• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
zadar095. jel tvoja kuća u Privlaci kod škole, uz Alen elektroinstalacije?
Vidija san tamo jednog Yanmara. mali neki model.

nije nije to je od jednog prijatelja ono je 1100 d moj 1401d

moja je kuca od skole doli prema igralistu restoran amico nemoze se faliti :mrgreen: :supz:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
zanima me malo oko tih yanmara kakvi su oni za oranje,frezanje, i vuču tereta?

da nevaljaju, nebi bila ovolika tema :D

Zadar095, taj yanmar kod škole, od prijatelja, ima 11ks?
baš maleno izgleda. jel radi s njim još što osim frezanja?
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
zanima me malo oko tih yanmara kakvi su oni za oranje,frezanje, i vuču tereta?

oranje bez utega nemojte ni pomisljati moj yanmar se preporodia sa 70 kg naprid ore sad ka veliki bice slika kad krene oranje,frezanje nema mu ravnog 3 brzine na kardanu i vuca tereta ja imam panoniju prikolicu od labinca je bila , puna zemlje neznan sad kolika je nosivost ali ide

da nevaljaju, nebi bila ovolika tema :D

Zadar095, taj yanmar kod škole, od prijatelja, ima 11ks?
baš maleno izgleda. jel radi s njim još što osim frezanja?

freza ima prikolicu i amortizer mu triba doci za par dana a za oranje neznam ja imam batuje 10" on ce morati vjerovatno ici na neki manji.
ja sa svojim orem frezam prijevoz,imam jos jarkalicu za kumpire vadilicu u izradnji je naletni utovarivac i sanduk manji :partyman::partyman:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Dobrodošao u društvo .:p
Lijep strojčić , samo mi nije jasno kako čupate panjeve.
Jeli i tvoj bez prednje vuče kao ovaj na slici?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
evo ovako ja imam traktora kubotu B7000e.ima 13KS.. imam ga nesta manje od godinu dana i skroz sam zadovolljan s njim..Prikljucke ima svee...roto kosu,striznu kosu,plug,freza,špricu,ralicu i ja i stari smo napravili nešto za vaditi panje od borova pošto se s tim bavimo :) bevo ovako izgleda http://www.google.hr/imgres?q=kubot...t=12&ndsp=16&ved=1t:429,r:1,s:12&tx=121&ty=61


Ma znam ja dobro kako izgleda kubota B7000 , ima motor kao i moj Yanmar 13 ks

...:scratch mislio sam da staviš slike svog traktora , a i poslikaj sve priključke da vidimo

Ukoliko bude problema sa postavljanjem slika evo prouči ovo

http://www.poljoprivredni-forum.com/showthread.php?t=21784

Ako bilo gdije zapneš samo javi ;) može i na pp
 

matan151

Član
Tu od
13 Sij 2012
Poruka
112
Da i moj je bez prve vuce. Stavit cu sutra slike..a čupa mo ih s hdraulikom slozili smo u v i vadimo ma poslikat cu sutra :)
 

matan151

Član
Tu od
13 Sij 2012
Poruka
112

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Nema se šta reći , imaš sve potrebne priključke , dali ti je roto kosa orginal tvornička , ili si je pravio . Ja planiram sebi uzeti roto kosu , ali nikako da mi uđe u proračun:madmana:
Napisao si da imaš i špricu ali je nisi uslikao :scratch;)

Kada kerenu proljetni radovi mogao bi staviti koju sliku : oranja , frezanja , košnje ... , i da napišeš neke detalje o traktoru .

Pisali smo ovdije dosta toga , ali većinom svi imamo Yanmar traktore , pa da čujemo ( pročitamo ) i nešto o kuboti .

Gdije si je kupio , koliko si platio ( ako nećeš javno može i na pp )
 

matan151

Član
Tu od
13 Sij 2012
Poruka
112
jojj da špricu sam zaboravi slikat a ko bi se i sjeto uz te sve prikljucke :D oke slikat cu ;) ..a sta da pisem kubota ima 13ks kupio sam je od nekog čovjeka mislim da u hr.kostajnjici kod granice s bosnom ja sam drugi vlasnik a svi ti prikljućci osim ralice,kultivatora,toga za vadit panjeve i šprice(nesta sam sam napravio a nesta kupio)znavi traktor,plug,freza,roto kosa,strizna kosa i freza to sam kupio i platio 18000kn..

e da i roto kosa nije orginal..a neznam imam ja jednog covjeka koji radi roto kose..nisam ju napravio kupio sam ju uz traktor;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pa to je više nego povoljno , malo je reći da si super prošo , jedini nedostatak je to što nemaš prednju vuču , to je jako dobra stvar , osobito za tako male i lagane traktore.

Ali bez obzira na sve traktor je odličan :prayer:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Matane svaka čast, samo meni i dalje nije jasna ona vadilica za panjeve, do koje veličine si čupao panjeve i dali može još koja slika iz drugih kuteva :partyman:
 
S

staffmen

Guest
pa bavi se uzgojem borova tak da debelih panjeva nema.

Kolko treba boru da naraste nekih 2m.?
 

Najnoviji postovi

Na vrh