• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Welger AP 45

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
11
Ap 42
Lijevi nozic je prema gore a desni prema dolje i lijevi ne presjece uopce
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Taj lijevi,je stari tip,od 41,45, na tim balirkama su takvi postojali,takav komplet mora rezati špagu. Bez sjena ne može prerezati,pa moraš u tunelu uhvatiti špage izvući natrag ,pa ih nečim zakvačiti,na kraj tunela. Onda probati.
 

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
11
To sam probao. I ne presijece lijevu spagu taj nozic samo sto dodje do nje.
Moram priznati da se bas ne razumijem u to balirka je nedavno kupljena.
 

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
11
Prije 4-5 dana sam je probao isto tako (uzeo spagu i to) i sve ne normalno zavezala. Jucer sam odvrnuo taj feder-saraf da izvadim komadic spage,vratio ga i od tada je sve pocelo.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Imas novi i stari tip drzača špage i nebrini, samo dobro naoštri nozeve i nemoj taj drzač pretrgnut previse da ti nekida špagu i namata je unutri.
Naostri noz da reze kao britva i peglaj.
 

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
11
Pozz
Imam lufta na klizacu od bata. Na njemu stoji plasticni tockic sad nez jel on treba imati neku vodilicu ili sta posto mi bas puno lufta lijevo desno ima
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Jel imas katapult za nju?
Vidio sam oglas da kupujes i vec sam ti mislil svoju ponuditi, ali mi ju majka neda jos prodati.
A vise nema posla za nju, ako 3000-4000 bala napravi usluzno godisnje i to je to.
20220718_203436.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Ima i katapulta s remenima, ne znam idu li na taj model.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Imam ja original katapult za nju, taj s remenima kaj baca balu.
To nikad nije bilo na njoj jer je tesko manevrirati s tim, a ja sam puno radil usluzno po svakakvim zakutkima gdje se nebi mogel s tim ni okrenuti.
Vec su me neki pitali da to prodam, ali dok budem prodaval balirku onda bude i katapult isel s njom.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Pital covjeka koji prodaje u kompletu 45, veli da ima neki remen s balirke kaj vrti traku valjda.
Ivan Kc.. ak se mama predomisli, kupac sam :)
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,680
Kakav kardan koristite?
Dobio sam nekakav uz nju ali obicne vilice, ,ni lamele ni sklopke ni nista na njemu nema?
 

Najnoviji postovi

Na vrh