• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Welger AP 45

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
7
Ap 42
Lijevi nozic je prema gore a desni prema dolje i lijevi ne presjece uopce

mikke

Aktivni član
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
477
Taj lijevi,je stari tip,od 41,45, na tim balirkama su takvi postojali,takav komplet mora rezati špagu. Bez sjena ne može prerezati,pa moraš u tunelu uhvatiti špage izvući natrag ,pa ih nečim zakvačiti,na kraj tunela. Onda probati.

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
7
To sam probao. I ne presijece lijevu spagu taj nozic samo sto dodje do nje.
Moram priznati da se bas ne razumijem u to balirka je nedavno kupljena.

Lukaa

Novi član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
7
Prije 4-5 dana sam je probao isto tako (uzeo spagu i to) i sve ne normalno zavezala. Jucer sam odvrnuo taj feder-saraf da izvadim komadic spage,vratio ga i od tada je sve pocelo.

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
539
Imas novi i stari tip drzača špage i nebrini, samo dobro naoštri nozeve i nemoj taj drzač pretrgnut previse da ti nekida špagu i namata je unutri.
Naostri noz da reze kao britva i peglaj.

Najnoviji postovi

Na vrh