• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

J

jopo

Guest
To se naplaćuje...a morete i donit kil mesa pa ćemo pribit priko komina! ;)
ma ubit ćemo i pivca kad je zato:axe:

a biće onda i vina triba ponit:scratch:scratch

a oću li crno ili bilo:scratch:scratch

a da je bilo ponit dvi paštete ako drva budu mokra:scratch:scratch
 
J

jopo

Guest
koja zvir od traktora nemoš virovat[YT][/YT]http://www.youtube.com/watch?v=M_NjxxRD90E
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
koja zvir od traktora nemoš virovat[YT][/YT]http://www.youtube.com/watch?v=M_NjxxRD90E

Pa nemogu ja tu ništa vidjeti :scratch , vjerovatno nisi dobro iskopiro .
Probaj ponovo .
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
šta bi se smijao da je onda pao....koji kreten..
 

zezekic

Član
Tu od
24 Pro 2010
Poruka
53
Pozz dečki zanima me stroj za obradu voćnjaka oko 2 hektara znaci košnja frezanje i slično možda atomizer jel se to moze sa yanmarom ili da ostanem na vinkoviću te koju jačinu motora bi preporučili zahvaljujem ?':(:(:(
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Pozz dečki zanima me stroj za obradu voćnjaka oko 2 hektara znaci košnja frezanje i slično možda atomizer jel se to moze sa yanmarom ili da ostanem na vinkoviću te koju jačinu motora bi preporučili zahvaljujem ?':(:(:(

Zašto bi mjenjao vinkovića???????????

Zavisi koje je jačine tvoj vinković ????????
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Da se ispravim nemam vinkovića samo mi je bio on na prvom mjestu popisa.

Zna se što je bolje a to bolje i košta, e sad zavisi koliko si spreman uložiti?????
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Joj ljudi proradila brza veza pa evo i video koji sam obečao.....
da bude interesantno on to radi bez nekih večih napora , tek povremeno kad naleti na zemlju ili gustiš postane mu teško ali tu mu dignem malo hidraulik i teraj dalje...:supz::supz::supz:

http://www.youtube.com/watch?v=WsuruOL_gLE

Ovo je nešto najjače, što sam video svojim očima...svaka čast wwuki!
Za ovo skidam kapu...i sve pohvale na odrađenom malčeru...:prayer:

živi bili...
pozdrav joe!:mrgreen:
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
jasno da radi bez napora kad uzimaš trečinu malčerovog zahvata,probaj to u zelenoj šikari
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
jasno da radi bez napora kad uzimaš trečinu malčerovog zahvata,probaj to u zelenoj šikari

Radio sam i kad je bilo zeleno ....

A ovo skretanje je bilo slučajno jer sam snimao, a i palac mi je bio povrijeđen, pa nisam uspio održati pravac ali eto misli što hočeš ja sam pokazao dobru volju,,,, :partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh