• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Hvala svima na pozitivnim kritikama, posebno Žutom, Jopo , Zadar, ma znate ja vako malo ćaknit moram svašta probat ,znate ono da vidim dali se može...8)
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
...dok i meni ne pukne film pa u ovo krizno vrijeme kupim malca sa utovarivačem za štale čisti jer mi je pun klinac vila i lopata a mogo bi i za silažu uzimat iz silosa....
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
...dok i meni ne pukne film pa u ovo krizno vrijeme kupim malca sa utovarivačem za štale čisti jer mi je pun klinac vila i lopata a mogo bi i za silažu uzimat iz silosa....

Nece te pogrisiti :D :partyman:
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
O pa mi smo skoro i susjedi gospon Rudi...:lol:

..mda,tu smo mi...imo sam prilike par puta naići u prodet ali nikako da skrenem,barem po neke informacije...
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
:lol:ali prije bih zaplakao jer nama ovdje još leži snijeg na njivama a za sutra najavljuju novi , sve u svemu sljedečih 25 dana ništa od frezanja....:cry:
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Možda bi ti ovakav bio dobar :?: to je od mog susjeda , on kaže da je zadovoljanj sa njim ;)





Uploaded with ImageShack.us

...ne bi mi trebalo ništa bolje od toga možda da ima samo malo širje gume ali to se dade riješit,ovo za snjeg se slažem,u planu je gnojidba već 2 tjedna a ne mogu iz kuće izać....
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Hvala svima na pozitivnim kritikama, posebno Žutom, Jopo , Zadar, ma znate ja vako malo ćaknit moram svašta probat ,znate ono da vidim dali se može...8)

Ovaj Wuki je moj idol, svaka čast dr.Y!:prayer:
 

rajnski

Član
Tu od
22 Svi 2010
Poruka
184
lijepe mašinke...ne piše koliko imaju kg, jel zna netko od vas koliko bi mogli imati?
 
T

traktor tom

Guest
Dragi janmarci evo nakon dužeg godišnjeg odmora vratio sam se iz Garminsparthenkirthena sa skijanja na ovaj zanimljivi forum pa me slobodno nešto upitajte ako trebate.Žuti jesi obrezao vinograd i jesi popio sve vino ako nisi da ti pomognemo.
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
ovaj od 35 je jeben mada i ovaj od 55 nije los :finga: :partyman:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
lijepe mašinke...ne piše koliko imaju kg, jel zna netko od vas koliko bi mogli imati?

Pa ovaj od 35 ks ima 990 kg to znam sigurno , znači da ovaj od 40 ks može imati negdje oko 1000 - 1200 kg
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Pa ovaj od 35 ks ima 990 kg to znam sigurno , znači da ovaj od 40 ks može imati negdje oko 1000 - 1200 kg

To znači da su i moji tu negdje na oko ne izgledaju ni veće ni manje od mojih ...
 
Na vrh