• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ako ovo sve japanci gledaju ili će ga kupit ili će mu novi yanmar poklonit!;)
Bravo Wuki!:supz:

Hvala Dingo....... :D
Hvala kolega Žuti :partyman:
Kad bi japanci tako poklanjali odmah bi unajmio profi snimatelja.;) Bude u danu stvarno zanimljivi događaja. Poslje ovoga sam malčirao šibe do debljine palca djekoja i deblja samo me nije imao tko snimati a granje udara u oći pa tako neosta zabilježeno.
Evo još jedan video(nadam se da nisam dosadan)
Živjeli vi meni i pozdrav.... :partyman:

http://www.youtube.com/watch?v=YE2mH3kvnVI
 
Posljednje uređivanje:
Y

YANMAR1

Guest
E pa Wuki znam da mogu svašta al ovo je
ludilo!!!!!!!!:partyman:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Poznajem još par ljudi poput Wukija koji sa kućnim alatom u garaži ili podrumu čuda rade, prava je šteta što se s vremena na vrijeme ne sastanu i razmjene iskustva, možda bi to oživjelo koji od ugaslih pogona.
Svakako bi ih valjalo makar kao honorarce zaposlit u obrtničkim školama, mislim da bi od toga svi imali koristi.:idea::partyman:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav svima
Wwuki samo ti snimaj video, i stavaj da ih vidimo.
Malcer je super, pilevina uradi od kukuruz, sta jos si napravio od priklucoci?
Ja osobeno cenim kada vidim priklucoci home made.
Ko zna, mozda i sleden moj home priklucak bude malcer...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
wwuki,još ti jedino možda fali na yanmaru naprijed nekakovu poprečnu šipku da staviš da ti polegne kukuruzovinu da ti ne vuče ventilator smeće,a i ne bi ti udaralo po haubi
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
pozdrav svima!!

Ja sam novi na forumu i vlasnik sam malog japanca radi se o yanmaru YM1401.
Sa njim sam dobio i frezu 120cm te sam kasnije kupio plug od tome vinkovića planiram jos i nabaviti plug za vađenje krumpira!! :D:supz:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
pozdrav svima!!

Ja sam novi na forumu i vlasnik sam malog japanca radi se o yanmaru YM1401.
Sa njim sam dobio i frezu 120cm te sam kasnije kupio plug od tome vinkovića planiram jos i nabaviti plug za vađenje krumpira!! :D:supz:


Pozdrav i tebi , i dobrodošao na forum. :D
Naravno bilo bi poželjno da staviš koju sliku traktora ako imaš , da vdimo kao traktor izgleda . Mene interesira kakav je plug .
Puno uspjeha na forumu. :finga:
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Pozdrav i tebi , i dobrodošao na forum. :D
Naravno bilo bi poželjno da staviš koju sliku traktora ako imaš , da vdimo kao traktor izgleda . Mene interesira kakav je plug .
Puno uspjeha na forumu. :finga:

Bice slika obecavam :D
A sto se tice pluga.u pocetku je bilo malih problema jer ga nisam znao dobro nastimati pa sam zamolio prijatelja koji se bavi oranjem no sada je super ore oko 15cm za moje potrebe dosta :D :supz:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
pozdrav svima!!

Ja sam novi na forumu i vlasnik sam malog japanca radi se o yanmaru YM1401.
Sa njim sam dobio i frezu 120cm te sam kasnije kupio plug od tome vinkovića planiram jos i nabaviti plug za vađenje krumpira!! :D:supz:


Dali je možda ovakav kakvog sam ja imao proteklih 5 godina :partyman:




Uploaded with ImageShack.us
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
upravo taj :D 4x4

E dobrodošao zadranine ......
Tek da znaš ovaj nema prednju vuču......
A bio mi je jako pouzdan , ma znaš ponekad me vuće nostalgija za njim..... Što rekao jedan prodavač janmara ,
pokažeš mu ključ s vrata a on odma upali..... :heart:
Lijep ti pozdrav od Wukija i cijele Slavonije :partyman:
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
E dobrodošao zadranine ......
Tek da znaš ovaj nema prednju vuču......
A bio mi je jako pouzdan , ma znaš ponekad me vuće nostalgija za njim..... Što rekao jedan prodavač janmara ,
pokažeš mu ključ s vrata a on odma upali..... :heart:
Lijep ti pozdrav od Wukija i cijele Slavonije :partyman:

hahaha :D
za moje potrebe je dobar ali volio bih i malo jaceg :D
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Bice slika obecavam :D
A sto se tice pluga.u pocetku je bilo malih problema jer ga nisam znao dobro nastimati pa sam zamolio prijatelja koji se bavi oranjem no sada je super ore oko 15cm za moje potrebe dosta :D :supz:

Eeee.... ti si dobar , imao si malih problema , a ja sam imao bome jako velikih problama .... naštimavao sam plug danima . :rolfer::rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
wwuki:

uuh malo me zateglo oko srca :rolfer::D

žuti:

pa kakav plug imas?! :scratch

Pa 8 cola , klasika kopče se u tri točke . Možeš vidjeti na predhodnim postovima , imaš čak i jedan video klip mog oranja .
Potraži temu žuti , tamo sam danas stavio slike oranja .
Ma evo ti video da nemoraš tražiti. A u temi žuti pogledaj slike ako te zanima .


http://yfrog.com/0epicture947z
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Pa 8 cola , klasika kopče se u tri točke . Možeš vidjeti na predhodnim postovima , imaš čak i jedan video klip mog oranja .
Potraži temu žuti , tamo sam danas stavio slike oranja .
Ma evo ti video da nemoraš tražiti. A u temi žuti pogledaj slike ako te zanima .


http://yfrog.com/0epicture947z

pa cini mi se da lijepo ide :D

nego ovaj uteg napred jesi kupio ili jer ja nemam na svome jos?! :supz:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
pa cini mi se da lijepo ide :D

nego ovaj uteg napred jesi kupio ili jer ja nemam na svome jos?! :supz:


Ma ide super , oko 20 cm , samo ja sam se patio na početku sa naštimavanjem pluga :mad: :madmana:
Uteg je pravljen , to su dvije ploče od po 25 kg , mislim da bi trebao staviti , jer jako je korisno . Bilo šta da radiš sa traktorom
 
U

USRO

Guest
Meni se, smrc, "sef" ne javlja za ovaj af-18, tako da cu ipak morati kupiti nekakav motokultivator ili pravi traktor u zamjenu za kosookog.

No, nema veze, ipak su japanci tamo 41' bili na krivoj strani;)
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Ma ide super , oko 20 cm , samo ja sam se patio na početku sa naštimavanjem pluga :mad: :madmana:
Uteg je pravljen , to su dvije ploče od po 25 kg , mislim da bi trebao staviti , jer jako je korisno . Bilo šta da radiš sa traktorom

a plug to si kupio u prodetu?!
Teg cu rijesiti nekako :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh