• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

S

scheissman

Guest
Posljednje uređivanje:

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ma daj remen kupiš u prvoj trgovini naravno gdje prodaju remenje, filteri nam nisu isti...
 
Z

zemlja

Guest
Sumski_vrt_6.jpg


Wuki..jel dobro sada? :)

Rezultat: www.zemljani.com/forum/viewtopic.php?t=1452&start=15
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
mislim da ce se zaletit i kupit par komada u madji. nesto smo gledali

http://traktor60.hu/japanese-tractor-parts/japanese-tractors-filters

mislim da je 10 ojra za njegov traktor
znaci kupi si 3 komada i isplati mu se i put od nekih max 300km

ps. jedino nisam nasao nigdje remenje, neznam koliko to kosta , moram se informirat

Novi sam na ovoj temi, ljetos sam kupio traktor nije baš u nekom stanju sada sam ga počeo sređivati, pa me zanim dali netko zna jel ima u mađarskoj (pečuh, harkanj, škiloš) koja trgovina sa rezernim djelovima jer ovaj link koji ste postavili, trgovina se nalazi u blizini budipešte pa dok odem tamo mislim da mi je negdje podjednaka cijena i u prodetu. Pozdrav i puno hvala
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
tek sam ga počeo rastavljati znači cjelokupna rekonstrukcija limovi su več na farbanju sada sam počeo gledati po mehanici neznam ovako na prvi pogled mislim da bi mi najbolje bilo možda ubaciti novi motor ali vidjeti ću ovih dana će mi doći majstor pa ću točno znati na čemu sam, a poslje nove godine mislim svakako otići do mađarske pa vidjeti što ima, kod mene(našice) dosta ljudi djelove za "rusa" ide kupovati u mađarsku prijatelj u subotu išao kupio alnaser za 40% jeftininje nego kod nas negdje u pečuhu kada bude išao slijedeći puta idem s njim pa javim jel ima što korisnoga za ove naše malce, i još samo neznam jel si možda već kupovo kod njih neznam kakva je kvaliteta, za sada alnaser na "rusu" radi super vidjeti ćemo nakon ovih oranja, pozdrav
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Pa neznam šta da kažem od svega ja sa motorom nisam imao baš nikakvih problema . Općenito što god mi je otišlo kupito je u Hrvatskoj :partyman:
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
ma taj traktor ti je jako loš nekoliko godina nije radio, zapravo uzet je u kompenzaciju a prijašnji vlasnik ga baš nije štedio kod mene je nekoliko godina stajao nije mi trebao, pa ga sada mislim dovesti u red
 

dare09

Član
Tu od
6 Stu 2010
Poruka
149
vise sam mislio kupit neki plug i recimo filtere i "potrosnu" robu
punac je pricao da je ovaj u prodetu trazio 290 kn za filter zraka dok u madji vidim da je puno jeftinije
ako se dobro sjecam za jednobrazdni plug je bilo 3000kn

Inace u Prodetu neznaju koliko bi novaca za sto,meni kad su trebali djelovi za frezu za lanac i dva lancanika mi je trazio 2500 kn. Da se razumjemo lanac od 1metra i dva polovna lančanika. To sve sam nabavio za 800kuna tako da je svaka rjec suvisna.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Nije traktor , ali je Yanmar , svakako zanimljivo za pogledati



[YT]http://www.youtube.com/watch?v=5d6nQCgGTHw&feature=related[/YT]
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Žuti pa ovaj helić nije loša stvar, a tko zna možda je i isplativo s obzirom da ide prilično brzo i ne gazi usjev...
 

Najnoviji postovi

Na vrh