• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zastita od divljaci

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Nema raja na zemlji ima samo jebene raje.Svatko ima pravo da ogradi svoju parcelu a kome nije pravo neka se sam sa sobom dogovori pa onda sa drugim. Kod mene su neki drugi ljudi valjda im je pun k.... svega pa im svedno gdje se ore.Mala šala ili je doista tako. Uglavnom kod mene zaista nema nikakvih problema oko međe osim jedne baba koja je tražika da joj ostavim jarak na međi ja fino tri godine naoravao svoju njivu i ostao jarak da možeš vola zatrpat i opet ostane jarak ali baba je sretna i zadovoljna to su svi problemi a nisam čuo ni da ih drugi imaju. Vi iz požege ste malo zajebani imam u Glavicama dva bratića a i oni zajebani.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Nema raja na zemlji ima samo jebene raje.Svatko ima pravo da ogradi svoju parcelu a kome nije pravo neka se sam sa sobom dogovori pa onda sa drugim. Kod mene su neki drugi ljudi valjda im je pun k.... svega pa im svedno gdje se ore.Mala šala ili je doista tako. Uglavnom kod mene zaista nema nikakvih problema oko međe osim jedne baba koja je tražika da joj ostavim jarak na međi ja fino tri godine naoravao svoju njivu i ostao jarak da možeš vola zatrpat i opet ostane jarak ali baba je sretna i zadovoljna to su svi problemi a nisam čuo ni da ih drugi imaju. Vi iz požege ste malo zajebani imam u Glavicama dva bratića a i oni zajebani.
ako sam zajeban zato što drugima nedam svoje neka sam takav
tuđe ne želim (zemlju ne, ženu još možda:finga:)
a ćuj što reći takvim ljudima, kradu ti pred nosom , ak šutiš lud si, ako se javiš napadnu te i još prave budalu od tebe
zato bajo zoveš mjernika, na međašu izbušiš rupu od oko 80cm i postaviš prvi kamen , pa zatrpaš 20-30cm pa postaviš drugi kamen koji se vidi
da vidiš kako se susjed (koji prekonoći krade međe) iznenadi kad mu pokažeš di je međa (onaj drugi kamen)
 
M

m123

Guest
eh da sam i ja te sreće da se tako mogu dogovoriti. kod mene sve sami problemi,
jedan slučaj da navedem, ogradim svoj dio sa pletenom žicom, znači sve sam uradim, stubovi, žica,rad..faktički pola njegove parcele sam ogradio, komšija ni da se pojavi, nakon nekoliko mjeseci sa njegove strane toliko je uhvatila trava i ostala govna, počela se po žici penjati i savijati je od težine koliko je to zaraslo, sa moje strane sve kao stadion, popizdim, prođem sa trimerom sa komšijine strane i jedan otkos sve pokosim, imao sam tu dobra dva dana posla, ima tu dužine, i eto ti belaja, što ja kosim sa njegove stane, pa ovako pa onako, čovjek me još napao, pa ko ga sada nebi maljem po čelu opalio, gov.o jedno! :evil:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Kako narod kaže sto ljudi sto ćudi ja sam valjda takve sreće da uvijek imam dobre međaše ne susjede već međaše ni prije dok sam živio u Brodu nisam imao problema sa međama kao ni ovdje u ljudima je velika zavist i zloba prokletstvo ili šta ti ja znam. Ilegalac nitko nevidi razlog zašto bi davao svoju zemlju da ti netko polako oduzima znaš ono svakom svačije a što se tiče tuđih žena ja nisam čuo za takve sve su to naše žene samo treba pazit da nisu na nekom visokom katu prvi još donekle dalje nikako. A moj komšija ti je pedantan čovjek kad god kosi svoju travu pokosi i jedan metar moje i ja mu stalno prigovaram ali ništa ne vredi on i dalje tako ja mu fino kažem da pokosi svu moju travu a on neće.
Malo šale nije na odmet ali nisam siguran kako bi ja reagirao kad bi moj susjed polako pomicao među ja bi ga možda zbilja opalio maljem.:lol::lol:
 
M

m123

Guest
nego da se vratimo na temu, ovu koja nas više muči
pada i snijeg u većem dijelu foruma :) ima li kod vas tragova? kod mene ka o da su igrali fudbal po voću ali nisu prilazili mrežicama, izgleda da još nisu gladni :)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
nego da se vratimo na temu, ovu koja nas više muči
pada i snijeg u većem dijelu foruma :) ima li kod vas tragova? kod mene ka o da su igrali fudbal po voću ali nisu prilazili mrežicama, izgleda da još nisu gladni :)

Sa svog prozora vidim sve do šećerane ( oko 5 km) i nema zeceva ali ima srna koje bežbrižno pasu žito.:)
 
M

m123

Guest
blago tebi, ja bi morao imati vid kao orao da mogu vidjeti svoj voćnjak, jer je nekih 17 kilometara od mog prozora :)
ali sam i ja čest gost u voću kao i zečevi i srne, pa ćemo se bosti :)
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Čovječe ovo ti je podravina sve do Mađarske ravno ko na dlanu a dimnjak od šećerane mi služi kao meteo stanica znaš odakle puše dali je pritisak idr a zecevi imaju i dosta šume dok dođu do voćnjaka već su siti puno sreće u borbi oćeš i ti sa petardama.
 
M

m123

Guest
ma ja koristim sve i svašta da ih tjeram, najviše volim kotlić od zeca ;)
ma zaštitio sam voće mrežicom, i pomalo obilazim sa barutom i tako to, ma biće to ok, neće biti problema ja se nadam
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ovo je ipak previše i sretan sam što nemam kod sebe takvih susjeda.
 
M

m123

Guest
e sada ti fino pokosi 4 reda kukuruza, kažeš, ja to uradio da se ti ne moraš mučiti i brati!
bože sačuvaj, ogradi ti to fino, i miran, a on ne smije prskati tako široko.
jesi ti posadio faceliju za svoje pčele, ili samo da privučeš tuđe u voće?
 
M

m123

Guest
tj. iduće godine ako opet posadi kukuruz, ja zaboravio koji je mjesec, i da je kukuruz davno obran :axe:
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
on frajer došao i pošpricao svoje i meni će da ne moram puno kositi, pametnjaković[/QUOTE]

pošpricaj ti njemu gospođu i usput pokosi ako je zarasla:vragek::vragek:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Ovo je ipak previše i sretan sam što nemam kod sebe takvih susjeda.

e sad znate kako je meni bilo kad sam vidio 50 šljiva žutozelene boje lista u prvom redu, a svi ostali redovi tamnozeleni
a ja neznam što je:mad:
 
C

cerim

Guest
e sada ti fino pokosi 4 reda kukuruza, kažeš, ja to uradio da se ti ne moraš mučiti i brati!
bože sačuvaj, ogradi ti to fino, i miran, a on ne smije prskati tako široko.
jesi ti posadio faceliju za svoje pčele, ili samo da privučeš tuđe u voće?

za svoje pčele sa posijao faceliju, a ujedno i obavljaš gnojidbu jer je to jedna od najbogatiji biljki sa dušikom

moraš je zaorati ili frezati u zemlju

evo i sad ima kako je nikla oko desetak centimetara iako sam je samo potanjurao
 
C

cerim

Guest
e sad znate kako je meni bilo kad sam vidio 50 šljiva žutozelene boje lista u prvom redu, a svi ostali redovi tamnozeleni
a ja neznam što je:mad:

ja sam izvadio skoro cijeli red jer su jednostavno "stale"
ništa nije raslo ništa cvjetalo i kolega mi kaže da od njih neće biti ništa jer izgleda da je on prošao dvaput sa špricanjem pa ne napreduju a što se moglo vidjeti na slikama
a i njemu je kukuruz do mene požutio
 
C

cerim

Guest
on frajer došao i pošpricao svoje i meni će da ne moram puno kositi, pametnjaković

pošpricaj ti njemu gospođu i usput pokosi ako je zarasla:vragek::vragek:[/QUOTE]

jedino kćerku ....

pa on je susjed tvom pu....
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Mojem rođaku pokrepale ovce ovo ljeto, susjed špricao kukuruz i vjetar puhao i fino po livadi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh