• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
frezanje

evo slika frezanja
dubina 20 cm



svepomalo079.th.jpg
[/URL] [/IMG]

















Images: 1..4/4
 
Posljednje uređivanje:

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Lijep posao Zadranine..... Ali u meni budi nostalgiju jer ja moram do prvog frezanja čekati još najmanje mjesec dana :madmana:

Svaka čast i samo gas gas....
 
S

staffmen

Guest
decki kako je sa prikljucivanjem drugih cilindara na hidrauliku kod japanca.
npr model 1300
dal je moguce spojiti dodatni cilindar kao na tv-u preko brze spojnice (odspoji se cilindar od poluga a prikopca zeljeni cilindar npr za podizanje ralice) ili ima hidrauliku u mjenjacu kao i imt 533 pa je spajanje novih cilindara komplicirano, a i skupo
 
T

traktor tom

Guest
..i sad...!

PS; Jopo se pita, jel moguće da smo gotovi?!:confused:

PS; Traktor je upalio!!!:finga:

PS; ..i nije bilo viška dijelova!!:partyman:

PS; slike su malo lošije, udrit ćemo i koju dnevnu..

Dečki svaka čast na ovakvome poslu,sredili ste ga bolje od japanaca,nema šta,"jedino mi žao što nije ostao ni jedan dijelić viška,"ali bolje da nije ,još jednom svaka čast ,dali možete reći koliko vas je koštalo farbanje i ostalo što ste radili,otprilike?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Evo jedan mali prijedlog ...sugestija... neznam kako bi to nazvao a da se nenaljutite . Neželim ni pametariti , niti nekoga učiti pameti , ali već kada stavljate slike na forum preko ImageShacka odete samo na opciju Forum Cod , i onda slika bude u normalnoj veličini , netreba klikati na nju niti čekati da se otvori i sl.... Znači sve isto napraviti , kada se slika digne odemo na opciju Forum Cod iskopiramo ju , i priljepimo u post , i to je to . I za svaku sigurnost kliknemo na pregled poruke , i odma se vidi dali je slika u normalnoj veličini . Mislim da će nam svima biti lakše. Hvala
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
decki kako je sa prikljucivanjem drugih cilindara na hidrauliku kod japanca.
npr model 1300
dal je moguce spojiti dodatni cilindar kao na tv-u preko brze spojnice (odspoji se cilindar od poluga a prikopca zeljeni cilindar npr za podizanje ralice) ili ima hidrauliku u mjenjacu kao i imt 533 pa je spajanje novih cilindara komplicirano, a i skupo

Da da hidraulika je u mjenjaču ......

Nemam sad ni jednu sliku , ali ako treba uslikaću ti , prije neki dan sam izveo brze spojnice sve skupa me koštalo 530 kn ......
 
S

staffmen

Guest
Da da hidraulika je u mjenjaču ......

Nemam sad ni jednu sliku , ali ako treba uslikaću ti , prije neki dan sam izveo brze spojnice sve skupa me koštalo 530 kn ......

a jel ti te brze spojnice ovise o polugama.
kao na imt prvo se dignu poluge pa tek onda proradi dodatni cilindar ili je malo drugacije?!
kolko spojnica si stavio?!
 

vedraniko

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
49
Dečki svaka čast na ovakvome poslu,sredili ste ga bolje od japanaca,nema šta,"jedino mi žao što nije ostao ni jedan dijelić viška,"ali bolje da nije ,još jednom svaka čast ,dali možete reći koliko vas je koštalo farbanje i ostalo što ste radili,otprilike?

Znam ja Tome da bi tebi dobro došlo da je štogod bilo viška...ali na našu sriću nije!

Što se tiče cijena špric kita, temeljne,boje za motor, bilih limova i mat crne vatrostalne cca 300kn...a ova jebeno-crvena(RAL 3000) je bila paprena Glasurit dvokomponentna sa utvrđivačem i njihovim razređivačem ..540 kn

ukupno oko, cca i otprilike 800 i koja kn:rolleyess:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
a jel ti te brze spojnice ovise o polugama.
kao na imt prvo se dignu poluge pa tek onda proradi dodatni cilindar ili je malo drugacije?!
kolko spojnica si stavio?!

Dvije spojnice ,
Neovisno je jedno od drugog, ja sam ih postavio zbog pogona hidromotora....
Ma ima janmar mogučnosti koliko hoćeš.....
 
T

traktor tom

Guest
Znam ja Tome da bi tebi dobro došlo da je štogod bilo viška...ali na našu sriću nije!

Što se tiče cijena špric kita, temeljne,boje za motor, bilih limova i mat crne vatrostalne cca 300kn...a ova jebeno-crvena(RAL 3000) je bila paprena Glasurit dvokomponentna sa utvrđivačem i njihovim razređivačem ..540 kn

ukupno oko, cca i otprilike 800 i koja kn:rolleyess:

Ma super poso ,hvala na informaciji ,jer moj bratić bi htio kupiti janmara pa da ga sami sređujemo,znači isplati se raditi desetak dana i zaraditi oko 500 eurića kolika je razlika između sređenog i nesređenog yanmara.
 
J

jopo

Guest
Dečki svaka čast na ovakvome poslu,sredili ste ga bolje od japanaca,nema šta,"jedino mi žao što nije ostao ni jedan dijelić viška,"ali bolje da nije ,još jednom svaka čast ,dali možete reći koliko vas je koštalo farbanje i ostalo što ste radili,otprilike?
meni je dužan par tisuća za ruke ali progledaćemo kroz prste ma nije beg cicija.
( kažu... ma nije k...c, da nije cicija nebi on bija beg):mrgreen::mrgreen:

šalu na stranu opet kažem ko ima iti malo volje i smisla ovaj je traktor toliko jednostavan da s kutijom gedora možeš čudesa
malo boje koja klingeritna brtva, ležaj, semering i ako nisu potrebni veći zahvati na motoru imaš novi traktor
 
J

jopo

Guest
Ma super poso ,hvala na informaciji ,jer moj bratić bi htio kupiti janmara pa da ga sami sređujemo,znači isplati se raditi desetak dana i zaraditi oko 500 eurića kolika je razlika između sređenog i nesređenog yanmara.
ako imaš par popodneva i garažu da možeš raditi navečer i ako uzmeš nitro boju za motor pa je ne moraš čekat 5 dana da se osuši možeš rastavljat u petak a sastavljat već u nedilju
isplati se definitivno a i zabaviš se:supz::supz:
 

vedraniko

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
49
ako imaš par popodneva i garažu da možeš raditi navečer i ako uzmeš nitro boju za motor pa je ne moraš čekat 5 dana da se osuši možeš rastavljat u petak a sastavljat već u nedilju
isplati se definitivno a i zabaviš se:supz::supz:

Ovo za nitro boju je upućeno meni...to ti se zove rodjačko prcanje:butthead::butthead:::rolleyess:
 
J

jopo

Guest
Ovo za nitro boju je upućeno meni...to ti se zove rodjačko prcanje:butthead::butthead:::rolleyess:
ma neeeee... ma nisan ja to tako mislija ja samo kažen ljudima da se ne zajebu ka nas dvojica:madmana::madmana:
ali sve je dobro kad on pali-radi-vozi:weedman:
 

vedraniko

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
49
ma neeeee... ma nisan ja to tako mislija ja samo kažen ljudima da se ne zajebu ka nas dvojica:madmana::madmana:
ali sve je dobro kad on pali-radi-vozi:weedman:

ma ja san kupova...:rolleyess:
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Lijep posao Zadranine..... Ali u meni budi nostalgiju jer ja moram do prvog frezanja čekati još najmanje mjesec dana :madmana:

Svaka čast i samo gas gas....

ma pomalo :supz:
ide mali ko veliki :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh