• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

matan151

Član
Tu od
13 Sij 2012
Poruka
112
da meni to treba za borove a vadim ih do jednu 13cm..boru ti treba da naraste 2m obićnoj smreki jednu 7 godina
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Da netko nebi pomislio da Yanmar po zimi odmara evo dokaza da to nije tako...:gitarist:
Pozdrav čitavoj ekipi...

Pozdrav štovani kolega , neznam kako drugi misle..., ali ja znam da kod tebe nema odmora , gotovo cijele godine .

Kako vidim novi stroj je u funkciji , a činimi se da i radi dobro , nadam se da si zadovoljan sa strojem i da će opravdati uloženo .

Neka de dobro i dugo služi , živio ....., pozdrav tebi i cijeloj obitelji :partyman:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Ma hvala na pozdravima , jest da stroj nije baš novi osim za mene (hoću reći polovan je), zadovoljan sam i samo neka podura ovako...
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
moram priznat da ovo prvi put vidim...:gitarist:

Evo pošto nisam mogao skinuti svoj video ,
ovo je isti stroj kao moj samo sa svim zaštitama (i nov):heart:

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KB3kYitSKgc[/YT]
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Svaka čast!:prayer:
Ima li i tvoj stroj taj cjepač i ako nije problem gdje i pošto si to nabavio?
 
G

GROF

Guest
., čestitam na NOVOJ pili! ...

Da netko nebi pomislio da Yanmar po zimi odmara evo dokaza da to nije tako...:gitarist:



Pozdrav čitavoj ekipi...

., lip TI pozdrav prijatelju Wuki!, svakako čestitam na NOVOJ pili., neka dragi Bog! da obilje sriće, zdravlja, zaradjeni novčića sa strojem bez kvarova i nezgoda., izvaredan je!, takovo nešto u tom izdanju za potrebe mali kućanstva nis vidil., jako mi se dopada.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
S

staffmen

Guest
kaj pogoni ovu motorku?!...pilu?
jel neki hidromotor?

nisam znao da to odma i kala drva.
Stvarno izvanredna stvar. S tim bi se dalo love zaradit po susjedstvu:partyman:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Hvala svima na pohvalama i dobrim željama... :)
kaj pogoni ovu motorku?!...pilu?
jel neki hidromotor?
Da hidromotor vidi se na onoj prvoj slici.

Još ima par sitnica koje moram osmisliti ali evo radi i ovako .
Ispočetka je bio problem težina ,ali evo zamijenio sam elevator skinuo zaštitu od pile koja u praksi jako smeta kad drvo krivo padne u cjepač, dodao dva utega naprijed na traktor jer je mali i lagan , ali snage ima dovoljno,
i evo sad čekam posla :D
Ma ustvari i ne čekam sad je vrijeme za odmor :mrgreen::rolfer::rolfer:
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Oprosti Dingo ima cjepač ma ima sve isto kao onaj na videu, a kupio sam ga kod Karlovca preko njuškala.

PP mi od juče konstatira grešku tako da ga nemogu poslati do daljnjeg.

Prvotno napisano od matan151
pa onda ko i tvoj haha pa imamo slicne znaci tesko je jednu 500kg

Pa stroj ima tako oko 500 kg a traktor ipak malo više.
Ovaj moj je ipak 20 ks s prednjom vučom.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Oprosti Dingo ima cjepač ma ima sve isto kao onaj na videu, a kupio sam ga kod Karlovca preko njuškala.

PP mi od juče konstatira grešku tako da ga nemogu poslati do daljnjeg.



Pa stroj ima tako oko 500 kg a traktor ipak malo više.
Ovaj moj je ipak 20 ks s prednjom vučom.

Znači da bi i vinković mogo gonit taj stroj?
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Optimalna jačina je 25 ks. ja sam riskirao s 20 i prošlo na knap , na većim opterečenjima obrtaji padaju a nesmem dodati gas veći od 1650 okretaja na radilici a na kardanu 400 okretaja jer bi mogao spaliti pumpe... Tako je u uputstvima napisano...
 

Najnoviji postovi

Na vrh