi bio JD popišan , ne znam jel kužiš ?

Poanta mi je trebala biti da je traktor od 100 KS premal za taj plug , ništa više od toga ...
 
B

Bobo

Guest
E, ti podcjenjujes snagu nasih traktora?? Nemoj da okupimo ekipu pa da dodjemo rastaivti 7495 i prodamo ga u dijelove, pa da onda vidimo ciji je traktor bolji...


Uglavnom, dodjem ja s 549 zakopcam ga i odvezem ga kuci, a kamo li krx sa MF-om...
 
K

krx pozega

Guest
jel taj popišani MF može toliko nositi

Oprosti nije samo izvađeno iz kontesta..a ja ču doči sa 577 pa ču ga odvest..a ti češ samo platiti put ,Bobi i meni pojest i popit i naravno sa gazdom plug riješit ako je njemu uopče stalo do njega...ozbiljno govorim
 
R

Ratarko

Guest
Hehe , hrabre riječi padaju 8)

Kako bi vas dvojica odnijeli taj plug , u prikolici ili recimo da je ispravan pa bi ste ga klasično na hidrauliku odnijeli ?
 
R

robert

Guest
ej....ako ja rusu dam kontakt i upalim grijace....odvucu taj plug,poorat cu tu njivu,popit pivo,i vratit se kuci do podne i pogledat vijesti!! 8)
 
K

krx pozega

Guest
Ma ja bi ga u zubima odneo...jel postojalo kad šta da se nije moglo natovarit 8) pogotovo mukte...bez uvrede ali ja još uvijek očekujem neku ispriku..da čujem koje to na forumu popišao moj traktor..ili kako ti kažeš argumente želim...
 
R

Ratarko

Guest
Čekaj malo krx , čekaj ... :)

Nitko nije pričao o tome da vi rastavite plug i odnesete ga , radi se o tome da ga odvezete ali ne na prikolici nego hidrauliku od traktora .

Jel vi to možete , to je moje pitanje a za isprike ima vremena , tek smo se zalaufali 8)
 
B

Bobo

Guest
Pa ako je plug neispravan, ne mozemo ga zakopcati az traktor, ali na hidrauliku bi ga mozda i mogli odvesti... Poprijeko se naveze traktor, i plug nema dugacku polugu preko koje ce djelovati na traktor, tako da bi se i mogao odnijeti, ali bi hidraulik dobio po repu od tolike tezine.

Da dodje MF, ide bez problema na hidrauliku...

Ne moramo mi njega rastavljati, previse posla...
 

Najnoviji postovi

Na vrh