• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vučeni atomizeri

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
Eto ja upravo uplatio agromehaniku agp330 sa usmjerivačima 1300 i regulatorom tm170 onaj što ide do kabine. 19700.
Presudila cijena, šta da kažem :)
Leško s tom kombinacijom oko 25000 :-( a zupan da ni ne govorim.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,945
Kako tako jeftino ? TJ. Gdje tako jeftino ?

Ja imam ponudu:



ATOMIZER 400 ENU 1700, BM 65/30
PR8F/2EMV
*ELETRONSKO OTVARANJE SEKCIJA POMOĆU
STRUJE I TLAKA


40.565,00 HRK
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
Pa ti ideš na elektroniku :)
U Agromehanici u Bjelovaru. Najavljuju poskupljenje od drugog tjedna zato sam uzeo.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,945
Pa dobro... Imam visoki usmjerivač, 400 litara i elektroniku... Ali 20 000 kn razlike... Pa koji klinac ?



Gledam sada ovaj katalog. Očito su meni već računali sa skupim cijenama :)

Kod leška je takav atomizer, isto visoki usmjerivači + elektronika.

+ kolut sa topom visokog dometa za orase

33 000 kn... Ali su mi isto rekli da cijene idu još gore kroz par tjedana.
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
Ja sam uzimao ovaj žuti, ti bijeli. Mislim da bijeli ima neku caku sa ventilatorom.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,945
Gledao sam danas novi agron atomizer i mogu vam reći da osim cijene nisam vidio ništa privlačno na njemu.

Na željezu se štedjelo gdje god se i moglo i smjelo. A i na nekim stvarima gdje se nije smjelo.

A o zaštiti da ne pričam. Znači novi atomizer direktno iz tvornice hrđa po varovima. Jedan var se već vidi pukotina.

A varovi izgledaju ko da sam ga ja vario 😂

Pipa za vodu iz tvornice došla pokidana...

Ali cijena je minimalno 30% ispod agromehanike i leska. Pričam o 400 litara sa visokim usmjerivacima.

Ali opet. Agron ima samo 2 tanka, a ostali 3...
 

sugarray

Aktivni član
Tu od
27 Stu 2013
Poruka
419
Čitao sam malo po srpskim forumima o agronu i svi pišu da je loša antikorozivna zaštita i javljaju se neki problemi sa regulatorom.
A svi kažu da kolko para toliko i muzike...
 

Najnoviji postovi

Na vrh