• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

J

jopo

Guest


Uploaded with ImageShack.us

Evo ga , mislim da se dobro vidi :D

o.k.ovo san vidija na onom nacrtu.žuti može li koja slika svega skupa montiranog na traktor.
ps. a stvarno san dosadan

evo još jedan problem dio na traktoru na kojeg se kači ruda od prikolice je kod svih vaših traktora izveden kao ploča gore ploča dole sa rupama kroz koje prolazi bolcen a kod ovog 1300d je taj dio zatvoren i sa strana pa mi nije jasno ako ruda uđe u prostor zatvoren sa sve četri strane kako će se prikolica kretat livo desno:scratch jedino ako ruda od prikolice ima svoj zglob:scratch
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
o.k.ovo san vidija na onom nacrtu.žuti može li koja slika svega skupa montiranog na traktor.
ps. a stvarno san dosadan

evo još jedan problem dio na traktoru na kojeg se kači ruda od prikolice je kod svih vaših traktora izveden kao ploča gore ploča dole sa rupama kroz koje prolazi bolcen a kod ovog 1300d je taj dio zatvoren i sa strana pa mi nije jasno ako ruda uđe u prostor zatvoren sa sve četri strane kako će se prikolica kretat livo desno:scratch jedino ako ruda od prikolice ima svoj zglob:scratch

Ma de čovječe nema problema .... samo pitaj . Sutra ću namontirati plug na traktor pa ću uslikati sve detaljno . Nerazumijem to kod tebe za prikolicu ....:scratch ajd uslikaj pa da vidimo
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Kod:
evo još jedan problem dio na traktoru na kojeg se kači ruda od prikolice je kod svih vaših traktora izveden kao ploča gore ploča dole sa rupama kroz koje prolazi bolcen a kod ovog 1300d je taj dio zatvoren i sa strana pa mi nije jasno ako ruda uđe u prostor zatvoren sa sve četri strane kako će se prikolica kretat livo desno:scratch  jedino ako ruda od prikolice ima svoj zglob:

Ma napravi inverziju i tu ju zakvačiš a ako ti smeta lako ju skineš, imao sam to na 1401. Ja sam napravio kuku za auto prikolicu i super je bilo taman na visini...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
o.k.ovo san vidija na onom nacrtu.žuti može li koja slika svega skupa montiranog na traktor.
ps. a stvarno san dosadan

Evo našao sam par slika na kojima se vidi plug , nadam se da će ti pmoći .
Ako ne..... onda reci ponovo ćemo slikati :finga:



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us






Uploaded with ImageShack.us
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,088
ko proizvodi ove HAKO traktore , i od njih neki modeli imaju yanmar motore kako mi se čini
get_image_variation.php
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
To je njemačka firma, sad ne znam dal su propali ili ne, al danas se bave najviše komunalnom opremom, nekad su bili poznati po tome jer su koristili "variomatic" prijenos na svojim MTKaovima.
 
J

jopo

Guest
e žuti svaka ti čast imaš volje i gotovo.
a ovo šta wuki kaže za prikolicu čini mi se najbrže rješenje ali slikat ćemo čisto da vidiš o čemu se radi
još jednom hvala:D
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
e žuti svaka ti čast imaš volje i gotovo.
a ovo šta wuki kaže za prikolicu čini mi se najbrže rješenje ali slikat ćemo čisto da vidiš o čemu se radi
još jednom hvala:D

Pa ako hoćeš mogu ti ja uslikati poteznicu za prikolicu odozdo ( ispod traktora ) pa da vidiš kako izgleda . :partyman:
 
J

jopo

Guest
Pa ako hoćeš mogu ti ja uslikati poteznicu za prikolicu odozdo ( ispod traktora ) pa da vidiš kako izgleda . :partyman:

to se dobro vidi na slikama od traktor toma ali ova je skroz drugačija (zatvorena i sa strana) bez obzira šta je isti traktor.ali probat ćemo ja i vedraniko riješit ovako kako wuki predlaže čini mi se dobra idea s obzirom da će se koristit prikolica od freze:gitarist:
 
T

traktor tom

Guest
evo par slika od sistema za poluge kako sam ja napravio,možda nekome pomogne.dali netko zna koliko i kojega ulja ide u motor od traktora 1300D
picture.php
http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=70&pictureid=449http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=70&pictureid=450http://www.poljoprivredni-forum.com/picture.php?albumid=70&pictureid=451
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
O:K.hvala na informaciji .Gdije ima za kupiti filter.

Pa imaš u svakoj prodavaonici auto dijelova . Samo ponesi filter , i na osnovu brojeva na filteru dobićeš isti takav. Cijena 30 - 60 kn
 
J

jopo

Guest
e ovo se zove temeljito obnovit yanmara
 

Prilozi

  • 1610d%20mark.jpg
    1610d%20mark.jpg
    40 KB · Pregleda: 299
  • 1601mark.jpg
    1601mark.jpg
    45 KB · Pregleda: 354
T

traktor tom

Guest
Dali si ti sredio svoj traktor?Mislim na Jopu. Žuti hvala na informaciji za ulje i filter.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Jopo nemogu uvećati slike koje si postavio :scratch
Neznam dali drugi mogu :?:

Sory evo sad sam uspio

Dali je to tvoj traktor na renoviranju ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh