• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
Ljudi otisli smo debelo u OT pustite Usru i njegove fore nek misli kako hoce.
Nego neki dan sam isao dovest neka drva sa traktorom.I nista tu cudno nebi bilo da vidite prikolicu koju vucem za njim moram staviti slike.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ljudi otisli smo debelo u OT pustite Usru i njegove fore nek misli kako hoce.
Nego neki dan sam isao dovest neka drva sa traktorom.I nista tu cudno nebi bilo da vidite prikolicu koju vucem za njim moram staviti slike.

To Dare. :finga: Nakon ovih prepucavanja, koje bi najbolje bilo obrisati, :mad: željan sam novih informacija. Možda se na kraju, ako bude prilika, odnosno ako se usklade moje mogućnosti s cijenom, odlučim na kupnju unatoč nekim nedostacima za moje potrebe. Svjestan sam da nitko ne bu napravil traktor po mojim željama, tak da treba kod kupnje dobro odvagnuti jel više vrijedi ono kaj ti odgovara, ili ti ono drugo stvara prevelike probleme. Donesti pravilnu odluku je prava umjetnost :scratch, a svaka dodatna informacija o proizvodu dobro došla. Zato :partyman: Dare, a i ostali ponosni vlasnici Yanmara, naprijed s informacijama
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
moram priznati da mi se sviđaju ovi traktori,jedino mislim da im je cijena previsoka kao i tv,jer ipak su ogrančeni snagom i priključcima
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ma dajte ljudi sta se natjerujete sa čovijekom koji očito nije vidio sta takvi traktori mogu napraviti,jer da je vidio nebi pricao takve stvari.Svaki je stroj dobar sve zavisi u koju namjenu ce biti koristen.

Evo par riječi s obzirom da sam ja otvorio ovu temu , a isto tako i temu Tomo ili Yanmar , koju samo zaključali upravo zbog svađe i prepirke .
Htio bih naglasiti da nemam ništa protiv nikoga , niko mi nesmeta , i svi su dobrodošli sa svojim komentarima .
Ali komentar koji počinje sa " bio sam kod jednog čovjeka , koji mi je rekao , da je od njegovog susjeda komšijin prijatelj , rekao ,........ "
Pa mislim ljudi .... u temi je postavljeno cijelo čudo , slika i vdeo klipova .
Sve objašnjeno i opisano .
Moram reći i to , da je dobro što ima sve više forumaša koji imaju Yanmare , pa će sigurno biti bolje što se tiče informacija i komentara . :finga:
Nego kada sam na početku bio sam .:(

Još jednom bih naglasio svi komentari su dobrodošli , bili oni pozitivni , ili negativni , ali nemojte podjebavati i kuvati bez razloga .

Koliko znam do sad se nije dogodilo da je netko postavio pitanje u ovoj temi , a da na njega nije odgovoreno . Iskreno se nadam da će tako biti i u buduće

Pozdrav svima
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
meni su zanimljivi noževi na frezi,izgleda kao da imaš hrpu navarenih srpova,izgleda puno bolje nego klasični
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
meni su zanimljivi noževi na frezi,izgleda kao da imaš hrpu navarenih srpova,izgleda puno bolje nego klasični

Meni je fasinantno što ja odradim po 200-300 sati frezanja a frezu očistim možda 2-3 puta čisto radi reda. Zamisli koje su kiše pale nedavno , zemlja posve mokra trava ponegdje i petnajstak cm. pa pogledaj noževi se sjaje kao srebro bez da se išta nakupilo na njih. :?::scratch:supz:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
Meni je fasinantno što ja odradim po 200-300 sati frezanja a frezu očistim možda 2-3 puta čisto radi reda. Zamisli koje su kiše pale nedavno , zemlja posve mokra trava ponegdje i petnajstak cm. pa pogledaj noževi se sjaje kao srebro bez da se išta nakupilo na njih. :?::scratch:supz:

a ja kad frezam vrt s labincem ako ima trave čišćenje na kraju je obavezno
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
a ja kad frezam vrt s labincem ako ima trave čišćenje na kraju je obavezno

Ja sam imao prvu frezu mio onu malu sa tomosovim motorom, pa goldoni 8 ks, pa imt agriu 6ks, pa tomu, i sve freze su ubitačno kupile sve (piriku travu špagu itd) ako je imalo vlažnija zemlja dok ove nikad ali baš nikad. I što je još interesantno kad naiđeš na ciglu ili panj ili veliki kamen u zemlji noževi ne pucaju šale jer ne mogu čvrsto uhvatiti predmet koji ne mogu zasjeći nego se skližu i freza jako skače pa ju moraš dić htio ti to ili ne.............
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
a ja ove godine frezao kod susjeda i pogodio panj od šljive i naravno polomio nož,jest da je već bio varen ali je puko
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ja izgleda i dalje nemožem da napišem post u ovoj temi :scratch
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
savo, ja sve tvoje postove uredno vidim..

dva posta sam napisao i nema nijednog , ovaj treći se tek pojavio , već sam i zaboravio šta sam htjeo reći :mad:
 

Najnoviji postovi

Na vrh