• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

J

jopo

Guest
Wwuki najbrži ko i obično...fala majstore

tribali smo je odma skinit i spojit direktno na akumulator da vidimo jeli do njei ili je nešto drugo a ako je prigorila kad se promini sama bi pokazala od čega je:confused:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
jedno popodne ora sam u prvoj brzoj prije mi je trebalo i vise ali sad sam se ispraksira :weedman:

masline se nalaze u privlaci kraj zadra :p

kod igora san ga uzea a nisu vise na izlozbi nego iza kuce :shock:



kad buden doma bi moga navratit do privlake da vidin tvoju makinu, ako si za.
sad ih Igor prodaje "na crno" ili? kad više nisu izloženi?
kako je za djelove? jer kolko znam Prodet samo svojim kupcima osigurava djelove.

Čuo sam (al nisam vidio) da TOMO 18ks uspješno ore s takvim plugom, al tomo je dosta teži od Yanmara, tako da bi trbalo vidit iskustva iz prve ruke.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Žuti, ne radi mi ona kontrolna lampica(desna), mislim da je od ulja?? Liva bi tribala bit od akumulatora...

Jesam li u pravu?

Pozdrav Vedraniko , i ujedno se ispričavam , nisam mogao odgovoriti , imao sam problema sa spajanjem na forum nekoliko dana .
Ali tu je kolega Wuki koji je uskočio u pomoć .
Nadam se da si uspio riješiti problem :?:
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
kad buden doma bi moga navratit do privlake da vidin tvoju makinu, ako si za.
sad ih Igor prodaje "na crno" ili? kad više nisu izloženi?
kako je za djelove? jer kolko znam Prodet samo svojim kupcima osigurava djelove.

Čuo sam (al nisam vidio) da TOMO 18ks uspješno ore s takvim plugom, al tomo je dosta teži od Yanmara, tako da bi trbalo vidit iskustva iz prve ruke.

Moze moze kad bude akcije posla cu ti pm
djelove uredno kod prodeta :D

Pa moji od 20 ks bi vukli bez problema čak možda i onaj od 17,5 ks ali ovi manji nevjerujem jer su lagani...

a ta ga je nekako otezati osim naprijed :scratch:scratch
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
ja mislim da bi mu onaj od 22 moga :rolleyess: :weedman:

Neznam nisam probao :weedman:
ali ne vidim razlg zašto nebi mogao kad je uspio dovući onu labudicu sirovih drva (tri kubika) a vjerujem da bi i pet isto upio dovući ...
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Evo kod nas je pao snijeg pa smo malo uživali u zimskim radostima ..:rolleyess:
Zanimljivo je otprilike kao kad voziš karting ,:supz:
naravno ne pokušavajte ovo kd kuće :lol::lol::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=2Yzr05My2yA

ps . ne brinite nije bilo opasnosti od prevrtanja....
 

lujo16

Član
Tu od
15 Velj 2011
Poruka
46
Ima li tko Yanmara od 30- ak 40-ak konja? Koliko su teski i siroki? Prodaje li Prodet nesto slicno?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa već smo pisali u ovoj temi o tome , pregledaj malo pa ćeš vidjeti . Koliko ja znam ima od 30 i 35 ks . Odi na stranice prodeta tamo imaš slike , i osnovne podatke o traktorima .
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobra ti je ova sa gaćama , :lol:.... možda bude morao i cipele skidati :rolfer:
 
J

jopo

Guest
vidite šta se dešava kad čovik ne može frezat i orat od leda.
važno da je yanmar u akciji pa makar i na klizalištu:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh