• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
:D:D bice bice :)
nego koje prikljucke imas za svoga japanera??? :supz:

Imam ti plug,drljaču i frezu e sad imam jos neke alate u glavi da se naprave al o tome kasnije hehehe.
Kad mi komp dođe sa popravka moram poslikat malo te alate sto imam pa stavim slike.
Jel ima tko kakvu tanjuraču za YM1401 ili nesto tako da se moze vuci za njim.
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Imam ti plug,drljaču i frezu e sad imam jos neke alate u glavi da se naprave al o tome kasnije hehehe.
Kad mi komp dođe sa popravka moram poslikat malo te alate sto imam pa stavim slike.
Jel ima tko kakvu tanjuraču za YM1401 ili nesto tako da se moze vuci za njim.

jeli plug original iz prodeta ili ??

Pozdrav!!
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Kolega Žuti hvala puno al ce bit kopiranja tanjurača hehehehe
Samo ima mali problem mislim da je to malo pretesko za malog yanmara ne težinom to digne 100% samo ce ga pretezati na zadnje heheh

pa ja mislim da ti ove od 110 nebi bile preteske!! :scratch :)
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
pa ja mislim da ti ove od 110 nebi bile preteske!! :scratch :)

Ma nisu one teske za dignit sigurno al je dugacko nazad pa bi me pretezalo.
Vec me i freza znala pretezat dok nisam stavio malo vec akumulator :rolfer::rolfer:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ej plug nije originalan pravio sam ga sam moram staviti sve slike da vidite o cemu pricam.

To, Dare, to. Slikice, i to iz što više kuteva. :weedman:
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
koma,mislim da je ovo neki yanmar

traktor_4726%5B1%5D.jpg
 
J

jopo

Guest
koma,mislim da je ovo neki yanmar

traktor_4726%5B1%5D.jpg

pozdrav ekipi.čitam forum još od tome... i kao i većina oduševljen ovim stojevima. u želji za nabavkom sličnog (zbog vinograda u dalm. zagori)odlučio i ja postaviti par pitanja:?::?:. tim više što je moj stric prije mjesec dana kupio d16 i to s utovarivačem naprijed (poslat ću sliku čim skužim kako) uzeo je još i prikolicu s kipom ,malčer i košaru. za početak me interesira zna li neko iz vlastitog iskustva razliku između n.p.r. 14 ks 2 cil. i 14 ks 3 cil. osim zvuka motora i godišta
p.s. ovoga smo srei u drvima nekidan:D:D:D
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
pozdrav ekipi.čitam forum još od tome... i kao i većina oduševljen ovim stojevima. u želji za nabavkom sličnog (zbog vinograda u dalm. zagori)odlučio i ja postaviti par pitanja:?::?:. tim više što je moj stric prije mjesec dana kupio d16 i to s utovarivačem naprijed (poslat ću sliku čim skužim kako) uzeo je još i prikolicu s kipom ,malčer i košaru. za početak me interesira zna li neko iz vlastitog iskustva razliku između n.p.r. 14 ks 2 cil. i 14 ks 3 cil. osim zvuka motora i godišta
p.s. ovoga smo srei u drvima nekidan:D:D:D

Ja ti imam yanmara 1401d 3 cil!!!
Pa ja mislim da nema neke velike razlike mada kad sam ga kupovao covjek mi je pokazao ovaj od 2 cil ima nesto manju frezu :scratch :D
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Ja ti imam yanmara 1401d 3 cil!!!
Pa ja mislim da nema neke velike razlike mada kad sam ga kupovao covjek mi je pokazao ovaj od 2 cil ima nesto manju frezu :scratch :D

pa 3 cilindra je sigurno bolje jer je motor rasterećeniji i bolje se vrti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh